امیری: جرم پرسپولیس پوکر قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 803 ] - پنجشنبه, 18 اردیبهشت 1399

امیری: جرم پرسپولیس پوکر قهرمانی است

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می کنم دلیل مخالفت بعضی از تیم ها مشخص است. آن ها کاری با کرونا ندارند و فقط نمی خواهند که پرسپولیس قهرمان شود. چند ماهی می... 5 out of 5 based on 1 ratings.
امیری: جرم پرسپولیس پوکر قهرمانی است

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می کنم دلیل مخالفت بعضی از تیم ها مشخص است. آن ها کاری با کرونا ندارند و فقط نمی خواهند که پرسپولیس قهرمان شود. چند ماهی می...

ارتش سرخ دات كام :

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فکر می کنم دلیل مخالفت بعضی از تیم ها مشخص است. آن ها کاری با کرونا ندارند و فقط نمی خواهند که پرسپولیس قهرمان شود.
چند ماهی می شود که ویروس کرونا کل دنیا را تحت تأثیر خودش قرار داده و کلیه مسابقات فوتبال در ایران و سایر کشور ها تعطیل است، ولی یک فرقی بین فوتبال ما و سایر کشور ها وجود دارد؛ در همه جای دنیا باشگاه ها، بازیکنان و هواداران تیم های مختلف به شدت دلتنگ فوتبال هستند ولی در کشور ما به جز پرسپولیس، سایر تیم ها دوست ندارند بازی ها آغاز شود. همین موضوع صدای اعتراض بازیکنان پرسپولیس را درآورده و خیلی از آن ها لب به اعتراض گشودند. این موضوع حتی اعتراض وحید امیری همیشه آرام را هم در پی داشته و او معتقد است حق پرسپولیس را تضعیف می کنند. وحید همچنین می گوید نباید شرایط طوری شود که زحمات ٢١ هفته ای بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس نادیده گرفته شود. گفت وگوی ما با یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس را بخوانید.

*وحید این روز های قرنطینه و بدون فوتبال چطور می گذرد؟
متأسفانه از اواخر سال قبل کشور ما درگیر ویروس کروناست و خیلی ها به این بیماری مبتلا شدند. من هم مثل اکثر مردم از وقتی بازی ها و تمرینات تعطیل شدند در خانه هستم و به صورت انفرادی تمرین می کنم. دوری از کاری که سال ها آن را مدام انجام دادی و به نوعی شغلت محسوب می شود واقعاً سخت است و همه ما دلتنگ فوتبال و شروع تمرینات هستیم. امیدوارم خدا کمک کند این ویروس هر چه زودتر از همه دنیا دور و نابود شود تا ما شاهد این باشیم که زندگی به حالت نرمال خود برگردد.

*شنیدم تو جزو آن دسته ای هستی که خیلی نکات بهداشتی را رعایت می کنی.
بله، خب چاره ای جز این وجود ندارد و اگر رعایت نکنیم ممکن است اتفاق بدی بیفتد. من هم سعی می کنم در حد توانم مسائل بهداشتی را رعایت کنم.

*حتماً شنیدی در این مدت اختلاف نظر زیادی بین اهالی فوتبال در خصوص ادامه دادن یا تعطیلی لیگ به وجود آمده است، نظر تو چیست؟
من در خبر ها خواندم خیلی از لیگ های معتبر دنیا مثل آلمان، ایتالیا، انگلیس و اسپانیا کم کم آماده شروع بازی ها می شوند. فکر می کنم ما هم می توانیم این کار را انجام بدهیم. چون می بینیم خیلی از مشاغل شروع به کار کردند و فوتبال هم می تواند آغاز شود، ولی قبلش از همه تست بگیرند تا مشکلی پیش نیاید.

*ولی خیلی از تیم ها مخالف ادامه لیگ هستند.
فکر می کنم دلیل مخالفت بعضی از تیم ها مشخص است. آن ها کاری با کرونا ندارند و فقط نمی خواهند که پرسپولیس قهرمان شود. آیا اگر خودشان با اختلاف ١٠ امتیاز صدرنشین و در آستانه قهرمانی بودند باز هم حرف از تعطیلی لیگ می زدند؟ قطعاً نه. آن طور که پزشکان و متخصصان گفتند در اواخر شهریور و اوایل پاییز شاهد اوج گیری کرونا خواهیم بود و تولید واکسن آن بین یک تا 1/5 سال طول خواهد کشید. دوستان برای آن، چه برنامه ای دارند؟ آیا می شود کلاً فوتبال را تعطیل کرد؟ تکلیف هزینه ای که تیم ها کردند چه می شود؟ به نظرم فدراسیون باید یک تصمیم محکم بگیرد و همه تیم ها از آن تبعیت کنند.

*اگر به هر دلیلی نشود لیگ را برگزار کرد تکلیف چیست؟
با توجه به شرایط جدول و اختلاف امتیاز ما با سایر تیم ها تصمیم بگیرند و همه چیز هم کاملاً مشخص است. همان طور که در فرانسه با ١٢ امتیاز اختلاف پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان مشخص شد در کشور ما هم پرسپولیس چنین شرایطی دارد و باید به عنوان قهرمان معرفی شود.

*قطعاً تیم های دیگر از معرفی پرسپولیس به عنوان قهرمان حمایت نمی کنند و صدای اعتراضات بلند می شود.
ما که می گوییم بازی کنیم آن ها قبول نمی کنند، می گوییم با همین جدول قهرمان را معرفی کنند باز هم مخالفت می کنند.

*آن ها فقط اتمام لیگ بدون معرفی قهرمان را قبول خواهند کرد.
ببخشید پس تکلیف زحمات ما و هزینه ای که باشگاه انجام داده چه خواهد شد؟ کل تیم سختی کشیدند و از جان شان مایه گذاشتند تا پرسپولیس نتایج خوبی بگیرد و صدرنشین شود. نمی توانند به همین راحتی زحمات ما و میلیون ها هوادار پرسپولیس را نادیده بگیرند.

*حتماً شنیدی بعضی ها قهرمانی های پرسپولیس در سال های اخیر را مهندسی شده می دانند، نظر تو چیست؟
همه دیدند پرسپولیس در سال های اخیر چه کیفیت بالایی داشت و کاملاً مستحق قهرمانی بود. ما جام گرفتیم، چون بهترین بودیم. به نظرم آن هایی که قهرمانی ما را زیر سؤال می برند بی انصاف هستند و چشم شان را روی واقعیت ها بستند. پرسپولیس سه فصل پیاپی قهرمان شده و خیلی ها می خواهند این تیم و هوادارانش را زمین بزنند. جرم پرسپولیس چیست؟ پوکر قهرمانی؟ ما کاری به این حرف ها نداریم و هدف اصلی خودمان که گرفتن جام و خوشحالی هوادارانمان است را دنبال می کنیم.

*پرسپولیس این روز ها به شدت درگیر مشکلات مالی است و صدای اعتراض بعضی از بازیکنان درآمده است.
ببینید خب بچه ها روی پول قراردادشان حساب باز کردند و طبیعی است که حقشان را بخواهند. می دانم باشگاه مشکلات زیادی دارد و به غیر از پول بازیکنان باید بدهی ها را هم پرداخت کند. حالا یکسری قول دادند که امیدوارم عملی شود و اعضای تیم بدون دغدغه بتوانند کار کنند، چون در این صورت راندمان کار هم بالا می رود.

*وضعیت قرارداد تو به چه صورت است؟
خب من یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در خدمت این تیم هستم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن