عبدی: تازه فردای دربی فهمیدم گلزنی به استقلال یعنی چی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 710 ] - شنبه, 13 اردیبهشت 1399
عبدی: تازه فردای دربی فهمیدم گلزنی به استقلال یعنی چی

مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افشین پیروانی کارش را به خوبی بلد است و می داند چطور از حق پرسپولیس دفاع کند. مهدی عبدی ستاره ناشناخته شهرآورد رفت بود. مه...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افشین پیروانی کارش را به خوبی بلد است و می داند چطور از حق پرسپولیس دفاع کند.
مهدی عبدی ستاره ناشناخته شهرآورد رفت بود. مهاجم جوان شمالی در اولین شهرآوردی که برای پرسپولیس به میدان رفت توانست در لحظات پایانی تک گل سه امتیازی تیمش را مقابل رقیب دیرینه به ثمر برساند. خودش می گوید بعد از آن گل مسیر زندگی فوتبالی اش عوض شد و حالا خیلی ها او را می شناسند.

*مهدی در این روز ها چه می کنی؟
مدت زیادی است که در روستای خودمان در قراخیل هستم و هر روز هم تمریناتم را انجام می دهم تا با شروع تمرینات پرسپولیس آمادگی خوبی داشته باشم.

*با علیپور تمرین می کنی؟
بله، علی بچه محل من است و ما در روستا تقریباً همسایه هستیم. به همین خاطر اکثر روز ها با او تمرین می کنم. علی بزرگتر من است و خودم به شخصه چیز های زیادی از او یاد گرفتم.

*حتماً شنیدی شاید علیپور در پایان فصل از پرسپولیس جدا شود.
یک سری چیز ها در رسانه ها شنیدم ولی من نمی توانم در این خصوص نظر بدهم. امیدوارم علی هر تصمیمی می گیرد به نفعش باشد.

*فکر می کنی تکلیف ادامه بازی های لیگ چه خواهد شد؟

نمی دانم، چون هر کس یک حرفی می زند و چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است. البته ما تابع تصمیم مسئولان هستیم ولی امیدوارم شرایط طوری باشد که بازی ها دوباره آغاز شود، چون بی صبرانه منتظر قهرمانی هستیم و می خواهیم جام را به هواداران هدیه دهیم.

*یعنی این قدر از قهرمانی مطمئنی؟
فکر می کنم هر اتفاقی بیفتد ما قهرمان خواهیم شد. چه بازی ها با همین جدول به پایان برسد و چه لیگ دوباره آغاز شود پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و به امید خدا این اتفاق خواهد افتاد.

*ولی سایر تیم های مدعی معتقدند در صورت اتمام لیگ پرسپولیس نباید به عنوان قهرمان معرفی شود.

من اصلاً اهل کری خواندن نیستم و کاری به سایر تیم ها ندارم. ما در زمین بازی حرف های مان را می زنیم نه بیرون از آن. نتایج این ٢١ هفته و جدول لیگ مشخص است و تکلیف همه چیز را معلوم می کند.

*تو در اولین شهرآوردی که به میدان رفتی تک گل 3 امتیازی پرسپولیس را زدی. بعد از این گل چه انفاقاتی در زندگی فوتبالی ات رخ داد؟
شاید باورتان نشود ولی من فردای بازی فهمیدم چه کار کردم و گلزنی مقابل استقلال یعنی چی. آن گل کلاً مسیر زندگی فوتبالی ام را عوض کرد و نگاه های زیادی به سمتم آمد و هر کسی مرا می دید در مورد گلم در شهرآورد حرف می زد در حالی که تا قبل از آن کسی مرا به آن صورت نمی شناخت و من حتی در لیست ١٨ نفره پرسپولیس قرار نمی گرفتم. یادم می آید اولین مربی ام در مازندران که زحمات زیادی برایم کشید قبل از بازی به من گفت خواب دیدم در شهرآورد گل می زنی و مطمئنم این اتفاق می افتد. من هم به او گفتم ول کن حاجی، کالدرون اصلاً به من بازی نمی دهد آن هم جلوی استقلال. چطور ممکن است من گل بزنم. واقعاً فکرش را نمی کردم این اتفاق بیفتد و اولین گلم برای پرسپولیس را در شهرآورد بزنم.

*بعد از رفتن کالدرون و آمدن یحیی کمتر در ترکیب پرسپولیس به میدان رفتی.
بله درست است؛ به هر حال بازی کردن یا نکردن من دست کادر فنی است و آن ها تشخیص می دهند چه زمانی به میدان بروم. من هم وظیفه دارم مثل یک سرباز خوب تمرین کنم و در خدمت تیم باشم تا هر وقت نیاز شد به پرسپولیس کمک کنم. ضمن اینکه در تیم ما مهم نیست چه کسی بازی می کند و تنها چیزی که اهمیت دارد موفقیت پرسپولیس و قهرمانی تیم است.

*تو در نیم فصل از تراکتور پیشنهاد داشتی. چه شد در پرسپولیس ماندی و آیا ممکن است در پایان فصل جدا شوی؟
بله پیشنهاد که بود؛ بعد از اینکه با مدیر برنامه هایم به باشگاه رفتیم و در مورد این پیشنهاد با انصاری فرد حرف زدیم او بدون مکث کاغذ مربوط به درخواست تراکتور را پاره کرد و گفت مهدی هیچ جا نمی رود و در پرسپولیس می ماند. در مورد جدایی در پایان فصل هم باید بگویم همه می دانند که من عاشق پرسپولیس هستم و آرزوی بازی در این تیم را داشتم و تا وقتی که مرا بخواهند و بیرونم نکنند در پرسپولیس می مانم.

*چقدر آمدن استوکس و اوساگونا باعث شد در نیم فصل دوم به تو بازی نرسد؟
تصمیم باشگاه و کادر فنی بود که این دو بازیکن به تیم اضافه شوند. حضور آن ها به من انگیزه داد تا بیشتر تلاش کنم و زحمت بکشم تا بتوانم بیشتر در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کنم.

*حکم کمیته استیناف هم به سود شما صادر شد
فکر می کنم حق به حقدار رسید و باید این اتفاق می افتاد. ضمن اینکه افشین پیروانی کارش را به خوبی بلد است و می داند چطور از حق پرسپولیس دفاع کند.

*به عنوان سؤال آخر اینکه الگوی فوتبالی تو چه کسانی هستند؟
در بین بازیکنان داخلی که الگوی من علی علیپور است و در بین بازیکنان خارجی هم سبک بازی مائورو ایکاردی را می پسندم و بازی هایش را دنبال می کنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن