جزئیات وضعیت بحرانی مالی در پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 559 ] - یکشنبه, 14 اردیبهشت 1399
جزئیات وضعیت بحرانی مالی در پرسپولیس

در پرسپولیس هر عضو به دنبال راهکار جداگانه ای است تا ضمن دستیابی به هدف خود، باشگاه را نیز از بحران خارج کند. هیات مدیره سه نفره پرسپولیس نیز همانطور که پیش ا...

ارتش سرخ دات كام :

در پرسپولیس هر عضو به دنبال راهکار جداگانه ای است تا ضمن دستیابی به هدف خود، باشگاه را نیز از بحران خارج کند.

هیات مدیره سه نفره پرسپولیس نیز همانطور که پیش از این گفته شد با جزیره بندی خاص و شکاف بزرگی که در دیدگاه ها دارند، به دنبال راهکارهایی هستند تا بتوانند شرایط را به سود خود ترتیب دهند.

مشکلات مالی و بدهی ها در کنار مخارج جاری باشگاه باعث شده تا آنها راهکارهای زودبازده را برای رسیدن به منابع مالی لازم را در دستور کار قرار دهند. این در حالیست که آخرین راه برون رفت آنها در مدیریت گذشته مربوط به عقد قرارداد با کارگزار بوده است. قراردادی که محمدحسن انصاریفر در دوره مدیرعاملی خود منعقد و ادعای درآمد 150میلیاردی اش از این راه خبرساز شده بود.

اکنون اما با جدایی مهدی محمدنبی و ایرج عرب و البته محمدحسن انصاریفرد، دو جبهه مهرداد هاشمی و مهدی رسول پناه هر کدام راهکارهای جداگانه ای را دنبال می کنند. رسول پناه دست به دامن پیشکسوتان و گروه پروین – دادکان و مشاوره شجاعی برهان شده و از سوی دیگر نیز مهرداد هاشمی با توجه به رفاقتی که با شرکت ریجان فیلم دارد که در ابتدای فصل منتهی به دریافت هفت میلیارد از این شرکت شده بود، در تقلای فراهم آوردن شرایطی برای حضور دوباره آنها در باشگاه است و صحبت هایی نیز با عابدینی به عنوان مدیر این شرکت صورت گرفته است.

با این حال شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار کنونی باشگاه این موضوع را به اطلاع پرسپولیس رسانده که در شرایط کنونی قادر است 25میلیارد تومان تا پایان خرداد به این باشگاه پرداخت کند و 100 میلیارد نیز در پایان سال قراردادی خود که احتمالا اوایل دی ماه خواهد بود به این باشگاه پرداخت خواهد کرد. این پیشنهادی است که در شرایط کنونی از شرکت آتیه داده پرداز اعلام شده و موردتوجه باشگاه قرار نگرفته است.

از سوی دیگر رسول پناه که با شرکت پیشکسوتان به تازگی مذاکراتی داشته و پای صحبت های پروین و دادکان نشسته بود، در قبال برخی وعده ها، این پیشنهاد که با منابع مالی 100 میلیاردی آنها وارد خواهند شد مواجه شده است. موضوعی که حضور یک یا دو عضو از هیات مدیره پرسپولیس منوط به نهایی شدن این منبع مالی شده است. رسول پناه که نمی خواهد قافیه مدیریتی در پرسپولیس را به هاشمی ببازد، دنبال راهکاری است که این موضوع را نهایی سازد.

همانطور که گفته شد هاشمی سر دیگه قضیه مدیریتی باشگاه است که در روزهای ابتدایی گفته می شد مرد سایه در پرسپولیس شناخته می شود و تمام امور با دستورات و برنامه او دنبال می شود. هاشمی با توجه به رفاقت با عابدینی (ریحان فیلم) این مذاکرات را صورت داده تا پای این شرکت بار دیگر در پرسپولیس باز شود. ریحان فیلم اما مدعی شده در شرایط کنونی آنها نیز قادر خواهند بود بخشی را به باشگاه برای گذراندن امور پرداخت کنند و ادامه قرارداد آنها با ارائه چک هایی 50میلیاردی دنبال شود. هاشمی به دنبال این است تا با راضی کردن مهدی رسول پناه و رغبتی در نهایت همکاری را به سمت فسخ قرارداد با آتیه داده پرداز و همکاری دوباره با ریحان فیلم به پیش ببرد.

موضوع مهم نقدینگی در پرسپولیس
در حال حاضر اما باشگاه به شدت از سوی بازیکنان و طلبکاران تحت فشار قرار دارد. ناهماهنگی میان اعضای هیات مدیره هم باعث شده تا آنها برخلاف انتظار امیدوار به سرانجام رسیدن موضوع دریافت منابع نباشند. بازیکنان از سویی اعلام کرده اند تا در صورت شروع دوباره تمرینات تنها با پرداختی لازم مطالبات کار را استارت خواهند زد و از سوی دیگر باشگاه باید هر چه زودتر منابع لازم برای پرداخت بدهی به برانکو، زلاتکو، ماریو بودیمیر، نیلسون، شهرخودرو، فرناندو گابریل و ... را برای عبور از خطر کسر امتیاز را دنبال کرده و به دست بیاورد. چیزی که با جزیره ای شدن هیات مدیره و کار فردی هرکدام از آنها این ناامیدی را برای هواداران بزرگتر می کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن