معرفی هیات مدیره پنج نفره باشگاه پس از ماه رمضان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 513 ] - یکشنبه, 28 اردیبهشت 1399

معرفی هیات مدیره پنج نفره باشگاه پس از ماه رمضان

وزیر ورزش اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب کرده و قصد دارد پس از پایان ماه مبارک رمضان آنها را معرفی کند. استعفای مهدی محمدنبی و ایرج عرب از هی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
معرفی هیات مدیره پنج نفره باشگاه پس از ماه رمضان

وزیر ورزش اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب کرده و قصد دارد پس از پایان ماه مبارک رمضان آنها را معرفی کند. استعفای مهدی محمدنبی و ایرج عرب از هی...

ارتش سرخ دات كام :

وزیر ورزش اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب کرده و قصد دارد پس از پایان ماه مبارک رمضان آنها را معرفی کند.

استعفای مهدی محمدنبی و ایرج عرب از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس سبب شد تا مهدی رسول پناه رئیس این مجموعه در کنار مهرداد هاشمی و علی رغبتی به فعالیت خود ادامه داده و پرسپولیس را در روزهای نبودن مدیرعامل هدایت کنند.

هیات مدیره سه نفره ای که اختلافات فراوانی در راستای انتخاب کارگزار باشگاه برای درآمدزایی از برند سرخ ها داشتند. اختلافاتی که مانع از امضای برگه متمم قرارداد کارگزار با پرسپولیس توسط مهرداد هاشمی شد.

با این حال مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که ریاست حقوقی مجمع باشگاه پرسپولیس را بر عهده دارد تصمیم به حفظ هر سه نفر در هیات مدیره سرخ ها دارد.

پیگیری ها نشان از ورود یک عضو اقتصادی که تاکنون سابقه ای در امور باشگاهداری نداشته اما می تواند به خصوصی سازی سرخ ها کمک کند، دارد. همچنین سلطانی فر قصد دارد نفر پنجم هیات مدیره را از بین مدیران سابق باشگاه انتخاب کند تا در کنار سه عضو فعلی به فعالیت بپردازد.

دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به احتمال فراوان پس از تعطیلات عید فطر معرفی خواهند شد تا اقدام به انتخاب مدیرعامل و ادامه روند جاری باشگاه تا پایان فصل رقابت های لیگ برتر کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن