رادوشوویچ: برای آغاز مسابقات لحظه شماری می کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 431 ] - یکشنبه, 21 اردیبهشت 1399
رادوشوویچ: برای آغاز مسابقات لحظه شماری می کنم

دروازه بان کروات باشگاه فوتبال پرسپولیس از نخستین روز بازگشت به کشورش، در دوران قرنطینه ناشی از کرونا اتفاقات و ماجراهای زیادی را تجربه کرده است و حالا در تاز...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان کروات باشگاه فوتبال پرسپولیس از نخستین روز بازگشت به کشورش، در دوران قرنطینه ناشی از کرونا اتفاقات و ماجراهای زیادی را تجربه کرده است و حالا در تازه ترین ماجراجویی خود قصد دارد قبل از آغاز مجدد و احتمالی لیگ برتر ایران، به همراه بازیکنان یکی از باشگاه های مطرح کرواسی تمرینات تیمی را آغاز کند.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس در دوران کرونا شرایط ویژه ای را پشت سر می گذارد.

همزمان با آغازین روزهای پیشروی کرونا در دنیا، رادوشوویچ، همسر، فرزند و مادر همسر خود را به ایران آورد اما بعد از گذشت چند روز، کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار داد و در نهایت پس از تعطیلی لیگ، وی با پرواز از طریق قطر به زاگرب و سپس از آنجا به زادگاهش یعنی اشپیلت رسید.

رادو به محض فرود در فرودگاه شهرش 14 روز را در قرنطینه اجباری سپری کرد اما پدرش، یک باشگاه خانگی برای او ایجاد کرد تا وی بتواند تمریناتش را در خانه انجام دهد. دروازه بان پرسپولیس در دوان قرنطینه برنامه هایش را با هماهنگی داود فنایی مربی دروازه بان های پرسپولیس انجام می داد.

وی پس از پایان دوران قرنطینه خود به یکی از دهکده های اطراف شهر خود رفت. «زاگ وُشت» یکی از دهکده های کوچک در فاصله 80 کیلومتری اشپیلت است که کرونا هنوز به آن منطقه نرسیده است. دروازه بان پرسپولیس همراه خانواده به این دهکده رفت و در این منطقه خود را قرنطینه کرد.

در این مدت رادوشوویچ تمرینات درون چمن را در این دهکده زیر نظر پدرش پیگیری کرد؛ بعد از حدود بیش از 20 روز قرنطینه در آن دهکده، وی به اشپیلت بازگشت و تمرینات درون چمن خود زیر نظر مربیان بومی ادامه داد.

دروازه بان کروات پرسپولیس از مسوولان باشگاه درخواست کرده است تا اجازه حضورش را در تمرینات تیم هایدوک اشپیلت صادر کنند و منتظر پاسخ مسوولان پرسپولیس است تا بتواند تمرینات تیمی اش را با این تیم مطرح کرواسی آغاز کند.

هایدوک اشپیلت حدود 2 هفته است که تمرینات گروهی خود را آغاز کرده است. این تیم در رده چهارم لیگ برتر کرواسی قرار دارد.

نکته دیگر در مورد این دروازه بان این است که او در روز اول حضور در کرواسی موهای خود را در خانه تراشید تا نکات بهداشتی را بیش از پیش رعایت کرده باشد.

رادو در گفت وگویی گفت: ما به عنوان ورزشکاران حرفه ای وظیفه داریم تا از آمادگی بدنی خودمان محافظت کنیم. با این حال دیگر نمی توانم منتظر بمانم و برای آغاز مسابقات لیگ برتر و بازگشت به ایران لحظه شماری می کنم. در حال حاضر در بهترین فرم خودم قرار دارم و امیدوارم که هر چه زودتر تمرینات تیم ها از سر گرفته شود.

وی اضافه کرد: هدف ما پوکر قهرمانی است و فکر می کنم که با توجه به اختلاف امتیازی که وجود دارد، این اتفاق دور از دسترس نباشد. ما با 10 امتیاز اختلاف نسبت به سایر تیم ها صدرنشین هستیم و همین گویای همه چیز است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن