خان محمدی: با هیچ بهانه ای نمی توانند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 170 ] - یکشنبه, 28 اردیبهشت 1399
خان محمدی: با هیچ بهانه ای نمی توانند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس باید صبر و حوصله نشان بدهند و بیشتر از گذشته از تیم خود حمایت کنند. این طور نباشد که هر تصمیمی گرفته شو...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس باید صبر و حوصله نشان بدهند و بیشتر از گذشته از تیم خود حمایت کنند. این طور نباشد که هر تصمیمی گرفته شود، پرسپولیسی ها با آن کنار بیایند.

حسن خان محمدی مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد ستاد مقابله با کرونا تصمیم خوبی برای ادامه لیگ گرفته که می خواهد بازی ها را دنبال کند. او در این مورد به ما گفت: «همه نگران وضعیت این فصل بودند. واقعاً حیف بود رقابت ها در این فصل بدون تکلیف باقی بماند. به هر حال شنیده ام مسئولان سازمان لیگ قصد دارند رقابت ها را استارت بزنند و به نظر من، این بهترین و منطقی ترین تصمیم ممکن بود. فصل بسیار خوب و جذابی را دیدیم و حالا هم می توانیم منتظر تعیین قهرمان و سایر رده ها در جدول باشیم.»

او اضافه کرد: «برخی علاقه دارند برای پرسپولیس حاشیه بسازند و به هر بهانه ای علیه این باشگاه رفتار هایی انجام می دهند. با این حال، با هیچ بهانه ای نمی توانند جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند، چون این تیم به حق خود می رسد. با هر متر و معیاری که در نظر بگیرید، پرسپولیس می تواند به قهرمانی برسد و این حق اصلی باشگاه است. اگر سازمان لیگ می خواهد لیگ را ادامه دهد، بسیار اتفاق خوبی است زیرا عدالت رعایت می شود. تیم هایی که مدعی قهرمانی هستند، شانس خود را امتحان می کنند و پرسپولیس هم می تواند در زمین بازی، از صدرنشینی خود دفاع کند، اما اگر مسئولان امر، تصمیم دیگری در ذهن دارند، باید ابتدا پرسپولیس را قهرمان اعلام کنند و سپس به فکر تصمیمات دیگری باشند.»

خان محمدی در نهایت گفت: «هواداران پرسپولیس باید صبر و حوصله نشان بدهند و بیشتر از گذشته از تیم خود حمایت کنند. این طور نباشد که هر تصمیمی گرفته شود، پرسپولیسی ها با آن کنار بیایند. من فکر می کنم بهترین کار همان ادامه لیگ است و پرسپولیسی ها باید از این رویه و تصمیمی که فدراسیون و سازمان لیگ گرفته اند، پیروی کند.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن