تصمیم فیفا به نفع 5 بازیکن پرسپولیس

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1917 ] - پنجشنبه, 25 اردیبهشت 1399

تصمیم فیفا به نفع 5 بازیکن پرسپولیس

هنوز هیچ کدام مان نمی دانیم لیگ برتر نوزدهم دنبال خواهد شد یا نه و تعدد اظهارنظرها در این خصوص گیج مان کرده. هر چند بنا نیست تصمیم ستاد کرونا بر اساس این اظها... 5 out of 5 based on 1 ratings.
تصمیم فیفا به نفع 5 بازیکن پرسپولیس

هنوز هیچ کدام مان نمی دانیم لیگ برتر نوزدهم دنبال خواهد شد یا نه و تعدد اظهارنظرها در این خصوص گیج مان کرده. هر چند بنا نیست تصمیم ستاد کرونا بر اساس این اظها...

ارتش سرخ دات كام :

هنوز هیچ کدام مان نمی دانیم لیگ برتر نوزدهم دنبال خواهد شد یا نه و تعدد اظهارنظرها در این خصوص گیج مان کرده. هر چند بنا نیست تصمیم ستاد کرونا بر اساس این اظهارنظرها، نامه نگاری و مصاحبه های اهالی فوتبال باشد اما اگر تصور کنیم احتمال رخ دادن هر دو حالت مساوی است پس 50 درصد احتمال از سرگیری مسابقات تا یک ماه آینده وجود دارد.

چنانچه چرخ لیگ دوباره راه بیفتد با توجه به تصمیم فیفا مبنی بر انجام 5 تعویض در مسابقات ایام کرونایی شانس دیده شدن و درخشش برای چند بازیکن پرسپولیس که در فصل جاری کمتر به میدان رفته و بالطبع کمتر دیده شده اند به وجود خواهد آمد.

1) امید عالیشاه: بعد از سیدجلال او کاپیتان تیم است اما در 21 هفته ای که گذشت یک نیمکت نشین مطلق بوده. او که در دوره برانکو روی نیمکت تبعید شد در زمان حضور کالدرون و بعد یحیی هم شانس چندانی برای بازی پیدا نکرد. او در ابتدای فصل به خاطر تغییر پست و شیفت شدن به مرکز زمین شرایط جالبی پیدا نکرد. عالیشاه که در لیگ هجدهم فقط در 18 بازی در ترکیب اصلی بود و البته موفق شد با 15 پاس کلیدی و 5 پاس گل راندمان جالبی داشته باشد در 21 هفته برگزار شده از این فصل فقط در 4 مسابقه در ترکیب اصلی تیمش بازی کرده که دو پاس گل داده و 8 پاس کلیدی. با این وجود حالا احتمال به میدان رفتن این بازیکن در 30 دقیقه سوم هر بازی تقریباً صددرصد خواهد بود.

2) سیامک نعمتی: نعمتی این فصل بدشانس بود. او در تمرینات نیم فصل از ناحیه بینی آسیب دید و وقتی هم به تمرینات برگشت، نتوانست راهی به ترکیب پیدا کند. بعد از تعطیلی لیگ هم شرایط سیامک آنقدر متزلزل بود که ابتدا بحث حضور او در شهر خودرو به جای پول رضایتنامه گل محمدی به میان آمد و اخیراً نیز شایعه پیشنهاد باشگاه ژاپنی برای او به گوش رسید. با این وجود نعمتی می داند که اگر لیگ ادامه پیدا کند در هر مسابقه حداقل دقایقی به میدان می رود و نیمکت نشین فیکس نخواهد بود.

3) محسن ربیع خواه: وقتی بازی نیاز به تعادل و تمرکز دارد حتماً ربیع خواه می تواند گزینه مناسبی برای ورود به میدان باشد. پس بعید نیست او که در دوران برانکو و حتی کالدرون بازیکن ثابت بود، دوباره در مستطیل سبز رویت شود و برای یحیی هم بجنگد.

4) مهدی عبدی و امیر روستایی: با در نظر گرفتن شرایط استوکس و اوساگونا حتی احتمال فیکس شدن یکی از اینها در شروع دوباره فصل وجود دارد اما این دو مهاجم جوان که در دوران یحیی اصلاً بازی نمی کردند و حتی به نیمکت هم به سختی می رسیدند، حالا می توانند یکی از 5 تعویضی تیم شان باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • Miss Red
    Miss Red :
    محمود فکری پیشکسوت کاجیا گفته اگه قراره لیگ تموم بشه حق پرسپولیسه قهرمان بشه . کاجیا رفتن فحش کشش کردن )

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن