خواجوند: 21 روز فرصت داریم به حکم برانکو اعتراض کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 697 ] - پنجشنبه, 18 اردیبهشت 1399
خواجوند: 21 روز فرصت داریم به حکم برانکو اعتراض کنیم

 مدیر حقوقی پرسپولیس گفت: معمولا مدیران باشگاه ها مسئولین حقوقی را بازی نمی دهند، فقط اگر اختلاف پیش بیاید باید برای حل آن اقدام کنیم. مهدی خواجوند مدیر ...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیر حقوقی پرسپولیس گفت: معمولا مدیران باشگاه ها مسئولین حقوقی را بازی نمی دهند، فقط اگر اختلاف پیش بیاید باید برای حل آن اقدام کنیم.

مهدی خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس  در خصوص آخرین وضعیت مربوط به حکم برانکو اظهار داشت: ابتدا حکمی صادر شد ما در خواست خلاصه حکم را از فیفا کردیم و 21 روز فرصت داریم به این حکم اعتراض کنیم. هزینه این درخواست را رسول پناه از طلب مان از فیفا پرداخت کرد.

وی که با شبکه خبر گفت و گو می کرد در خصوص پاسخگو بودن مدیران درباره قراردادهایی که بسته می شود، عنوان کرد: من از پرسپولیس ارتزاق نمی کنم و گاهی دلی کار می کنم. من زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه بوده ام. واحد حقوقی باشگاه نمی تواند قرارداد تنظیم کند. باید کارشناسی شود چقدر به حقوقی باشگاه مربوط است. معمولا مدیران مسئولین حقوقی را بازی نمی دهند! فقط اگر اختلاف پیش بیاید باید برای حل آن اقدام کنیم.

خواجوند افزود: با بازیکنی سه بار مصالحه شده است و بدهی آن پرداخت نشده است و به آن متعهد نبودیم. باید در این باره آسیب شناسی شود ایراد کار در کجاست. در زمان انعقاد قرارداد زیاد اتفاق رخ می دهد که مدیر عامل زیر فشار هوادار یک قراردادی را سریع امضا می کند که بگوید بازیکن را جذب کرده است. ما با بازیکنی 500 هزار دلار قرار داد بسته ایم و بعد باشگاه را ترک می کند و طرح دعوا انجام می دهد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن