جباری: تابلوست که بعضی ها از چهارمین قهرمانی ترسیده اند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 193 ] - 9 روز پیش
جباری: تابلوست که بعضی ها از چهارمین قهرمانی ترسیده اند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: دوستان به جای آنکه در زمین مسابقه دنبال رسیدن به پرسپولیس باشند بازی را به خارج از زمین کشیده اند. تابلوست که بعضی ها از چهارمین قهرمانی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: دوستان به جای آنکه در زمین مسابقه دنبال رسیدن به پرسپولیس باشند بازی را به خارج از زمین کشیده اند.

تابلوست که بعضی ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس ترسیده اندبه گزارش خبرورزشی، رضا جباری هم یکی از پیشکسوتانی است که از اتحاد برخی رقیبان پرسپولیس برای تعطیل کردن لیگ شاکی شده است. شماره 14 تکنیکی و سابق پرسپولیس معتقد است رقیبان پرسپولیس ترسیده اند! باقی حرف های رضا جباری را در ادامه بخوانید.

*آقای جباری نظر شما درباره تعطیلی یا ادامه مسابقات لیگ برتر چیست؟
من به عنوان یک علاقه مند به فوتبال معتقدم این رشته می تواند کمی نشاط را به جامعه برگرداند. از طرفی می بینیم و می شنویم که برخی تیم های رقیب که می دانند به پرسپولیس نمی رسند تحرکاتی را شروع کرده اند.

*چه تحرکاتی؟
همین که استوری می گذارند و می خواهند از درگذشت یک نوجوان سوء استفاده کنند. اولاً باید به خانواده فهیم این نوجوان فوتبالیست تسلیت بگویم. در ثانی طفلکی متین قوسی در زمین فوتبال به این ویروس دچار نشد. اصلاً مسابقه فوتبالی مگر برگزار شد که این نوجوان کرونا بگیرد؟

*ماجرای عجیبی شده است. پرسپولیسی ها خواستار برگزاری مسابقات فوتبال هستند و بقیه خواهان تعطیلی و این پارادوکس جالبی است!
من به همه احترام می گذارم و زمان فوتبالم هم همین طور بوده ام، اما قشنگ تابلو است که بعضی ها از چهارمین قهرمانی پرسپولیس ترسیده اند. پرسپولیس 3 سال متوالی قهرمان لیگ برتر شده و حالا در آستانه چهارمین قهرمانی قرار دارد. دوستان به جای آنکه در زمین مسابقه دنبال رسیدن به پرسپولیس باشند بازی را به خارج از زمین کشیده اند. من یک سؤال دارم.

*بفرمایید.
آیا ویروس کرونا فقط در فوتبال حضور دارد؟ یا اینکه اگر یک نفر در یک صنف مبتلا به این بیماری شد و درگذشت باید آن صنف را تعطیل کرد؟ این جوری که باید کل مملکت تعطیل شود. به هر حال در هر صنفی چنین اتفاقی افتاده است، مضاف بر اینکه من شنیدم خدابیامرز متین قوسی اصلاً در این مدت فوتبال بازی نکرده و در سوپرمارکت پدرش مشغول به فعالیت بوده است. متأسفانه برخورد خوبی با این اتفاق انجام نشد و فقط می توان تأسف خورد. امیدوارم خانواده این نوجوان همه این افراد را ببخشند و از همین جا به بازماندگان این ضایعه تلخ صمیمانه تسلیت می گویم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن