مهاجرانی: بعید است تیمی پرسپولیس را به خطر بیندازد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 446 ] - شنبه, 20 اردیبهشت 1399

مهاجرانی: بعید است تیمی پرسپولیس را به خطر بیندازد

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران مدال ها و جام های زیادی دیده است ولی در این شرایط مدال و قهرمانی متعلق به پزشکان و پرستاران ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مهاجرانی: بعید است تیمی پرسپولیس را به خطر بیندازد

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران مدال ها و جام های زیادی دیده است ولی در این شرایط مدال و قهرمانی متعلق به پزشکان و پرستاران ...

ارتش سرخ دات كام :

حشمت مهاجرانی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران مدال ها و جام های زیادی دیده است ولی در این شرایط مدال و قهرمانی متعلق به پزشکان و پرستاران است.

حشمت مهاجرانی در گفت وگویی، در ارتباط با شرایط فعلی مسابقات لیگ برتر و گمانه زنی های مختلف پیرامون بازی های این فصل گفت: فوتبال نسبت به بقیه مسائل اجتماعی، یک تافته جدابافته نیست و این طبیعی است که بسیاری از کشورها در خصوص لیگ های فوتبال با چالش مواجه شده اند. ما نباید به این فکر کنیم که برای تصمیم گیری، فلان کشور اروپایی را الگو قرار دهیم چون شرایط هر کشوری در خصوص بیماری کرونا متفاوت است. وقتی می گویند سینما، رستوران یا خیلی از کسب وکارهای دیگر تعطیل است، پس می توان نتیجه گرفت که هنوز شرایط طبیعی در جامعه ایجاد نشده است.

وی در قسمت دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: فوتبال ایران در این سال ها مدال ها و جام های زیادی دیده است ولی در این شرایط مدال و قهرمانی متعلق به پزشکان و پرستاران است که سلامتی خودشان را در گروی سلامتی جامعه گذاشتند. اگر فوتبال ادامه پیدا کند طبیعتاً خیلی ها خوشحال می شوند ولی شرایط برای برگزاری بازی ها باید فراهم شود. فوتبال این ارزش را ندارد که حتی جان یک نفر هم به خطر بیفتد.

مهاجرانی در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت نیمه کاره ماندن مسابقات، پرسپولیس باید به عنوان قهرمان معرفی شود؟» تصریح کرد: من تصمیم گیرنده نیستم و نمی توانم در این زمینه پاسخ قطعی و روشن بدهم. پرسپولیس با ده امتیاز اختلاف صدرنشین است و بعید است اگر بازی ها ادامه پیدا کند، تیمی پرسپولیس را به خطر بیندازد، با این حال در نهایت فدراسیون تصمیم گیرنده است، باید دید مسئولان فدراسیون، مسئولان کمیته فنی و... چه تصمیمی خواهند گرفت. البته این تصمیم گیری نباید در اتاق دربسته باشد و بهتر است صحبت های همه تیم ها هم شنیده شود تا در نهایت تصمیمی گرفته شود که کمترین ضرر را برای تیم ها داشته باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن