کلانی: رسول پناه از پیشکسوتان کمک خواست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 501 ] - یکشنبه, 14 اردیبهشت 1399

کلانی: رسول پناه از پیشکسوتان کمک خواست

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «مهدی رسول پناه» به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پیشکسوتان کمک و حمایت خواست. حسین کلانی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشار... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کلانی: رسول پناه از پیشکسوتان کمک خواست

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «مهدی رسول پناه» به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پیشکسوتان کمک و حمایت خواست. حسین کلانی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشار...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «مهدی رسول پناه» به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از پیشکسوتان کمک و حمایت خواست.

حسین کلانی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به  جلسه «مهدی رسول پناه» با پیشکشسوتان پرسپولیس افزود: پیشکسوتان به عنوان دلسوزترین افراد با تاریخ پرسپولیس آشنا هستند. رسول پناه هم در جلسه با پیشکسوتان از آنها کمک و حمایت خواست. ما هم به عنوان پیشکسوت از کسانی که دلسوزانه برای پرسپولیس کار کنند حمایت خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: در طول تمام این سال ها هیچ مدیری اختیار تام از خود نداشته است تا کارها را پیش ببرد و خط قرمزهایی داشته است. ما هر کسی را که ببینیم برای باشگاه کار خواهد کرد و مدیر خوبی است را حمایت خواهیم کرد چرا که برای پیشکسوتان موفقیت پرسپولیس از همه چیز مهم تر است. حرف های رسول پناه را شنیدیم. او برنامه های خوبی داشت و امیدوارم که بتواند آنها را عملی کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: پیشکسوتان هم در مقابل اعلام آمادگی کردند تا بتوانند بدون هیچ چشم داشتی به باشگاه کمک کنند و نقطه نظراتشان را بیان کنند.

وی در رابطه با اینکه خیلی از بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس در آستانه جدایی از این تیم هستند، گفت: پرسپولیس روی ریل موفقیت قرار دارد و نباید عناصر این موفقیت را به همین راحتی از دست بدهد. درست است که نام پرسپولیس از هر بازیکن دیگری بزرگ تر است اما بازیکن هم در برخی مواقع حق دارد و این وظیفه باشگاه است که حق و حقوق آنها را پرداخت کنند.

کلانی تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس قابل احترام هستند و نباید باعث نگرانی هواداران شوند باشگاه هم در مقابل وظیفه دارد که به تعهدات خود عمل کند. امیدوارم که با حل این مشکل تمام عناصر موفقیت پرسپولیس حفظ شوند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد احتمال تغییرات در مدیریت باشگاه هم خاطرنشان کرد: مدیریت های مقطعی باعث شده تا بدهی زیادی روی دوش باشگاه انباشته شود. امیدواریم هر مدیری که می آید زمان کافی را برای اجرای برنامه هایش داشته باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن