ناگفته های بادامکی از قهرمانی دراماتیک لیگ هفتم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 529 ] - 8 روز پیش
ناگفته های بادامکی از قهرمانی دراماتیک لیگ هفتم

هافبک سابق پرسپولیس در مورد قهرمانی دراماتیک لیگ هفتم صحبت کرد. 12 سال پیش در چنین روزی بود که پرسپولیس دراماتیک ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر را با برتری مقابل...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک سابق پرسپولیس در مورد قهرمانی دراماتیک لیگ هفتم صحبت کرد.

12 سال پیش در چنین روزی بود که پرسپولیس دراماتیک ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر را با برتری مقابل سپاهان و با گل دقیقه 97 سپهر حیدری جشن گرفت و هنوز هم صحبت از آن فصل و آن روز جذابیت های خاص خودش را دارد. حسین بادامکی یکی از چهره های کلیدی پرسپولیس در آن فصل بود که اگرچه سعی می کند محتاطانه در مورد اتفاقات لیگ هفتم صحبت کند ولی بازهم حرف برای گفتن زیاد دارد.

بادامکی در مورد برتری مقابل سپاهان و جشن قهرمانی در آن بازی اظهار داشت: واقعاً روز خاص و حیرت انگیزی بود و شاید کسی فکرش را نمی کرد که بتوانیم در ثانیه های پایانی بازی گل برتری را به ثمر برسانیم و پیروز شویم تا جشن قهرمانی بگیریم. یک روز به یادماندنی در ذهن همه هواداران است و خدا به دل هواداران و بازیکنان نگاه کرد تا توانستیم به هدفمان برسیم.

وی در مورد حواشی آن فصل هم گفت: پرسپولیس همیشه حاشیه داشته است و هیچ وقت این تیم بدون حاشیه نبوده است و طبیعی است. هرچند حواشی کمی در برخی از مواقع شدید شده بود و کار به دسته بندی و جناح بندی رسید. این اشتباهاتی بود که ما در مقطع انجام دادیم که کمکی به حال پرسپولیس نبود. اختلاف نظر در هر مجموعه طبیعی است چه بین بازیکنان باشد چه بین کادرفنی و اگر همه یک نظر داشته باشند پیشرفت صورت نمی گیرد ولی اینکه می گفتند به هم پاس نمی دادیم درست نیست. ما صبا را با 4 گل و برق شیراز را با 2 گل بردیم و اگر چنین مسائلی در تیم بود این نتایج رقم نمی خورد و من چنین چیزی در تیم ندیدم. برای مثال در مورد نیکبخت و خلیلی این حرف را می زدند ولی ما که داخل تیم بودیم چنین احساسی نداشتیم. شاید بیرون از زمین اختلاف نظری وجود داشت ولی داخل زمین آورده نمی شد.

هافبک سابق پرسپولیس در مورد دلایل قهرمانی تیم هم عنوان کرد: ما واقعاً تیم یکدستی بودیم که به خوبی بسته شده بود و بازیکنان و نفرات خوبی در آن حضور داشتند. استارت کار با آقای استیلی بود که با 4-5 بازیکن تمرینات را در مجموعه انقلاب شروع کرد و بعد نفرات اضافه شدند و یک تیم خوب و کامل جمع شدیم. آقای قطبی همان موقع بازی اول با صنعت نفت اضافه شدند و شناختی نداشتند ولی به هر حال رفته رفته آشنا شدند و سیستم ما هم تغییر کرد و روی مسائل انگیزشی و روحی و روانی هم خیلی کار کرد تا به نتیجه رسید. در کل فصل خیلی خوبی بود.

بادامکی در مورد شکستن لپ تاپ افشین قطبی هم توضیح داد: من هم آخرش نفهمیدم جریان چه بود و کار چه کسی بود و فقط شنیدم چنین اتفاقی افتاده است و واقعاً خبر بیشتری در موردش ندارم.

وی در مورد 6 امتیازی که از تیم کسر شد هم توضیح داد: واقعاً اتفاق بدی بود و شوکه شدیم. اختلاف امتیاز ما با رقبا زیاد بود و فاصله مطمئنی ایجاد کرده بودیم ولی با آن اتفاق کارمان سخت شد. در هر صورت به هر سختی که بود توانستیم قهرمان شویم و جام را به هواداران هدیه بدهیم.

هافبک سابق پرسپولیس در مورد حاشیه های داوری بازی با سپاهان و اینکه گفته می شد مظفری زاده زمان اضافه زیاد گرفت تا پرسپولیس گل بزند هم گفت: این حرف و حدیث ها همیشه وجود داشته و نباید به آن توجه کرد. در طول آن بازی اتفاقات زیادی افتاد و بازی زیاد متوقف شد و بعد هم که کارشناسی شد مشخص شد زمان اضافه اعلام شده زیاد نبوده است.

بادامکی در پایان در مورد تصویر ماندگارش از لیگ هفتم با پرسپولیس گفت: تصویر ماندگار آن فصل را باید مردم و هواداران بگویند و من نباید بگویم. به هر حال من هم عضو کوچکی از آن تیم بودم و خوشحالم که در آن تیم حضور داشتم و توانستیم یک فصل به یاد ماندنی برای هواداران رقم بزنیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن