امیر عابدزاده هم به پرسپولیس پیشنهاد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1558 ] - پنجشنبه, 25 اردیبهشت 1399

امیر عابدزاده هم به پرسپولیس پیشنهاد شد

شنیده می شود به پرسپولیسی ها و یحیی گل محمدی پیشنهاد شده امیر عابدزاده را زیر نظر بگیرد. همان طور که می دانید جدایی علیرضا بیرانوند در پایان این فصل از پرسپول... 3 out of 5 based on 4 ratings.
امیر عابدزاده هم به پرسپولیس پیشنهاد شد

شنیده می شود به پرسپولیسی ها و یحیی گل محمدی پیشنهاد شده امیر عابدزاده را زیر نظر بگیرد. همان طور که می دانید جدایی علیرضا بیرانوند در پایان این فصل از پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

شنیده می شود به پرسپولیسی ها و یحیی گل محمدی پیشنهاد شده امیر عابدزاده را زیر نظر بگیرد.

همان طور که می دانید جدایی علیرضا بیرانوند در پایان این فصل از پرسپولیس قطعی است و اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد، او برای ادامه فوتبال خود راهی آنتورپ بلژیک خواهد شد. با توجه به همین مسئله مربیان پرسپولیس به دنبال یک جانشین مناسب برای این دروازه بان هستند. در این میان چند دروازه بان نامدار نیز برای پیوستن به پرسپولیس یا بازگشت به این تیم اعلام آمادگی کرده اند، اما آنچه مشخص است، تصمیم نهایی در این مورد را یحیی گل محمدی اتخاذ خواهد کرد.

ابتدا اسم پیام نیازمند گلر ملی پوش سپاهان مطرح شد، اما این دروازه بان کم اشتباه رسماً اعلام کرد یک فصل دیگر با تیم اصفهانی قرارداد دارد و اگر هم بنا بر جدایی باشد ترجیح می دهد لژیونر شود و به اروپا برود! بنابراین پرونده مذاکره با پیام نیازمند باز نشده در پرسپولیس بسته شد.

در ادامه شنیده شد سعید جلالی راد که پیش از این شاگرد گل محمدی در شهر خودرو بود، یکی از جدی ترین گزینه ها برای جانشینی بیرانوند است. این دروازه بان برای گذراندن دوران خدمت سربازی راهی فجر سپاسی شد. گفته می شود او هم به دلیل خدمت سربازی نمی تواند به پرسپولیس ملحق شود و....

اما اسم یک گزینه جالب تر به گوش ما خورد؛ امیر عابدزاده! پسر 27 ساله عقاب سابق آسیا (احمدرضا عابدزاده) فوتبال خود را از آکادمی باشگاه پرسپولیس آغاز کرد و پس از چند سال حضور در آکادمی باشگاه های انگلیسی و بازی در آمریکا به ایران برگشت و زمان سرمربیگری مانوئل ژوزه به تیم بزرگسالان پرسپولیس پیوست.

جالب آنکه در آن دوران یحیی گل محمدی ابتدا دستیار ژوزه و سپس سرمربی پرسپولیس شد، اما فرصت بازی در دیدار های رسمی به عابدزاده جوان نرسید. پسر عقاب آسیا در ادامه به راه آهن رفت و سپس راهی پرتغال و تیم ماریتیمو شد. امیر عابدزاده در لیگ پرتغال خوش درخشید تا توسط کارلوس کی روش برای اولین بار به تیم ملی ایران دعوت شود و حتی به بازی هم گرفته شد. عابدزاده همواره از کارلوس کی روش به نیکی یاد کرده و می گوید: «کی روش یک جنتلمن واقعی است که دانش زیادی از فوتبال دارد. بعد از هشت سال کار در تیم ملی فوتبال ایران جای خالی او احساس می شود. او تأثیر زیادی روی فوتبال ایران داشت. کی روش باعث بالا رفتن انتظارات از تیم ملی ایران شد. همان طور که دیدید جانشین او نتوانست در این شرایط دوام بیاورد و ثبات او را داشته باشد. من خودم افتخار می کنم که شاگرد او بودم و باید بگویم چیز های زیادی از کی روش یاد گرفتم.»

حالا شنیده می شود به پرسپولیسی ها و یحیی گل محمدی پیشنهاد شده امیر عابدزاده را زیر نظر بگیرد. در حال حاضر پرسپولیس بوژیدار رادوشوویچ را در اختیار دارد که سه ساله قراردادش را تمدید کرده و یحیی گل محمدی هم اعتقاد زیادی به او دارد، اما می خواهد کنار این گلر کروات یک رقیب گردن کلفت هم داشته باشد. آیا این رقیب گردن کلفت پسر عقاب سابق آسیا خواهد بود؟ باید منتظر ماند و دید!


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن