نوراللهی: بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 269 ] - دوشنبه, 15 اردیبهشت 1399
نوراللهی: بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود، اما اگر به هر دلیلی قصد دارند بازی ها را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود. ا...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود، اما اگر به هر دلیلی قصد دارند بازی ها را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود.

احمد نوراللهی در خصوص درخواست تعطیلی لیگ از سوی برخی از تیم های لیگ برتری گفت: ببینید بدون شک سلامتی مردم و جامعه برای ما بسیار مهم است، اما این روز ها شاهد هستیم که کسب و کار مردم به راه افتاده و مشاغل فعالیت خود را آغاز کرده اند. حالا در این بین یعنی فقط فوتبال بازی کردن مشکل دارد؟ مطمئنا برگزاری بازی های لیگ برتر بدون تماشاگر خطر بسیار کمتری نسبت به حضور مردم در جامعه دارد.

وی ادامه داد: بدون شک مردم کشورمان این روز ها نکات بهداشتی را بسیار بیشتر از قبل رعایت می کنند و نمی دانم انجام این صحبت ها برای تعطیلی لیگ برتر چیست؟ اگر قرار است لیگ را تعطیل کنند پس باید مثل لیگ فرانسه تیم صدرنشین را به عنوان قهرمان معرفی کنند. ما اختلاف امتیاز زیادی با تیم های پایین تر از خودمان داریم و قهرمان اعلام شدن پرسپولیس اتفاق عجیبی نخواهد بود. در اخبار می بینیم که کشور های اسپانیا، آلمان و... به دنبال برگزاری بازی های خود هستند و در این شرایط اگر قرار است لیگ را ادامه ندهند این اتفاق احجاف در حق پرسپولیس است. ما برای اینکه به اینجایی که هستیم برسیم زحمات زیادی کشیدیم و 10 امتیاز جلوتر از سایر تیم ها هستیم.

هافبک تیم پرسپولیس افزود: در این شرایط تیم های دیگر شانسی ندارند، چون ما رقبای مستقیم خود را شکست دادیم. هر تیمی که مدعی قهرمانی بوده مقابل ما شکست خورده و اگر بخواهند لیگ را تعطیل کنند این بهترین سند برای قهرمان اعلام کردن پرسپولیس است. به نظر من اگر قرار است لیگ ادامه پیدا کند از اواخر اردیبهشت می توان تمرینات را آغاز کرد و فکر نمی کنم مشکلی هم به وجود بیاید. الان تیم های لیگ دسته اولی هزینه زیادی کردند تا به لیگ برتر صعود کنند و از طرفی در لیگ برتر هم هزینه های زیادی انجام شده تا تیم ها به قهرمانی برسند. واقعاً این عادلانه نیست که بخواهند لیگ را تعطیل کرده یا قهرمان را مشخص نکنند.

نوراللهی در ادامه اظهار داشت: الان خوشبختانه روال جامعه به شرایط عادی برگشته و مردم به زندگی روزانه خود مشغول هستند. مطمئنا برگزاری بازی ها بدون حضور تماشاگران خطرات کمتری به همراه دارد. البته یک سوال هم برای من پیش آمده و آن این که تیم هایی که تا همین چند وقت پیش می گفتند چرا پرسپولیس باید بدون بازی قهرمان شود حالا خواستار تعطیلی لیگ هستند؟ چرا این حرف ها را می زنند؟ به نظر من این حرف ها برای این است که جلوی قهرمانی ما را بگیرند. ما هم معتقدیم بهتر است قهرمان در زمین بازی مشخص شود، اما اگر به هر دلیلی قصد دارند بازی ها را تعطیل کنند این حق پرسپولیس است که قهرمان شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن