آشوبی: آقا کریم گفت فرزاد ضربه کاشته را بزند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 925 ] - یکشنبه, 28 اردیبهشت 1399
آشوبی: آقا کریم گفت فرزاد ضربه کاشته را بزند

پیشکسوت فوتبال در سالروز قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم حرفهای جالبی برزبان اورد. فرزاد آشوبی پیشکسوت فوتبال در گفت وگو با ایلنا، در خصوص اینکه امروز سالروز قهر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال در سالروز قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم حرفهای جالبی برزبان اورد.

فرزاد آشوبی پیشکسوت فوتبال در گفت وگو با ایلنا، در خصوص اینکه امروز سالروز قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم می باشد اظهار داشت: آن قهرمانی یک اتفاق خاص بود قهرمان شدن در بازی انتهایی لیگ خیلی لذت بخش و هیجان انگیز است آن هم مقابل تیمی که همیشه خودش یک پای مدعیان قهرمانی است. به نظرم بازی فوق العاده جذابی بود و سال ها در ذهن هواداران پرسپولیس خواهد ماند.

وی درباره اینکه خیلی ها می گویند داور آنقدر وقت تلف شده در آن بازی گرفت تا پرسپولیس به گل برسد ادامه داد: هر کسی می تواند یک نظری داشته باشد اما اگر واقعیت را بخواهید هیچ تیمی در آن سال به اندازه پرسپولیس شایسته قهرمانی نبود.

آشوری در خصوص اینکه گفته می شود در آن تیم اختلاف نظرهایی وجود داشته افزود: متاسفانه یک مقدار تفاوت نگاه ها در تیم باعث شد که اختلاف نظرهایی به وجود بیاید که همین سبب شد بعد از هفته ها حتی صد جدول را نیز از دست بدهیم به نظر من تیم ما حاشیه نداشت بلکه همان اختلاف نظرها سبب ایجاد مشکل شده بود.

آشوبی درباره اینکه بالاخره چه کسی لب تاپ افشین قطبی را شکست خاطرنشان کرد: شاید برایتان جالب باشد با گذشت این همه سال هنوز هم نمی دانم چه کسی این کار را انجام داد شاید این سوال شما باعث شود از هم تیمی های آن موقع پیگیر این موضوع شوم.

هافبک سابق پرسپولیس در خصوص اینکه در آن بازی در آ خرین لحظات بر سر یک ضربه کاشته جر و بحثی با محسن خلیلی داشته است بیان داشت: جر و بحثی نبود در بین دو نیمه به عباس آقایی گفتم که خواب دیده ام یک ضربه ایستگاهی برای تیم به دست می آید که من آن را تبدیل به گل می کنم در آ ن صحنه هم توپ در جایی قرار داشت که باید یک چپ پا آن را می زد به خلیلی خوابم را توضیح دادم اما وقتی کریم باقری دید داریم بحث می کنیم از من پیگیر موضوع شد و وقتی آن را فهمید به خلیلی گفت فرزاد ضربه ایستگاهی را بزند که خدا را شکر که در یک فعل و انفعال توپ تبدیل به گل شد.

آشوبی در خصوص اینکه چرا بعد از پرسپولیس به تیم رقیب پیوست گفت: حضورم در استقلال به خاطر شخص پرویز مظلومی بود زیرا هم در مس کرمان و هم در رقابت های غرب آسیا شاگرد ایشان بودم از من درخواست کرد که به استقلال بیایم و فکر می کنم در این تیم عملکرد خوبی نیز بر جای گذاشتم.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن