سال به سال با قرارداد های برانکو؛ پروفسور گران شد و جام آورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 291 ] - سه شنبه, 16 اردیبهشت 1399
سال به سال با قرارداد های برانکو؛ پروفسور گران شد و جام آورد

برانکو ایوانکوویچ طی مدتی که سرمربی پرسپولیس بود، پیشرفت سال به سال را برای باشگاه به همراه داشت و البته هر سال، به صورت طبیعی قراردادش هم گران تر شد؛ هر چند ...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ طی مدتی که سرمربی پرسپولیس بود، پیشرفت سال به سال را برای باشگاه به همراه داشت و البته هر سال، به صورت طبیعی قراردادش هم گران تر شد؛ هر چند با توجه به پاداش های آسیایی که با صعود به فینال لیگ قهرمانان به باشگاه هدیه داد، کل پولی که بابت قراردادهایش از باشگاه ایرانی گرفته بود را تسویه کرد، اما از آن پول چند میلیون دلاری، هیچ چیز سهم خودش نبود!
حالا او رفته و از سرخپوشان به فیفا شکایت کرده و حکم نهایی را گرفته است. او انتظار تسویه حساب فوری با باشگاه را می کشد که اگر به آن نرسد، این بار فیفا جلوی پرسپولیس می ایستد و هر خطری که فکرش را کنید، از کسر امتیاز گرفته تا بستن پنجره های نقل و انتقالاتی در انتظار باشگاه است.

سال اول/ 450 هزار دلار
برای 9 بازی باقی مانده از فصل چهاردهم و همچنین فصل پانزدهم 600 هزار دلار با باشگاه پرسپولیس قرارداد بست که پاداش های برد و صعود هم به این رقم اضافه شد.

سال دوم/ 600 هزار دلار
برای فصل شانزدهم، قرارداد برانکو با رشد 150 هزار دلاری مواجه شد و به 600 هزار دلار رسید. رقمی که برای رساندن تیم به قهرمانی کفاف می کرد. پیروزی های تیم در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین برد های جذاب برای رفتن روی سکوی قهرمانی، رقم این قرارداد را تا 655 هزار دلار بالا برد.

سال سوم/ 750 هزار دلار
اما قرارداد پروفسور با سرخپوشان در فصل هفدهم به 750 هزار دلار رسید و حسابی جذاب شد. 50 هزار دلار هم آپشن قرارداد برایش تعیین کردند که حسابی باعث شادی روح و افزایش توان او بود تا جایی که تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساند و کلی رکورد را جابه جا کرد. حمیدرضا گرشاسبی هم تا می توانست در این فصل، درآمد های باشگاه را به لطف درخشش در آسیا بالا برد و اواسط فصل، قرارداد برانکو را تا دو فصل دیگر تمدید کرد؛ یعنی پایان فصل جاری، لیگ نوزدهم.

سال چهارم/ 850 هزار دلار
برانکو در لیگ قبلی با رقم 850 هزار دلار روی نیمکت سرخپوشان نشست آن هم در شرایطی که در 3 ماه پایانی فصل هفدهم، پول زیادی نگرفته بود، اما در لیگ هجدهم، بار دیگر پرسپولیس را به قهرمانی رساند و شرایط تازه ای ساخت. اتفاقی که برای پرسپولیسی ها هت تریک قهرمانی و افتخار تاریخی محسوب می شد.

آخرین داستان/ شکایت یک میلیون و 55 هزار دلاری
در نهایت این داستان شیرین، مثل اغلب داستان های ایرانی، تلخ به پایان رسید. برانکو بابت عدم دریافت مطالباتش به مدت 14 ماه به کمیته تعیین وضعیت فیفا شکایت برد. شکایت او به مبلغ یک میلیون و 570 هزار دلار بود که فیفا پس از بررسی پرونده فقط با یک میلیون و 55 هزار دلار آن موافقت کرد. پولی که باشگاه بالاخره باید آن را تسویه کند؛ دیر یا زود!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن