اختلاف، افترا و برکناری مقدمه یک انتخاب دشوار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 776 ] - چهارشنبه, 17 اردیبهشت 1399

اختلاف، افترا و برکناری مقدمه یک انتخاب دشوار

طبق اعلام سازمان خصوصی سازی، باشگاه پرسپولیس 80درصد درآمدهای خود را از طریق جذب اسپانسر و 20درصد دیگر را از طریق بلیت فروشی به دست می آورد. اگر از اینکه مدیرا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
اختلاف، افترا و برکناری مقدمه یک انتخاب دشوار

طبق اعلام سازمان خصوصی سازی، باشگاه پرسپولیس 80درصد درآمدهای خود را از طریق جذب اسپانسر و 20درصد دیگر را از طریق بلیت فروشی به دست می آورد. اگر از اینکه مدیرا...

ارتش سرخ دات كام :

طبق اعلام سازمان خصوصی سازی، باشگاه پرسپولیس 80درصد درآمدهای خود را از طریق جذب اسپانسر و 20درصد دیگر را از طریق بلیت فروشی به دست می آورد. اگر از اینکه مدیران باشگاه غیر از این دو روش روتین با فرمول های از قبل تعیین شده بلد نیستند درآمدزایی کنند بگذریم، باید بگوییم مشخص است روش اول در باشگاه پرسپولیس تبدیل به یک موضوع حاشیه ساز شده و تمام اخبار و فعالیت های باشگاه را تحت الشعاع قرار داده است.

وقتی 80درصد درآمد باشگاهی با جذب اسپانسر صورت بگیرد پس حتماً عقد قرارداد و نحوه همکاری با اسپانسر یا اسپانسرها در اولویت قرار خواهد گرفت و تبدیل به مهم ترین چالش مدیران باشگاه می شود. این وسط پرسپولیس در آبان ماه سال گذشته قراردادی با شرکتی بورسی و دانش بنیان بسته که ماجراهای عجیب و غریبی پیدا کرده است.

قصه تا دیروز اینطور بود که مدیران جدید باشگاه ابتدا قصد همکاری با آتیه داده پرداز به عنوان اسپانسر باشگاه را نداشتند  و آن را اشتباه فاحش دوران مدیریتی انصاری فرد می دانستند اما در ادامه کمی از موضع شان عقب نشینی کردند و درصدد همکاری برآمدند. حدود دو هفته قبل اما سرپرست موقت باشگاه اعلام کرد پرسپولیس به این قرارداد تن نمی دهد و فسخش خواهد کرد. دو روز بعد لابی های  مدیر شرکت مزبور جواب داد و خبر آمد که باشگاه پرسپولیس ملزم شده به این همکاری ادامه دهد اما این مسأله از سوی باشگاه تأیید نشد.

در عین حال صحبت از فاصله افتادن بین مهرداد هاشمی و مهدی رسول پناه به میان آمد. ظاهراً رسول پناه مجاب شده که قرارداد با آتیه داده پرداز به سود باشگاه است، اما هاشمی سعی دارد دوباره باب همکاری با شرکت ریحان فیلم را باز کند. جالب اینکه پرسپولیس از اولی 7/2میلیارد درآمد داشته اما در عوض 15میلیارد به آن بدهکار است و از دومی 7میلیارد تومان گرفته و هزینه کرده است.

ظاهراً روز دوشنبه جلسات متعددی در این خصوص برگزار شده اما باشگاه برای انتخاب شرکتی به عنوان کارگزار اسپانسری به نتیجه نرسید. در این میان حاشیه هایی هم  به وجود آمد که اختلافات را در بین مدیران ارشد باشگاه عیان کرد.

روز گذشته خبرگزاری ها نوشتند هاشمی با کمک گرفتن از یکی از وزرا کاری کرده تا وزیر ورزش و رسول پناه برای ادامه همکاری با آتیه داده پرداز مردد شوند. از سوی دیگر در خبرها آمده بود شرکت مورد علاقه هاشمی یا همان ریحان فیلم بدهی کلانی به باشگاه دارد و همین باعث شده رسول پناه قید همکاری دوباره با آن را بزند.

در عین حال آنچه مشخص و مهم بود جدا شدن رسول پناه و هاشمی از یکدیگر بود؛ دو مدیری که قبلاً در یک جبهه و در یک تیم حضور داشتند اما به نظر می رسید حالا روبه روی هم قرار گرفته اند.

در این میان توییت مشاور رسانه ای باشگاه این اختلاف را تشدید کرد و به آن عینیت بخشید. در این توییت امان الله خطاب به وزیر ورزش گفته بود بیش از دو روز است قراردادی عالی که می تواند تضمین شده پول برانکو را بدهد روی میز باشگاه است اما رسول پناه اصرار دارد قرارداد ترکمانچای آتیه و به ضرر پرسپولیس را دوباره احیا کند.

این توییت البته منجر به برکناری مشاور رسانه ای باشگاه شد. رسول پناه ضمن اعلام این خبر مصاحبه ای با سایت باشگاه انجام داد و اعلام کرد دنبال این هستند تا بهترین تصمیم را برای پرسپولیس بگیرند. وی اعلام کرد هیچ اختلافی بین اعضای هیأت مدیره نیست و بین گزینه هایی که وجود دارد بهترین کارگزار را انتخاب کرده، ضمن اینکه تخلفات را علنی خواهد کرد. از باشگاه پرسپولیس هم منبع موثقی خبر داد باشگاه و وزارتخانه حساسیت هایی دارند تا باشگاه از عقد قرارداد با کارگزار به درآمدزایی برسد. در این راستا بررسی هایی توسط حراست و مدیریت باشگاه صورت گرفته و به موازات آن وزارت ورزش هم به این مسأله ورود کرده تا بهترین قرارداد منعقد شود.

قرار بود در جلسه عصر دیروز مدیران باشگاه و وزیر انتخاب کارگزار اسپانسری نهایی شود که تا لحظه نهایی شدن این صفحه خبری از آن بیرون نیامد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن