شاهرودی: برخی تیم ها منتظر قهرمان نشدن پرسپولیس هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 272 ] - دوشنبه, 15 اردیبهشت 1399
شاهرودی: برخی تیم ها منتظر قهرمان نشدن پرسپولیس هستند

 رضا شاهرودی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که برخی از تیم های لیگ برتری منتظر تعطیلی قطعی لیگ و قهرمان نشدن پرسپولیس هستند. رضا شاهرودی در...

ارتش سرخ دات كام :

 رضا شاهرودی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که برخی از تیم های لیگ برتری منتظر تعطیلی قطعی لیگ و قهرمان نشدن پرسپولیس هستند.

رضا شاهرودی در گفت وگویی در ارتباط با حکم کمیته استیناف و تأیید برتری 3 بر صفر پرسپولیس برابر سپاهان گفت: قابل پیش بینی بود که کمیته استیناف هم این حکم را تأیید کند و اگر اتفاقی غیر از این رخ می داد باید تعجب می کردیم. همه چیز در آن بازی مشخص بود و پرسپولیس کاملاً آماده بود تا برابر سپاهان به میدان برود، ولی تیم میزبان تصمیم دیگری گرفت و حاضر نشد برابر پرسپولیس بازی کند.

وی در واکنش به اعتراض باشگاه سپاهان و اینکه آنها چنین حکمی را عادلانه نمی دانند، خاطر نشان کرد: این طبیعی است که سپاهان اعتراض کند، چون این اتفاق و حکمی که کمیته انضباطی اعلام کرد برای آنها خوشایند نیست. وقتی این بازی لغو شد از همان زمان قابل پیش بینی بود که حکم به سود پرسپولیس باشد، چون سپاهانی ها حاضر نشدند برابر پرسپولیس قرار بگیرند. ناظر مسابقه و ناظر داوری هم آن زمان گزارش دادند که چه اتفاقاتی رخ داده است. با این اوصاف احکام کمیته های انضباطی و استیناف کاملاً عادلانه بودند. به هرحال سپاهانی ها دنبال توجیه بودند که این منطقی به نظر نمی رسید.

شاهرودی پیش بینی اش از سرنوشت بازی های لیگ برتر در فصل جاری را این طور بیان کرد: خیلی از کشورها می خواهند لیگ های شان را به جریان بیندازند و در ایران هم می توان مسابقات را ادامه داد. در حال حاضر برخی تیم ها دوست دارند لیگ برتر  به صورت قطعی تعطیل شود تا پرسپولیس قهرمان نشود که این عادلانه نیست. پرسپولیس بیشترین شایستگی را برای قهرمانی دارد و در صورتی که بازی ها ادامه پیدا کند با قاطعیت قهرمان خواهد شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن