ذی حساب باشگاه: بله، به حساب بیرانوند پول اضافه واریز شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 622 ] - شنبه, 13 اردیبهشت 1399
ذی حساب باشگاه: بله، به حساب بیرانوند پول اضافه واریز شد

چند روز قبل در گزارشی از گاف مدیران پرسپولیس در گذشته پرده برداری کردیم که البته این موضوع ارتباطی به مدیریت فعلی نداشت اما توضیحات عجیب وغریب سرپرست موقت سرخ...

ارتش سرخ دات كام :

چند روز قبل در گزارشی از گاف مدیران پرسپولیس در گذشته پرده برداری کردیم که البته این موضوع ارتباطی به مدیریت فعلی نداشت اما توضیحات عجیب وغریب سرپرست موقت سرخ ها باعث شد تا ابعاد جدیدی از جریان واریزی پول اضافی به حساب علیرضا بیرانوند را منتشر کنیم.
ماجرا به واریز اشتباه مبلغی بیش از یک میلیارد تومان به حساب گلر ملی پوش پرسپولیس اختصاص داشت، پولی که البته به حساب باشگاه برنگشت و ظاهرا در دوره مدیریت انصای فرد به قرارداد او اضافه شده تا گاف قرمزها به نفع او تمام شود. اما گفته می شود رسول پناه تحت فشار بیرانوند قرار داشته و از بیخ وبن ماجرا را تکذیب کرد، ماجرایی که مسئولان قبلی و حتی فعلی آن راتایید کرده اند تا مشخص شود مدیران فعلی پرسپولیس برای تکذیب اخبار با دستپاچگی تصمیم می گیرند و ظاهرا مشاوران خوبی ندارند!

 مسئول اسبق پرسپولیس:2 بار ذی حساب برای بازگرداندن پول نامه زد
یکی از مدیران ارشد پرسپولیس در زمان ایرج عرب درخصوص اینکه چرا در لیست منتشر شده که توسط یکی از مدیران پرسپولیس در زمان انصاری فرد منتشر شد علیرضا بیرانوند به جای اینکه مثل سایر بازیکنان از باشگاه طلبکار باشد بدهکار بود، گفت: «در آن زمان اشتباه محاسباتی صورت گرفت و مبلغ اضافه تری به حساب شماره یک تیم واریز شد. البته چون او با پرسپولیس دو فصل دیگر هم قرارداد داشت اتفاق خیلی خاص و بزرگی نبود که بخواهیم به آن بپردازیم.» او ادامه داد: «همان زمان ذی حساب دو بار به بیرانوند نامه زد تا در جریان این پول اضافه که به حسابش واریز شده قرار بگیرد بعد هم که پول برنگشت تصمیم گرفتیم از مبالغ آتی که قرار است به حساب بازیکنان واریز شود این پول را از حساب بیرانوند کم کنیم.» این مدیر اسبق در خاتمه خاطرنشان کرد: «من در جریان بند و اضافه شدن مبلغ مذکور به قرارداد بیرانوند نیستم اما اگر موضوع روال عادی خودش را طی می کرد این مبلغ تا به امروز از حساب بیرانوند کم شده بود.»

 ذی حساب باشگاه: پول اضافه واریز شد اما قرارداد جاری داشتیم و گاف نبود!
شاید یکی از نفراتی که می توانست در خصوص این پول اظهارنظر دقیقی داشته باشد ذی حساب باشگاه پرسپولیس است که اتفاقا از زمان مدیریت ایرج عرب تا به امروز تغییر هم نکرده است. او درخصوص واریز مبلغ اضافه به حساب بیرانوند در زمان مدیریت عرب به «فرهیختگان» گفت: «چون قرارداد بیرانوند مستمر بوده و این بازیکن همچنان با پرسپولیس قرارداد داشت و فسخ نکرده بود، نمی توان گفت پول اضافی واریز شده است چراکه در ادامه قرارداد این مبلغ محاسبه شده و از حسابش کم می شود و اتفاق خاصی نیفتاده است. اما اینکه به حساب آقای بیرانوند پول اضافه تر واریز شده، درست است.»
او در پایان خاطرنشان کرد: «من بعید می دانم که بند جدیدی به حساب آقای بیرانوند اضافه شده باشد، اما اگر مورد مکتوبی نباشد قطعا بیرانوند این مبلغ را به باشگاه بدهکار خواهد بود و این مبلغ از حساب دریافتی های این بازیکن در ادامه کسر می شود.»

 لیستی که رسول پناه ندید!
نکته جالب این است که مدیر فعلی پرسپولیس می توانست قبل از اینکه اقدام به تکذیب گزارش کند نگاهی به لیست منتشر شده درباره ارقام پرداختی به بازیکنان پرسپولیس در زمان مدیریت عرب بیاندازد. لیستی که مشخص می کرد در آن مقطع سه بازیکن طلبی از باشگاه نداشتند و سایرین همگی از باشگاه طلبکار بودند اما بیرانوند یک میلیارد و 280 میلیون تومان به باشگاه بدهکار بود!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن