برانکو به دنبال طلب، پرسپولیس به دنبال وقت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 618 ] - جمعه, 19 اردیبهشت 1399

برانکو به دنبال طلب، پرسپولیس به دنبال وقت

پرسپولیس در حالی مدعی است که پرونده برانکو نگرانی علیه این باشگاه شکل نخواهد داد که راهکار آنها خریدن وقت در این زمینه است. بعد از اینکه مذاکرات چند مرحله ای ... 4 out of 5 based on 3 ratings.
برانکو به دنبال طلب، پرسپولیس به دنبال وقت

پرسپولیس در حالی مدعی است که پرونده برانکو نگرانی علیه این باشگاه شکل نخواهد داد که راهکار آنها خریدن وقت در این زمینه است. بعد از اینکه مذاکرات چند مرحله ای ...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در حالی مدعی است که پرونده برانکو نگرانی علیه این باشگاه شکل نخواهد داد که راهکار آنها خریدن وقت در این زمینه است.

بعد از اینکه مذاکرات چند مرحله ای و جلسات باشگاه با وکیل برانکو در ترکیه و تهران به نتیجه نرسید، همه نگران آینده این پرونده هستند.

برانکو در آخرین اظهاراتش نیز مدعی شد که این پرونده از دستش خارج شده و سرخ ها باید با وکیل او و همچنین فیفا طرف حساب باشند.

پروفسور که به شدت نسبت به عدم پاسخ مثبت و خویشتن داری اش در قبال قرارداد در مذاکراتی که با باشگاه داشته شاکی است، ترجیح داده در شرایط فعلی همه چیز را به وکیل ش و همچنین کمیته انضباطی و حقوقی فیفا بسپارد.

در این رابطه باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلات مالی عدیده ای که با آن مواجه است، سیاست عجیبی را دنبال می کند؛ آنها که خزانه خود را کاملا خالی می بینند با یک کلک جالب به دنبال خریدن وقت برای خود هستند تا در فرصت شکل گرفته منابع مالی برای این زمینه تامین شود.

راهکار باشگاه پرسپولیس در پرونده ای که کاملا مشخص است و این بوده که با اعتراض دوباره به پرونده مرحله اجرایی آن را به تاخیر بیندازند. با این حال کاملا مشخص است که برانکو بر پایه چه اصلی شکایت خود را به فیفا ابلاغ کرده است. مربی کروات سرخپوشان با ارائه سررسیدهای نافرجام پرداختی پرسپولیس و در کنار عدم دریافت مطالبات خود به مدت 11 ماه دست پر را در این پرونده در اختیار دارد و کاملا مشخص است که فیفا در نهایت رای را به سود او خواهد داد. کما اینکه فیفا در قبال پرونده ماریو بودیمیر بودیمیر که تنها 5 ماه در تهران حضور داشته و سه ماه حقوقش را دریافت نکرده به سود این مهاجم رای را صادر کرده است.

با این حال باشگاه پرسپولیس که این روزها درگیر مسائل مالی است، با علم به این موضوع بعد از صدور رای اولیه، از فیفا درخواست گراند پرونده و در ادامه اعتراض به آن را داشته است. موضوعی که تنها 20 هزار فرانک سوییس به عهده این باشگاه خواهد گذاشت که آن از مطالباتش در فیفا پرداخت خواهد شد اما حداقل باعث می شود روند پاسخ و ابلاغ مجدد را سه هفته دیگر به تاخیر بیندازد.

سرخ ها اکنون با توسل به این حربه به دنبال این هستند تا در فرصت شکل گرفته به دنبال توافق با اسپانسر و تامین منابع مالی مورد نیاز باشند و در ادامه اقدام به رفع این پرونده کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن