فشار به وزیر ورزش برای انتخاب اسپانسر پرسپولیس!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1103 ] - سه شنبه, 16 اردیبهشت 1399

فشار به وزیر ورزش برای انتخاب اسپانسر پرسپولیس!

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف اسپانسر فصل نوزدهم خود در چند جلسه با وزیر ورزش شرکت کردند اما تماس یک وزیر غیرورزشی با سلطانی فر شرایط را پیچیده کرد... 3 out of 5 based on 2 ratings.
فشار به وزیر ورزش برای انتخاب اسپانسر پرسپولیس!

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف اسپانسر فصل نوزدهم خود در چند جلسه با وزیر ورزش شرکت کردند اما تماس یک وزیر غیرورزشی با سلطانی فر شرایط را پیچیده کرد...

ارتش سرخ دات كام :

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف اسپانسر فصل نوزدهم خود در چند جلسه با وزیر ورزش شرکت کردند اما تماس یک وزیر غیرورزشی با سلطانی فر شرایط را پیچیده کرد.

اختلاف نظر بین اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای ادامه همکاری با شرکت «آتیه داده پرداز» و یا چرخیدن به سمت شرکت «ریحان فیلم» از چند روز پیش به بزرگترین چالش این باشگاه و دغدغه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش تبدیل شده است.

این اتفاق با کنار رفتن محمدحسن انصاریفرد و تصمیم یک عضو هیات مدیره برای فسخ قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز رقم خورد و کشمکش بین اعضای هیات مدیره کار را به جلسه با وزیر ورزش کشاند.

کارگزار اسپانسری فصل نوزدهم لیگ برتر در جلسه با وزیر ورزش اعلام کرده است تاکنون 25 میلیارد تومان به باشگاه پرسپولیس تزریق کرده است. این در حالی است که یک مقام رسمی باشگاه در یک برنامه زنده تلویزیون تاکید کرد این کارگزار 2 میلیارد و 700 میلیون تومان به باشگاه داده است.

از سوی دیگر شرکت ریحان فیلم قبل از شروع فصل رقابت های لیگ برتر مبلغ 7 میلیارد تومان به باشگاه قرض می دهد با این وعده که بلیت فروشی بازی های پرسپولیس را در اختیار بگیرد اما این اتفاق رخ نمی دهد تا مسئولان این شرکت ضمن طرح شکایت از پرسپولیس خواستار پس گرفتن این پول شوند.

پس از این اختلاف، مهرداد هاشمی به سمت شرکت ریحان فیلم تمایل نشان داد تا پس از فسخ قرارداد با آتیه داده پرداز ادامه لیگ با این شرکت صورت بگیرد اما مهدی رسول پناه به عنوان رئیس هیات مدیره و سرپرست باشگاه اعتقاد دارد باید با کارگزار رسمی باشگاه ادامه فعالیت داده شود.

همین اختلاف نظرها کار را به جلسه با وزیر ورزش کشاند. مسئولان باشگاه پرسپولیس به همراه مدیرعامل کارگزار این باشگاه طی هفته گذشته نشست های پرتعدادی را برگزار کردند که در برخی از آنها مسعود سلطانی فر هم حضور داشت.

در آخرین جلسه آنها که شامگاه دوشنبه برگزار شد، مسعود سلطانی فر شرایط دو شرکت را بررسی می کند و با توجه به بدهی سنگینی که شرکت ریحان فیلم از چند سال قبل به پرسپولیس دارد، تاکید می کند با کارگزار فعلی ادامه دهند اما تماس یک وزیر غیرورزشی با وزیر ورزش شرایط را پیچیده می کند. این وزیر از سلطانی فر می خواهد شرایطی را فراهم کند که پرسپولیس با ریحان فیلم همکاری کند!

همین تماس و درخواست وزیر غیرورزشی برای چرخیدن به سمت ریحان فیلم کار را پیچیده می کند و وزیر با ملاحظاتی روبرو می شود که در نهایت سلطانی فر عنوان می کند روز سه شنبه پس از بررسی های نهایی تصمیم قطعی را اتخاذ خواهد کرد.

در این مورد گفته می شود مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس هم پس از آنکه متوجه بدهی سنگین شرکت ریحان فیلم به این باشگاه می شود، تاکید می کند حاضر نیست قرارداد جدیدی را تا زمان پرداخت شدن این بدهی با شرکت مذکور امضا کند. همین امر اختلاف نظر اعضای هیات مدیره را تشدید می کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن