رسول پناه: کاهش مدت قرارداد پرسپولیس با کارگزار دلیل داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 347 ] - چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1399

رسول پناه: کاهش مدت قرارداد پرسپولیس با کارگزار دلیل داشت

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار در زمان محمدحسن انصاری فرد 5 ساله بسته شده بود، اما بعد به قرارداد 3 ساله کاهش پیدا کرد. مهدی ر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رسول پناه: کاهش مدت قرارداد پرسپولیس با کارگزار دلیل داشت

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار در زمان محمدحسن انصاری فرد 5 ساله بسته شده بود، اما بعد به قرارداد 3 ساله کاهش پیدا کرد. مهدی ر...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار در زمان محمدحسن انصاری فرد 5 ساله بسته شده بود، اما بعد به قرارداد 3 ساله کاهش پیدا کرد.

مهدی رسول پناه در گفت وگویی، در ارتباط با تغییر مدت زمان قرارداد باشگاه پرسپولیس با شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار این باشگاه، اظهار داشت: قرارداد در زمان محمدحسن انصاری فرد پنج ساله بسته شده بود، اما حالا سه ساله توافق شده است. در واقع این قرارداد، ادامه همان قراردادی است که شش ماه پیش یعنی در آبان بسته شد و قرارداد جدید الحاقیه توافق قبلی است.

وی در ادامه در خصوص علت تغییر مدت زمان این قرارداد، تصریح کرد: دلیل تبدیل مدت زمان قرارداد از پنج ساله به سه ساله، مخالفت سازمان خصوصی سازی است و طرفین در مورد مدت زمان آن اختلافی نداشتند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پایان پیرامون اینکه چه زمانی مدت قرارداد باشگاه پرسپولیس با شرکت آتیه داده پرداز تغییر کرد، خاطرنشان کرد: مدت زمان قرارداد الان تغییر نکرد و همان زمان که سازمان خصوصی سازی مخالفت کرد، به سه ساله تبدیل شد. تشریفات جدید قرارداد هم با این مدت زمان جدید انجام شد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن