پیروانی: حالا دیگر حرفی از لیگ فرانسه نمی زنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 369 ] - سه شنبه, 16 اردیبهشت 1399
پیروانی: حالا دیگر حرفی از لیگ فرانسه نمی زنند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوستان می گویند لیگ فرانسه تعطیل شده اما به محض اینکه تیم پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد حرف از لیگ های دیگر زدند. افشین ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوستان می گویند لیگ فرانسه تعطیل شده اما به محض اینکه تیم پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد حرف از لیگ های دیگر زدند.

افشین پیروانی در خصوص نامه کانون مربیان و اینکه آیا پایان دادن به مسابقات لیگ ناحقی در حق پرسپولیس است، اظهار داشت: نظر کانون مربیان برای من قابل احترام است، چون آنها بزرگتران و پیشکسوتان من هستند اما اجازه بدهید مخاطب من کانون مربیان نباشد، مخاطب من کسانی هستند که رقبای ما در لیگ هستند.

پیروانی ادامه داد: هر کسی نسبت به رتبه خودش اظهارنظر می کند و منافع خودش را در نظر می گیرد می گویند 4 تیم اول برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا معرفی شوند اما راضی نیستند پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند. اگر قرار است عدالت برقرار شود سهم تیم های پنجم و ششم چه می شود؟ آنها می توانند حتی با یک بازی بالای شما قرار بگیرند.بقیه تیم ها چه می شوند؟ تیم هایی که باید به لیگ برتر صعود کنند یا به لیگ دسته صعود کنند چه؟ تیم هایی که باید از لیگ دو به لیگ یک بیایند چه؟ اگر قرار است انصاف رعایت شود حرف شما درست است 4 تیم اول به آسیا معرفی شوند بعد اتفاقی نیفتد اما عدالت این است که همه چیز به نحو احسن انجام شود.

مدیر تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه برخی از باشگاه ها معتقدند برگزاری بازی ها بدون تماشاگر به تیم ها ضربه می زند، تصریح کرد: اگر بنا به ضربه خوردن باشد پرسپولیس بیشترین ضربه را می خورد چون ما بیشترین تماشاگر را داریم.

وی در مورد اینکه عده ای معتقدند پرسپولیس خودخواهی می کند گفت: واقعاً حق دارند چون ما به لطف خدا و حمایت هواداران 10 امتیاز اختلاف داریم وقتی دست شان به تیم حریف و به جام نمی رسد باید از خودشان در مقابل جاهایی که باید جوابگو باشند دفاع کنند. تمام مراکز تجاری، بازار، مترو و اتوبوسرانی باز هستند شما نزدیک ترین مسیر را بخواهید بروید نیم ساعت تا یک ساعت در راه هستید.

پیروانی که با رادیو جوان گفت و گو می کرد، افزود: باید به زندگی کردن کنار کرونا عادت کنیم ما راضی نیستیم خون از بینی کسی بیاید. جام برایمان مهم است اما راضی نیستیم جان یک هموطن یا یک هوادار مان به خطر بیفتد اما نباید بحث ها را احساسی کنیم. دوستان می گویند لیگ فرانسه تعطیل شده اما به محض اینکه تیم پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان معرفی شد حرف از لیگ های دیگر زدند. پرسپولیس به دنبال احقاق حق خودش است، به دنبال خودخواهی نیست بچه های ما زحمت کشیدند و در قبال زحمت شان می خواهند نتیجه و قهرمانی بگیرند. امیدمان به آینده باشد و عادت کنیم در کنار اتفاقات خوب زندگی کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن