حسینی: برخی نظرات غیر کارشناسی عجیب است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 276 ] - دوشنبه, 15 اردیبهشت 1399
حسینی: برخی نظرات غیر کارشناسی عجیب است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار است به خاطر کرونا، لیگ را تعطیل کنند برای فصل آینده چه کاری خواهند کرد؟ سیدجلال حسینی در گفت و گویی در مورد نامشخص ب...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر قرار است به خاطر کرونا، لیگ را تعطیل کنند برای فصل آینده چه کاری خواهند کرد؟

سیدجلال حسینی در گفت و گویی در مورد نامشخص بودن وضعیت فوتبال در ماه های اخیر اظهار داشت: در ابتدا آرزو می کنم که هر چه زودتر شیوع این ویروس در کشور ما و همه دنیا قطع شود تا دوباره سلامتی و آرامش به زندگی مردم برگردد. به هر حال برای همه ما سلامتی مردم در اولویت است. همچنین از کادر پزشکی کشورمان که در این مدت واقعا خالصانه کار کردند تشکر و قدردانی می کنم و به آنها خسته نباشید می گویم.

کاپیتان پرافتخار پرسپولیس در خصوص اظهارات برخی از اهالی فوتبال که خواستار تعطیلی لیگ برتر هستند ادامه داد: شنیدن این حرف ها واقعا جای تعجب دارد. مگر می شود لیگ را همین طور به حال خود رها کرد و پایانی برای آن نداشت؟ وقتی باشگاه ها این همه هزینه می کنند مگر می شود همین طور لیگ را تعطیل کرد؟ بهتر است اگر کسی حرفی می زند از روی منطق باشد نه از روی احساس. قطعا شرایط سختی است و این موضوع در تمام دنیا شکل گرفته اما واقعا اینهمه اظهارنظر غیرکارشناسی از سوی برخی دوستان عجیب است.

وی تصریح کرد: طبق گفته کارشناسان پزشکی، ویروس کرونا فعلا در کشور ما حضور خواهد داشت. اگر قرار است به خاطر کرونا، لیگ را تعطیل کنند برای فصل آینده چه کاری خواهند کرد؟ اگر قرار باشد کرونا چند سال در کشور ما باشد تکلیف سال های آینده چه می شود؟ متاسفانه برخی فقط به خاطر منافع تیم خود صحبت می کنند و مشخص است که آنها دغدغه فوتبال را ندارند. باید فکری برای این موضوع شود. اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند باید زودتر بگویند و اگر قرار است با تعطیلی لیگ هم قهرمان مشخص شود که باید زودتر این اتفاق بیفتد.

حسینی خاطرنشان کرد: پرسپولیس 40 میلیون هوادار دارد. مسئولان باید دغدغه ها را در نظر بگیرند. الان خیلی از کشورهای اروپایی به دنبال راهی هستند تا مسابقات را ادامه دهند اما در ایران برخی برای تعطیلی لیگ پافشاری می کنند و این رفتارها جای تعجب دارد. نه فقط بازیکنان پرسپولیس بلکه همه بازیکنان در تیم های خود زحمت کشیدند و تعطیلی لیگ به نوعی بی توجهی به آینده بازیکنان است. برای ما هم سلامتی مردم اهمیت دارد اما عده ای در تلاش هستند تا القا کنند فقط آنها نگرانی و دغدغه سلامتی مردم را دارند.

وی تصریح کرد: ما فقط می خواهیم حق به حقدار برسد. اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند با همه توان برای قهرمانی می جنگیم و اگر قرار است لیگ را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود. ما تا همین جا هم زحمات خیلی زیادی کشیدیم. در این میان متاسفانه فقط برخی به دنبال جوسازی هستند تا شرایط را به سود خودشان ترتیب دهند. اگر بنا به تعطیلی مسابقات است باید شرایط همه تیم ها چه آنهایی که مدعی هستند و چه تیم های مدعی سهمیه و سقوط و حتی تیم هایی که به دنبال صعود هستند در نظر گرفته شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن