فهمیدید برانکو چرا رفت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1144 ] - سه شنبه, 23 اردیبهشت 1399

فهمیدید برانکو چرا رفت؟

ممنوعیت حضور بازیکنان و مربیان خارجی در پرسپولیس و استقلال، فریاد آشکار بی پولی و البته بی کفایتی در فوتبال ایران است؛ بی پولی به خاطر افزایش روزافزون قیمت ار... 3 out of 5 based on 4 ratings.
فهمیدید برانکو چرا رفت؟

ممنوعیت حضور بازیکنان و مربیان خارجی در پرسپولیس و استقلال، فریاد آشکار بی پولی و البته بی کفایتی در فوتبال ایران است؛ بی پولی به خاطر افزایش روزافزون قیمت ار...

ارتش سرخ دات كام :

ممنوعیت حضور بازیکنان و مربیان خارجی در پرسپولیس و استقلال، فریاد آشکار بی پولی و البته بی کفایتی در فوتبال ایران است؛ بی پولی به خاطر افزایش روزافزون قیمت ارز و به صرفه نبودن خرید خارجی ها و بی کفایتی هم به این دلیل که مدیران ایرانی در این سال ها معمولا بیشترین هزینه را صرف خرید ضعیف ترین و بدترین بازیکنان خارجی کرده اند. هر چه هست این تصمیم به صورت ناگهانی گرفته نشده و از مدت ها قبل زمزمه اش به گوش می رسید. وقتی می گوییم مدت ها قبل، مشخصا اشاره مان به 14 ماه پیش است که برانکو ایوانکوویچ، سرمربی وقت پرسپولیس از آماتور شدن قریب الوقوع فوتبال ایران سخن گفت. آیا غیراز این است که یکی از نشانه های آماتوریسم، می تواند همین ممنوع کردن جذب بازیکن از سایر کشورها باشد؟

بخش زیادی از دوران حضور برانکو در پرسپولیس به ماجراجویی های آسیایی او گذشت. یکی از چیزهایی که در این بین مکررا از زبان پروفسور می شنیدیم، تأکید او روی سرنوشت ساز بودن بازیکنان خارجی بود. او بارها تکرار کرد که بدون بازیکن خوب خارجی نمی شود قهرمان آسیا شد و تیم هایی مثل السد و الهلال یا شرق آسیایی ها به همین دلیل نسبت به نمایندگان ایران در اولویت هستند. حالا کاری نداریم به اینکه خریدهای خارجی خود برانکو هم معمولا خیلی چنگی به دل نمی زد، اما اصل حرف او درست بود. امروز هم رسیده ایم به نقطه ای که حتی همان بازیکنان متوسط و 400، 500هزار دلاری خارجی حق حضور در پرسپولیس و استقلال را ندارند. گابریل کالدرون به عنوان خلف برانکو، تنها یک لیست نقل وانتقالاتی به باشگاه پرسپولیس داد که در آن نام هیچ بازیکن خارجی درج نشده بود. اینها مربیان باهوشی بودند که می دانستند چه اتفاقاتی در حال وقوع است. حالا شاید بهتر بشود فهمید چرا برانکو امپراتوری اش را در اوج رها کرد و رفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن