زادمهر: بهتر است از مربیان و بازیکنان داخلی استفاده شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 345 ] - دوشنبه, 22 اردیبهشت 1399
زادمهر: بهتر است از مربیان و بازیکنان داخلی استفاده شود

 محمدرضا زادمهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بهتر است از مربیان و بازیکنان داخلی استفاده شود، اما نباید از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و رقبای ما د...

ارتش سرخ دات كام :

 محمدرضا زادمهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بهتر است از مربیان و بازیکنان داخلی استفاده شود، اما نباید از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و رقبای ما در قاره کهن غافل شد.

محمدرضا زادمهر در گفت وگویی درباره تصمیم وزارت ورزش و جوانان درباره ممنوعیت جذب مربیان و بازیکنان خارجی در تیم های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: اگر باشگاه بازیکنانی باکیفیت و هم تراز با بازیکنان خارجی داشته باشد، اولویت با بازیکنان داخلی است. با این حال رقبای ما در تورنمنتی چون لیگ قهرمانان آسیا از بازیکنانی استفاده می کنند که کیفیت بیشتری دارند.

«با امکانات و شرایط فعلی، موافق استفاده از مربیان و بازیکنان داخلی هستم، اما حریفان خارجی ما بازیکنان بهتری جذب می کنند.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: اگر در لیگ قهرمانان آسیا به مراحل بعدی صعود کنیم، کنفدراسیون فوتبال آسیا پاداش هایی برای تیم های ما در نظر می گیرد که این یک منبع درآمد محسوب می شود. در مسابقات داخلی اما ترجیح می دهم به جای جذب بازیکن و مربی خارجی، باشگاه ها مشکلات خود را حل کنند و به تیم های پایه بها دهند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مربیان داخلی با یک سوم مبلغ قرارداد مربیان خارجی می توانند به تیم های ما کمک کنند گفت: باید ببینیم در درازمدت، کدام یک به نفع ما هستند. اگر پرسپولیس به جای یک تیم امید، پنج تیم امید داشته باشد، بازیکنان این تیم های پایه به سایر تیم ها قرض داده می شوند، تجربه کسب می کنند و در تیم بزرگسالان پرسپولیس به میدان می روند. با شرایط فعلی باشگاه های ما، این قانون تصمیم بدی نیست.

زادمهر درباره اظهارات مقامات وزارت ورزش و جوانان در مورد واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی خاطرنشان کرد: آرزوی جامعه ورزش و پیشکسوتان این است که بخش خصوصی در این بخش فعال شود، چون فعالان خصوصی، بیشتر مراقب پول خود هستند و سریع تر و راحت تر تصمیم می گیرند. البته به شرطی که اهل فهم و خبره باشند.

وی با بیان اینکه حدود 25 سال درباره خصوصی سازی صحبت می شود، اما اراده ای در این امر نبوده است، خاطرنشان کرد: امیدوارم این بار این اتفاق رخ دهد و دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند. پرسپولیس پیشکسوتان باتجربه ای دارد که می توان از این تجربیات استفاده کرد تا آنها تیم های پایه را هدایت کنند. قبلاً اسپانسری نبود، اما اکنون با حضور اسپانسرها، شرایط خیلی راحت شده است. پیش از واگذاری باید بدهی ها و صورت های مالی مشخص باشند و پرسپولیس به افراد خبره و امتحان پس داده سپرده شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره صحبت های اعضای تیم های مختلف در مورد سرنوشت لیگ نوزدهم بیان کرد: فوتبال زیر نظر فیفا و AFC است و ما باید از تصمیمات آنها پیروی کنیم. این دو نهاد، ستاد مبارزه با کرونا را مسئول این موضوع می دانند و می گویند فدراسیون فوتبال باید تابع این ستاد باشد. جان انسان ها از همه چیز مهمتر است و امیدوارم با تعامل فیفا، AFC، فدراسیون فوتبال و ستاد مبارزه با کرونا، تصمیم خوبی گرفته شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن