رغبتی: ضمانت های لازم را از کارگزار گرفتیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 374 ] - جمعه, 26 اردیبهشت 1399
رغبتی: ضمانت های لازم را از کارگزار گرفتیم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید این باشگاه ضمانت های لازم برای تحقق درآمدهایش را از کارگزار طرف قرارداد دریافت کرده است . موضوعی که باشگاه تاکنون هیچ س...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می گوید "این باشگاه ضمانت های لازم برای تحقق درآمدهایش را از کارگزار طرف قرارداد دریافت کرده است". موضوعی که باشگاه تاکنون هیچ سندی درباره آن ارائه نکرده است.

علی رغبتی در گفت وگویی درباره حواشی امضای الحاقیه با کارگزار باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: ما در این الحاقیه کاری کردیم که قراداد قبلی را کامل کنیم. برخی می گویند همه فضای درآمدی پرسپولیس را واگذار کردیم درحالی که این طور نیست. منابع درآمدی مثل ترانسفر بازیکن، درآمدهای سازمان لیگ و همینطور حق پخش تلویزیونی در اختیار باشگاه است. ضمن اینکه در بخش مدیریت فضای مجازی هم بندهایی به قرارداد اضافه کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه برای تحقق درآمد ١١٠میلیارد تومانی که در نشست خبری با کارگزار عنوان شده بود، ضمانت های لازم را اخذ کرده یا خیر؟، گفت: بحث درامد ١١٠ میلیارد از سوی خبرنگاران مطرح شد و ما نگفتیم قرار است ١١٠ میلیارد درامد داشته باشیم. یک همکاری مشترک با کارگزار داریم که به واسطه آن باشگاه به درآمد پایدار می رسد. فعلا قرار است تا پایان خرداد ٣٠میلیارد تومان پرداخت شود و برای این موضوع و درآمدهای آینده ضمانت های لازم را اخذ کرده ایم.

اظهارت عضو هیات مدیره باشگاه درباره اخذ ضمانت های لازم درحالی مطرح می شود که بر اساس اسنادی که در اختیار ایسنا است، در الحاقیه جدید پرسپولیس و شرکت داده آتیه پرداز هیچ تعهد و الزامی از سوی کارگزار برای پرداخت مبلغ قرارداد وجود ندارد. به بیان ساده تر کارگزار درآمدی که از برند پرسپولیس به دست می آورد را بر اساس جدولی که طراحی کرده، پس از کسر درصد خود، به پرسپولیس پرداخت می کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن