سخنی با رسول پناه؛ صداقت اصل مهم مدیریت است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 598 ] - جمعه, 26 اردیبهشت 1399

سخنی با رسول پناه؛ صداقت اصل مهم مدیریت است

مهدی رسول پناه سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس که از قضا علاقه خاصی هم به مدیریت در این تیم دارد، در نشست خبری اسپانسر این باشگاه با تکذیب اختلاف با مهرداد هاشمی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سخنی با رسول پناه؛ صداقت اصل مهم مدیریت است

مهدی رسول پناه سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس که از قضا علاقه خاصی هم به مدیریت در این تیم دارد، در نشست خبری اسپانسر این باشگاه با تکذیب اختلاف با مهرداد هاشمی ...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی رسول پناه سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس که از قضا علاقه خاصی هم به مدیریت در این تیم دارد، در نشست خبری اسپانسر این باشگاه با تکذیب اختلاف با مهرداد هاشمی گفت: «به جرأت می گویم هیچ اختلافی در هیئت مدیره وجود ندارد!» رسول پناه چند روز پیش هم پس از پایان جلسه هیئت مدیره، دو دستگی بین اعضای هیئت مدیره در این مورد را رد کرد و در مورد اینکه چرا مهرداد هاشمی ناراحت است با خبرنگاران مصاحبه نکرد گفت: «آقای هاشمی اهل مصاحبه نیست و در این مدت هم مصاحبه نکرده است!» این در حالی بود که همان روز مهرداد هاشمی با ناراحتی و عصبانیت محل نشست را زودتر از سایرین ترک کرده و به طعنه به درخواست مصاحبه خبرنگاران گفت: «بروید با آقای رسول پناه صحبت کنید که خوب حرف می زند!»

متأسفانه یکی از باور های ناصحیح بسیاری از مدیران فوتبال ما و باشگاه پرسپولیس این است که اگر وارد وادی رفتار صادقانه شوند، باید در خصوص تمام زوایای زیرمجموعه خود با رسانه ها و هواداران صحبت کنند. همین باور ناصحیح هست که اغلب مدیران فوتبال ما را وادار به رفتار غیر صادقانه و حتی هر از گاهی وادار به تکذیب حقیقت می کند. روی صحبت ما در این مطلب با مهدی رسول پناه است که می خواهد اختلاف خود با مهرداد هاشمی دیگر عضو هیئت مدیره (بر سر انتخاب اسپانسر باشگاه پرسپولیس) را تکذیب کند. این درحالی است که رفتار مهرداد هاشمی و مشاور رسانه ای سابق باشگاه (فرد نزدیک به هاشمی) خلاف ادعای مهدی رسول پناه را نشان می دهد. چه اشکالی داشت مهدی رسول پناه به جای تکذیب صادقانه به افکارعمومی می گفت: «من و مهرداد هاشمی بر سر مسائلی از جمله انتخاب اسپانسر اختلاف نظر داریم. این اختلاف نظر هم در هر باشگاه، نهاد یا حتی خانواده ای طبیعی و در جهت بهبود کارهاست و...» آقای رسول پناه! نگفتن حق شماست. می توانید با ادبیاتی کارآمد، به رسانه ها اعلام کنید که حاضر نیستید اسرار خانواده را فاش کنید، اما تکذیب؟ مصداق بارزعدم صداقت است.

آنچه به رشته تحریر درآمد به معنای نفی رسول پناه یا تصدیق مهرداد هاشمی نیست بلکه پیش شرط انتخاب مدیرعامل بعدی پرسپولیس است که هواداران و افکار عمومی انتظاردارند صادق باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن