رسول پناه: حق پیگیری قانونی نشر اکاذیب بابت اظهارات امان الله وجود دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 459 ] - سه شنبه, 16 اردیبهشت 1399

رسول پناه: حق پیگیری قانونی نشر اکاذیب بابت اظهارات امان الله وجود دارد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما با کارگزاری همکاری خواهیم کرد که درآمدی تضمین شده و پایدار برای پرسپولیس داشته باشد. مهدی رسول پناه در خصوص حواشی ایجاد شده در ... 3 out of 5 based on 2 ratings.
رسول پناه: حق پیگیری قانونی نشر اکاذیب بابت اظهارات امان الله وجود دارد

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما با کارگزاری همکاری خواهیم کرد که درآمدی تضمین شده و پایدار برای پرسپولیس داشته باشد. مهدی رسول پناه در خصوص حواشی ایجاد شده در ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما با کارگزاری همکاری خواهیم کرد که درآمدی تضمین شده و پایدار برای پرسپولیس داشته باشد.

مهدی رسول پناه در خصوص حواشی ایجاد شده در این باشگاه اظهار داشت: هواداران پرسپولیس اصلا نگران نباشند. برخی قصد دارند گرایش منفی را به آنها تزریق کنند اما دغدغه اعضای هیات مدیره در این شرایط حساس این است که پرسپولیس آسیب نبیند. در این روزها از سوی معاونت های وزارت محترم ورزش، اعضای هیات مدیره، معاون حقوقی باشگاه و ... پیگیری های بسیاری انجام می شود تا بهترین اتفاق برای باشگاه بزرگ پرسپولیس رخ دهد.

مهدی رسول پناه در خصوص روند مذاکرات صورت گرفته برای وضعیت کارگزار باشگاه گفت: ما در این روزها در حال مذاکره برای بررسی بهترین شرایط برای باشگاه پرسپولیس هستیم. در این وضعیت از هر کارگزاری که بتواند در بهره گیری از منابع مالی به پرسپولیس کمک بیشتری کند استفاده خواهیم کرد. یکی از دلایلی که روند مذاکرات طولانی شده به همین خاطر است.

سرپرست مدیرعاملی و رئیس هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: هواداران پرسپولیس اصلا نگران نباشند. برخی قصد دارند گرایش منفی را به آنها تزریق کنند اما دغدغه اعضای هیات مدیره در این شرایط حساس این است که پرسپولیس آسیب نبیند. تمرکز ما تامین منابع مالی با کمک گرفتن از اسپانسر باشگاه است تا از این شرایط حساس عبور کنیم. در این روزها از سوی معاونت های وزارت محترم ورزش، اعضای هیات مدیره، معاون حقوقی باشگاه و ... پیگیری زیادی انجام می دهند تا بهترین اتفاق برای باشگاه بزرگ پرسپولیس رخ دهد.

رسول پناه افزود: پیشنهادات مختلفی برای همکاری با باشگاه پرسپولیس به دست ما رسیده اما منافع باشگاه را حتما لحاظ خواهیم کرد تا بهترین انتخاب صورت بگیرد. در این زمینه باید بگویم چون برخی از آقایان فقط با یک کارگزار در ارتباط هستند به همین خاطر اطلاع دقیقی از مذاکرات صورت گرفته با سایر شرکت ها ندارند. این را هم اضافه می کنم که شانس همه کارگزارها برای همکاری با باشگاه پرسپولیس یکسان است اما قول می دهم که تحت تاثیر جوسازی ها قرار نخواهیم گرفت. به هواداران محترم پرسپولیس این تضمین را می دهم که هیچ اختلافی در هیات مدیره باشگاه وجود ندارد و همه تلاش ما بر این است تا بهترین کارگزار را برای همکاری با پرسپولیس انتخاب کنیم. ما با کارگزاری همکاری خواهیم کرد که درآمدی تضمین شده و پایدار برای پرسپولیس داشته باشد. مطمئنا در اسرع وقت و از میان گزینه های مختلف بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

وی تصریح کرد: حالا در این میان برخی قصد دارند با حاشیه پراکنی و تفرقه اندازی مانع از رسیدن به اهداف بزرگ برای پرسپولیس شوند اما ما همه تلاش خود را خواهیم کرد تا مصلحت پرسپولیس فدای مصلحت شخصی نشود. همان طور که گفتم تخلف هایی در این زمینه وجود داشته که آن ها را گزارش کرده و پیگیری خواهیم کرد.

رسول پناه درباره اظهارت امان الله افزود: با توجه به عدم رعایت شئونات شغلی و حرفه ای، او مسئولیتی در باشگاه پرسپولیس ندارد و بابت نشر اکاذیب، پیگیری قانونی برای باشگاه پرسپولیس محفوظ است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن