رسول پناه و هاشمی به دنبال اعضای جدید هیئت مدیره

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 606 ] - یکشنبه, 14 اردیبهشت 1399
رسول پناه و هاشمی به دنبال اعضای جدید هیئت مدیره

این روز ها شایعاتی درخصوص دو عضو هیئت مدیره به گوش می رسد که عجیب و حاشیه ساز است. مهدی رسول پناه نفر اول پرسپولیس است. او به عنوان جانشین محمدحسن انصاری فرد ...

ارتش سرخ دات كام :

این روز ها شایعاتی درخصوص دو عضو هیئت مدیره به گوش می رسد که عجیب و حاشیه ساز است.

مهدی رسول پناه نفر اول پرسپولیس است. او به عنوان جانشین محمدحسن انصاری فرد و سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس فعالیت های خود را از اسفندماه به صورت جدی آغاز کرد، اما در این مدت طبق ادعای بازیکنان، تقریباً هیچ پولی (غیر از پرداخت 4 درصدی به اعضای تیم) به حساب باشگاه واریز نشده که این موضوع نشان می دهد رسول پناه در درآمدزایی نتوانسته موفقیت چشمگیری داشته باشد.

از سوی دیگر علی رغبتی، فردی است که به وزارت ورزش نزدیک بوده و از دور اوضاع را تحت کنترل دارد. مهم ترین فعالیت رغبتی در این مدت، حمایت بی چون و چرا از ادامه فعالیت های مهرداد هاشمی و مهدی رسول پناه بوده، اما خودش در گوشه ای ایستاده و نظاره گر شرایط است.

نفر سوم هم مهرداد هاشمی نام دارد. هاشمی شرایط خاصی را در باشگاه پرسپولیس سپری می کند. او علاقه زیادی داشت تا مدیرعامل باشگاه شود و طبق ادعای برخی از کارمندان پرسپولیس، هاشمی برای رسیدن به این هدف، سعی فراوانی کرد ولی در نهایت وقتی خبر به گوش هواداران پرسپولیس رسید، اصلاً از این موضوع استقبال نکردند و از این رو هاشمی مجبور به عقب نشینی شد. او رسماً در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد هیچ برنامه ای برای قبول مدیریت باشگاه ندارد و مدیرعامل پرسپولیس نمی شود، اما هاشمی بار ها از علاقه خود به ماندن در هیئت مدیره گفت. او همچنین دقایق زیادی از برنامه مورد اشاره را به تعریف و تمجید از خود اختصاص داد و این طور مدعی شد که شخصاً تخصص بالایی در عقد قرارداد دارد ولی در همین مدتی که هاشمی عضو هیئت مدیره شده، قرارداد هایی با امضای همه اعضای هیئت مدیره ثبت شد که جای تعجب داشت. هاشمی تلاش کرد این موضوع را به هواداران القا کند که علم مدیریت دارد ولی مدیرعامل باشگاه نمی شود! با این حال، او از نگاه هواداران، همین حالا هم «مدیرعامل پنهان» باشگاه است زیرا تا به حال هیچ جلسه ای نبوده که بدون حضور هاشمی بین ارکان تیم و رسول پناه رقم بخورد.

به هر حال از هر منظری که به این موضوع نگاه کنیم فعلاً هیئت مدیره پرسپولیس مشغول انجام فعالیت های غیرقانونی است زیرا در هیچ جای قانون ذکر نشده که هیئت مدیره یک شرکت دولتی طبق قانون تجارت می تواند فقط سه عضو داشته باشد، اما باشگاه پرسپولیس در عین تعجب فقط با سه عضو هیئت مدیره فعالیت های خود را پیش می برد. از این رو، باید حداقل دو عضو دیگر به هیئت مدیره اضافه شود تا قبل از خصوصی سازی کامل باشگاه، سرخپوشان بتوانند به فعالیت قانونی خود ادامه دهند. از این رو وزارتخانه مجبور به انتخاب و معرفی دو نفر دیگر است. اتفاقی که با وجود وقفه 4 تا 5 ماهه، هنوز محقق نشده است.

در همین مدت شایعات جالبی شنیدیم مبنی بر اینکه رسول پناه و هاشمی مشغول مذاکره با تعدادی از چهره ها برای حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس هستند. البته هنوز مشخص نیست آن ها با چه مجوزی چنین فعالیت هایی را پشت سر می گذارند، اما به هر حال چنین اتفاقی در نوع خود بسیار عجیب است که دو عضو هیئت مدیره در پی آن هستند که فعالیت نهاد مدیریتی بالاتر از خود را انجام بدهند که این اتفاق می تواند برای وزارتخانه هم تبعاتی داشته باشد زیرا تا به حال اکثر انتخاب های وزیر ورزش برای مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با چالش های فراوانی همراه بوده است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن