عربشاهی: قهرمانی مختص تیم های بزرگ است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 238 ] - سه شنبه, 16 اردیبهشت 1399
عربشاهی: قهرمانی مختص تیم های بزرگ است

پیشکسوت پرسپولیس، گفت: برخی افراد که از فوتبال چیزی نمی دانند با فرافنکی درپی گرفتن قهرمانی از پرسپولیس هستند. آنها باید بدانند که قهرمان شدن، مختص تیم های بز...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس، گفت: برخی افراد که از فوتبال چیزی نمی دانند با فرافنکی درپی گرفتن قهرمانی از پرسپولیس هستند. آنها باید بدانند که قهرمان شدن، مختص تیم های بزرگ است.

ضیا عربشاهی روز سه شنبه در گفت و گویی در خصوص حواشی که برای ادامه یا لغو لیگ برتر فوتبال کشورمان پیش آمده، اظهار داشت: برخی دوستان از فوتبال چیزی نمی دانند و فقط هزینه کردن را یاد گرفته اند. این مدیرانی که می گویند لیگ را بدون اعلام قهرمان لغو کنیم، اگر تیم خودشان جای پرسپولیس بود باز این حرف ها را مطرح می کردند؟ اگر قرار است لیگ تعطیل شود باید قهرمان مشخص شود.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد لیگ لغو شود پرسپولیس قهرمان این فصل است. معتقدم وقتی رییس جمهور می گوید ورزشگاه ها باز شود، یعنی مشکلی نیست و لیگ باید ادامه یابد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، افزود: این تیم هم قهرمان نیم فصل است و هم صدرنشین فعلی، پس اگر قرار به لغو لیگ باشد باید به عنوان قهرمانی اعلام شود. به برخی دوستان می گویم تا زمانی که پرسپولیس و بعد از آن استقلال هستند، شما رنگ قهرمانی را نمی بینید، چون قهرمانی برای تیم های بزرگ است.

عربشاهی خاطرنشان کرد: اگر نظر مغرضانه نداشته باشیم همه ما می دانیم که این امکان وجود دارد تا لیگ را بدون حضور تماشاگران برگزار کرد. منتهی افرادی که کلی هزینه کرده و قهرمان نمی شوند، این حرف ها را می زنند.

 وی ادامه داد: برای حضور هواداران هم می شود، برنامه خوبی داشت.  به طور مثال برای ورزشگاهی که 70 هزار هوادار ظرفیت دارد، فقط 20 هزار بلیت فروخته شود و هواداران با فاصله زیاد از هم در ورزشگاه بنشیند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن