ریزش میلیونی سامانه پیامکی هواداری بعد از ورود وزیر و آتیه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 714 ] - 8 روز پیش

ریزش میلیونی سامانه پیامکی هواداری بعد از ورود وزیر و آتیه

 پرسپولیس تا همین چند ماه پیش از طریق عضویت هوادارانش در سامانه های اپراتورهای تلفن همراه سود خوبی به دست می آورد اما مشکلاتی که در زمینه همکاری با یکی ا... 3 out of 5 based on 2 ratings.
ریزش میلیونی سامانه پیامکی هواداری بعد از ورود وزیر و آتیه

 پرسپولیس تا همین چند ماه پیش از طریق عضویت هوادارانش در سامانه های اپراتورهای تلفن همراه سود خوبی به دست می آورد اما مشکلاتی که در زمینه همکاری با یکی ا...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس تا همین چند ماه پیش از طریق عضویت هوادارانش در سامانه های اپراتورهای تلفن همراه سود خوبی به دست می آورد اما مشکلاتی که در زمینه همکاری با یکی از اپراتورهای تلفن همراه به وجود آمد، موجب شد که بسیاری از اعضای سامانه پرسپولیس عضویت خود را لغو کنند. اولین موضوعی که باعث شد هواداران پرسپولیس از عضویت در سامانه 3030 ناامید شده و عضویت خود را لغو کنند به تبعیض هایی مربوط می شد که هواداران سرخ احساس کردند میان تیم محبوب آنها و استقلال از سوی ایرانسل قائل می شود.
این موضوع در زمان نقل وانتقالات تابستانی به اوج خود رسید و زمانی که تیم رقیب با وجود اینکه همیشه درآمدش 5 تا 10 میلیارد کمتر از سرخ ها بود، مشغول جذب بازیکنان موردنظر خود بود، پرسپولیسی ها یکی یکی ستاره های لیگ را درحال پریدن می دیدند و دلیلش هم نداشتن پول بود. همین موضوع باعث شد که در فضای مجازی هواداران پرسپولیس به دلیل این تبعیض و با طرح این موضوع که پول های پرسپولیس به جیب استقلال ریخته می شود، اقدام به لغو عضویت خود کنند.
البته در این بین اقدامات وزیر ارتباطات هم در جای خودش به ریزش اعضای سامانه 3030 کمک کرد. او اپراتورها را ملزم کرد که روزانه برای اعضای این سامانه پیامکی ارسال کنند و آنها را از عضویت در سامانه هایی که هزینه دار هستند باخبر کرده و طریقه لغو آن را یادآوری کنند. همین موضوع باعث شد که بسیاری از نفرات عضو در سامانه 3030 ریزش کرده و البته سکوت و بی برنامگی مدیران پرسپولیس هم در سقوط این سامانه بی تاثیر نبود.

از یک ونیم میلیون عضو تا کمتر از 200 هزار نفر
در روزهای خوب پرسپولیس در سامانه 3030 هواداران عضو حدود یک تا یک ونیم میلیون نفر بودند که سرخ ها به واسطه همین اعضا نیازی به درآمدزایی از طرق دیگر نداشتند و حتی با اینکه درج لوگوی ایرانسل روی پیراهن در قرارداد طرفین وجود ندارد، اما باشگاه به واسطه پول خوبی که از طریق این اپراتور تلفن همراه به دست می آورد، حاضر شده بود که از لوگوی ایرانسل روی پیراهن خود استفاده کند.
امروز اما اگر سری به این سامانه بزنیم متوجه این خواهیم شد که اعضای آن به زیر 200 هزار نفر رسیده و حتی برخی منابع، اعضای وفادار را 100هزار عضو اعلام می کنند که نمی تواند مبلغ قابل توجهی را به باشگاه برساند.
برخی در این ریزش، ایرج عرب را مقصر اصلی معرفی می کنند که در زمان مدیریتش این سامانه را به حال خودش رها کرده بود و هیچ اقدامی برای جذب هواداران و نگه داشتن اعضا نمی کرد و زمانی که انصاری فرد مدیریت پرسپولیس را به دست گرفت تلاش کرد تا دوباره بتواند درآمدهای این سامانه را بالا برده و خیالش را از بابت مشکلات مالی راحت کند، اما عمر کوتاه مدیریتی او و همچنین بی اعتمادی هواداران به این سامانه مانع از عملیاتی شدن این اتفاق شد. انصاری فرد حتی تلاش کرد تا در اپراتورهای رایتل و همراه اول هم سامانه 3030 را فعال کند و این اتفاق هم رخ داد اما برای او عایدی چندانی نداشت!

شب عید هم سر پرسپولیس بدون کلاه ماند!
با اینکه عضو سابق هیات مدیره استقلال دست به افشاگری زد و در رسانه ها مدعی شد که ایرانسل در اسفندماه 8 میلیارد پول به حساب آبی ها واریز کرده است، اما پیگیری های خبرنگار «فرهیختگان» نشان می دهد که سرخ ها در این دریافتی شب عید هم سرشان بدون کلاه مانده و پولی را دریافت نکرده اند.
سرخ ها در سال 98 مجموعا موفق شده بودند که 30 میلیارد تومان از ایرانسل دریافت کنند که این مبلغ به این شکل پرداخت شده که 17 میلیارد در زمان مدیریت عرب به حساب باشگاه واریز شده بود که این پول به صورت پیش پرداخت دریافت شده بود و درواقع زمانی این پول گرفته شد که پرسپولیسی ها هیچ طلبی از سامانه نداشتند و درواقع ایرج عرب این پول را پیش خور کرده بود. در زمان حضور انصاری فرد هم ابتدا  سه میلیارد و سپس در ادامه دو مرتبه مبالغ 5 میلیاردی به سرخ ها تزریق شد که آخرین واریزی ایرانسل در دی ماه انجام شد.

قراردادی که تا 1401 ادامه دارد
یکی از ترفندهای ایرانسل برای طولانی تر شدن مدت قرارداد با سرخابی ها این است که هرگاه مدیران این دو باشگاه از همه جا ناامید می شدند و برای حل مشکلات مالی دست خود را جلوی ایرانسل دراز می کردند، قبل از واریز پول به حساب باشگاه قرارداد تمدید به باشگاه ارسال می شد و مدیرانی که برای حل مشکل مالی خود مجبور بودند به هر دری بزنند، چاره ای جز این نداشتند که با تمدید زمان قرارداد موافقت کنند. حالا شنیده می شود که سرخ ها تا سال 1401 با این سامانه قرارداد همکاری دارند و می توانند از این پتانسیل برای بالا بردن درآمدهای سالانه خود حساب کنند.

ورود آتیه داده پرداز به ماجرا
شرکت آتیه داده پرداز که بعد از فسخ قراردادش از سوی پرسپولیس بار دیگر و با بندهای جدید به عنوان کارگزار برند پرسپولیس معرفی شده، طبق قراردادی که جدیدا به امضا رسانده امتیازهای بیشتری از سرخ ها گرفته و البته تضمین پرداخت مبالغی را به باشگاه داده است، حالا مدعی شده که پول درآمد از سامانه 3030 باید به حساب این شرکت واریز شود. البته ایرانسلی ها با این درخواست آتیه داده پرداز مخالفت و اعلام کرده اند که تنها حاضرند این پول را به حساب باشگاه پرسپولیس واریز کنند و کشمکش در این زمینه همچنان ادامه دارد. ایرانسلی ها معتقدند که این درآمد مربوط به زمان حال نیست و مربوط به قبل از زمان عقد قرارداد جدید کارگزار با باشگاه پرسپولیس است و به همین جهت این پول باید مستقیما به جیب پرسپولیس برود.

یلوه: این هفته با ایرانسل جلسه داریم، اسفندماه پول نگرفتیم
اینکه تکلیف درآمد پرسپولیس از طریق اعضای فعالش در این مدت از دی ماه 98 تا به امروز چه می شود و چطور آبی ها دریافتی داشته اند اما پرسپولیسی ها هنوز پولی دریافت نکرده اند سوالاتی بود که از معاون مالی باشگاه پرسپولیس پرسیدیم. یلوه در این خصوص به خبرنگار «فرهیختگان» گفت: «ما در 3 ماهه پایانی سال 98 و همچنین این مدتی که از سال 99 می گذرد پولی از ایرانسل دریافت نکرده ایم و اینکه استقلالی ها توانسته اند در اسفندماه پول بگیرند، موضوعی است که من از ریز آن بی خبرم و نمی دانم که آنها در گذشته چقدر دریافتی داشته اند و شاید آنها از ایرانسل طلبکار بوده اند.»
او ادامه داد: «ما از ایرانسل طلبکار هستیم و در هفته جاری قرار است جلسه ای بین آقایان رسول پناه و عباسی برگزار شود و برای ادامه همکاری و پرداختی های مالی با یکدیگر پای میز مذاکره بنشینند. البته ایرانسل به تازگی جدول درآمدهای ما و همچنین پرداختی هایش را برای ما ارسال کرده که درحال بررسی آن و تشخیص درآمدمان از این سامانه هستیم.»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن