چرا مدیران باشگاه اختلافات را پنهان می کنند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 329 ] - یکشنبه, 21 اردیبهشت 1399

چرا مدیران باشگاه اختلافات را پنهان می کنند؟

مدیران باشگاه پرسپولیس به شکل عجیبی اختلافات مدیریتی در این باشگاه را انکار می کنند. جلسه روز شنبه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس طبق انتظار با حواشی زیادی همراه ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
چرا مدیران باشگاه اختلافات را پنهان می کنند؟

مدیران باشگاه پرسپولیس به شکل عجیبی اختلافات مدیریتی در این باشگاه را انکار می کنند. جلسه روز شنبه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس طبق انتظار با حواشی زیادی همراه ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیران باشگاه پرسپولیس به شکل عجیبی اختلافات مدیریتی در این باشگاه را انکار می کنند.

جلسه روز شنبه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس طبق انتظار با حواشی زیادی همراه بود. در این جلسه قرار بود در خصوص ادامه همکاری با شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار اسپانسر باشگاه تصمیم گیری شود، اما طبق انتظار مهرداد هاشمی که به دنبال بازگشت شرکت ریحان فیلم به پرسپولیس است، با این تصمیم مخالفت کرد.

در پایان جلسه هم مهرداد هاشمی با حالت قهر محل باشگاه را ترک کرد و با خبرنگاران هم حرف نزد تا اختلاف بین او و مهدی رسول پناه بیشتر از گذشته آشکار شود. به گفته حاضران مقابل در ورودی باشگاه پرسپولیس، او تنها این جمله را به زبان آورد: حرفی ندارم، در مورد جلسه از رسول پناه بپرسید که خیلی خوب حرف می زند.

البته رسول پناه بعد از جلسه اعلام کرد که هیچ اختلافی در هیئت مدیره باشگاه وجود ندارد آن هم در شرایطی که همه از این اختلاف ها خبر دارند. با این حال، همه می دانند که مدت ها است در هیئت مدیره پرسپولیس اختلافات عمیقی وجود دارد و هر بار مسببان شکل گیری این اختلاف متفاوت است.

حالا سوال اصلی اینجاست که رسول پناه و دیگر مدیران باشگاه پرسپولیس چه اصراری دارند که بگویند اختلافی در هیئت مدیره نیست؟ اصلا چطور می شود در یک هیئت مدیره سه نفره که مدیرعامل هم ندارد، اختلاف وجود داشته باشد؟ آیا این اختلافات به خاطر منافع شخصی است؟ مگر می شود دو نفر که ادعای تحصیلات عالی در سطح دکترا را دارند، نتوانند بر سر یک مسئله ساده مثل کارگزار اسپانسر (و نه انتخاب اسپانسر اصلی) تا این حد با یکدیگر اختلاف نظر باشند؟ انگار کار به جایی رسیده که دیگر گفت وگو جواب نمی دهد و طرفین از ابزار جدیدی مثل قهر و دعوا استفاده می کنند.

نکته جالب دیگر، سکوت عضو سوم هیئت مدیره در این روز های مهم است. علی رغبتی که طی ماه های گذشته نقش پررنگی در اختلاف با ایرج عرب و محمدحسن انصاری فرد داشت، حالا سیاست سکوت را در پیش گرفته و هیچ نام و نشانی از او در درگیری شایعه شده بین رسول پناه و هاشمی دیده نمی شود.

این اختلاف ها در شرایطی به اوج خودش رسیده که باشگاه پرسپولیس درگیر پرونده های خارجی است و غفلت از این مسئله می تواند به کسر امتیاز از پرسپولیس آن هم در مسیر قهرمانی چهارم منجر شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن