آرفی: به جز دروغ چیزی از انصاری فر نشنیدم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 594 ] - سه شنبه, 16 اردیبهشت 1399

آرفی: به جز دروغ چیزی از انصاری فر نشنیدم

اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس از شرایط حاکم بر فوتبال ایران خیلی شاکی است چرا که معتقد است رای کمیته انضباطی هیچ ارزشی ندارد و با اینکه هزینه کرده و رای ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آرفی: به جز دروغ چیزی از انصاری فر نشنیدم

اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس از شرایط حاکم بر فوتبال ایران خیلی شاکی است چرا که معتقد است رای کمیته انضباطی هیچ ارزشی ندارد و با اینکه هزینه کرده و رای ب...

ارتش سرخ دات كام :

اشپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس از شرایط حاکم بر فوتبال ایران خیلی شاکی است چرا که معتقد است رای کمیته انضباطی هیچ ارزشی ندارد و با اینکه هزینه کرده و رای به نفع او صادر شده اما ارزش اجرایی ندارد و هر روز به باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال می رود و همچنان بلاتکلیف است و از نظر او این کار دقیقا نامردی است.

*دنیا بدون فوتبال چطور است؟
دنیا به خاطر کرونا کلا یک جوری شده است و فوتبال کوچک ترین مشکل در این مدت بود. دلمان برای فوتبال تنگ شده اما در این شرایط نمی دانم مهم ترین مشکل چیست. واقعا شرایط افتضاح است و یک دوران عجیب را داریم پشت سر می گذاریم.

*از کرونایی شدن چه کسی بیشتر متعجب شدی؟
هر کسی که کرونا گرفت اصلا تعجب نکردم. مگر کسی هست که از کرونا دور باشد؟ کرونا نمی پرسد دکتر هستی یا هنرمند و هر کسی را می تواند مبتلا کند. الان در آلمان برای شروع لیگ برنامه آماده سازی گذاشته اند اما 3 تا از بازیکنان تیم کلن کرونا داشتند و جای تعجب ندارد و طبیعی است. در مجلس ایران هم بعضی از نمایندگان کرونا گرفتند و نخست وزیر انگلیس هم کرونا گرفت پس اصلا جای تعجب ندارد و طبیعی است. تنها چیزی که برای من جای تعجب دارد این است که نمی توانند واکسن آن را پیدا کنند. ما می توانیم به کره ماه برویم اما واکسن کرونا را نمی توانیم درست کنیم. این ماجرا درس خوبی برای تمام دنیا بود که چه نیازی داریم میلیاردی هزینه کنیم و به کره ماه برویم اما یک واکسن با این همه هزینه را نتوانستند پیدا کنند. بهتر است اینقدر دنبال مسائل عجیب نرویم چون ما یک دنیا داریم و به کره ماه کاری نداشته باشیم بلکه بهترین امکانات را برای همین دنیا مهیا کنیم.میلیاردها دلار در دنیا صرف جنگ می شود اما برای دانشگاهها و بیمارستانها هزینه نمی کنند تا سلامتی آدم ها را تضمین کنند.

*کرونا چه لطمه ای به فوتبال می زند؟
باید در آینده ببینیم که چه ضربه ای و در چه حدی زده است. این مدت فوتبال تعطیل بود و ضربه کوتاه مدت بود اما در آینده باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. اگر فوتبال به روال سابق برگردد ضربه زیادی نخورده ایم و بعید می دانم در آینده در ایران مشکلی پیش بیاید اما در دنیا پول زیادی برای ففوتبال خرج می شود. وقتی 200 یا 300 میلیون دلار برای یک بازیکن هزینه می کنند چه معنی می دهد. فوتبال خیلی گران شده است و کدام بازیکن در دنیا اینقدر ارزش دارد؟ به نظرم باید در مورد این مسائل تجدید نظر کرد. 

*روحانی اعلام کرد اماکن ورزشی باز شوند. با این کار موافق هستی؟
 زندگی خیلی سخت شده و مردم دیگر نمی کشند. الان می خواهند مردم را از مریضی دور کنند و می گویند در خانه بمانند اما مردم باید پول دربیاورند و باید کم کم به زندگی برگردیم. هر چه از کرونا بترسیم بدتر می شود و من نگران مردم هستم که افسرده نشوند. شرایط خیلی سختی است و مردم واقعا تحت فشار هستند. من تنها زندگی می کنم اما خیلی ها زن و بچه دارند و خیلی سخت است که چند ماه در خانه باشند.

*با برگزاری ادامه بازیهای لیگ برتر موافق هستی؟
لیگ را با یک برنامه ریزی خوب می توانند تمام کنند. خیلی وقت تلف کردند و باید از کل تیم ها تست کرونا می گرفتند تا تیمی تمرین کنند و از داوران هم تست کرونا می گرفتند و لیگ را بدون تماشاگر تمام می کردند. الان هم باید لیگ را ادامه بدهند البته کرونا را در نظر بگیرند و با هماهنگی پزشکان بازیها را برگزار کنند.

*شکایت تو از باشگاه پرسپولیس به کجا کشید؟
به هیچ جایی نرسیده است و طبق معمول هیچ اتفاقی نیفتاده است. من به کمیته انضباطی شکایت کردم اما الکی پول دادم چون کمیته انضباطی پول می گیرد و حکم می دهد اما آن حکم ارزش اجرایی ندارد. من تعجب می کنم چون به من گفتند باید بروی کمیته انضباطی و شکایت کنی و پول هم دادم و رای به من صادر شد و گفتند پرسپولیس پول مالیات مرا باید بدهد. من هر روز به باشگاه پرسپولیس و کمیته انضباطی می روم اما اتفاقی نمی افتد. وقتی رای می دهید که ارزش اجرایی ندارد پس چرا پول می گیرید؟

*ماجرای تو و باشگاه تراکتور به کجا کشید؟
من از تراکتور شکایت نکردم. من با دو تا وکیل تراکتور صحبت کردم و خودشان قرارداد مرا دیدند و گفتند حق با شما است و ما باید پول شما را بدهیم و من هم گفتم بدهید اما آنها گفتند برو شکایت کن. من از پرسپولیس شکایت کردم و رای گرفتم و ارزشی نداشت و حالا چرا بروم پول خرج کنم و از تراکتور شکایت کنم. خیلی مسخره است، من 10 سال قبل برای آنها بازی کرده ام و الان دو سال است که ایران هستم و نمی توانم بروم و خانواده ام را ببینم. دو سال است که خانواده ام و دخترم را ندیده ام و خیلی نامرد هستند. ایرانی ها به مهربانی و مهمان نوازی معروف هستند و با اینکه از ایرانی ها در دنیا بد می گویند اما من همیشه از ایران دفاع می کنم اما الان فهمیده ام که این مهمان نوازی که می گویند الکی است. مدیران باشگاهها فقط حرف می زنند. انصاری فر که پرسپولیس بود هر روز می گفت پولت را می دهیم و وقتی پول آمد به شخص دیگری دادند و به جز دروغ از انصاری فر که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس بود چیزی نشنیدم. هزار بار به من گفت پولت را می دهیم چون حق تو است اما فقط وعده فردا را داد و آخرش هم استعفا داد و رفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن