رسول پناه: درباره قرارداد کارگزار به جمع بندی نرسیدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 533 ] - شنبه, 20 اردیبهشت 1399
رسول پناه: درباره قرارداد کارگزار به جمع بندی نرسیدیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در مورد جلسه امروز هیأت مدیره این باشگاه ارائه کرد. بعد از ظهر امروز در محل باشگاه پرسپولیس جلسه هیات مدیره با حضور اعضای ه...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس توضیحاتی را در مورد جلسه امروز هیأت مدیره این باشگاه ارائه کرد.

بعد از ظهر امروز در محل باشگاه پرسپولیس جلسه هیات مدیره با حضور اعضای هیأت مدیره و معاون حقوقی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

این جلسه حدود 4 ساعت به طول انجامید و رغبتی و هاشمی دو عضو هیأت مدیره پرسپولیس زودتر از سایرین جلسه را ترک کردند و از باشگاه خارج شدند. هاشمی هنگام خروج از باشگاه پرسپولیس در مقابل درخواست خبرنگاران برای صحبت در خصوص جلسه امروز عنوان کرد که مهدی رسول پناه در این مورد صحبت می کند تا به نوعی شائبه اختلافش با سرپرست باشگاه پرسپولیس قوت بیشتری بگیرد.

مهدی رسول پناه پس از اتمام جلسه و خروج از باشگاه پرسپولیس در خصوص جلسه امروز اظهار داشت: جلسه امروز در مورد شرایط قرارداد کارگزار بود و امروز به جمع بندی نرسیدیم  احتمالا فردا یا پس فردا این اتفاق بیفتد که آن را اعلام می کنیم.

رسول پناه در خصوص اینکه به نظر می رسد با هاشمی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس دچار اختلاف نظر است و در هیأت مدیره پرسپولیس دو دستگی وجود دارد، عنوان کرد: اصلا دو دستگی وجود ندارد و من قبلا این موضوع را تکذیب کردم .هاشمی اهل مصاحبه نیست. ما در جلسه امروز هم با هم صحبت کردیم و حتی خندیدیم. تا الان حدود 3 -4 ساعت در جلسه بودیم و مشکلی با هم نداریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا قرارداد با کارگزار قرار است مورد تائید وزیر ورزش قرار بگیرد، گفت: نه این قرارداد مربوط به وزارت ورزش نیست و مربوط به هیأت مدیره است و فقط برای نظرخواهی آن را در اختیار معاونت حقوقی وزارت ورزش قرار می دهیم.

وی در خصوص تمدید قرارداد علی علیپور تصریح کرد: برای تمدید قرارداد این بازیکن صحبتی نشده و این مسئله به نظر سرمربی مربوط می شود.

رسول پناه در مورد اظهارات ابوالفضل امان الله عنوان کرد: انشالله بعدا در مورد این مسئله صحبت می کنم.

وی در مورد انتخاب مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در این مورد هنوز به جمع بندی نرسیده ایم و وقتی این اتفاق افتاد آن را اعلام می کنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن