فنونی زاده: تکلیف قهرمان لیگ با برگزاری مسابقات مشخص می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 167 ] - دوشنبه, 29 اردیبهشت 1399
فنونی زاده: تکلیف قهرمان لیگ با برگزاری مسابقات مشخص می شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تکلیف قهرمان، سهمیه های آسیایی و تیم های سقوط کننده با برگزاری مسابقات لیگ برتر مشخص می شود. مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تکلیف قهرمان، سهمیه های آسیایی و تیم های سقوط کننده با برگزاری مسابقات لیگ برتر مشخص می شود.

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گویی درباره اینکه قرار است بازی های لیگ برتر بدون حضور تماشاگران برگزار شود، اظهار کرد: به نظرم اقدام سازمان لیگ برای برگزاری بازی ها خیلی خوب است و تکلیف قهرمان، سهمیه های آسیایی و تیم های سقوط کننده به لیگ دسته یک مشخص می شود. البته تیم ها به علت شیوع ویروس کرونا تمرینات منظمی نداشتند و این موضوع باعث می شود که لیگ برتر فوتبال کیفیت لازم را نداشته باشد.

فنونی زاده درباره دستورالعمل های بهداشتی در لیگ فوتبال، گفت: من روز گذشته بازی های بوندس لیگا را دیدم. بازیکنان بعد از گل زدن یکدیگر را در آغوش نمی گرفتند و فاصله اجتماعی هم رعایت می کردند. مسئولان وزارت بهداشت باید در کنار زمین مسابقه باشند و از بازیکنان ذخیره و اصلی تست کرونا بگیرند. اگر بازی ها تعطیل شود تکلیف قهرمان مشخص نمی شود و این موضوع به نفع تیم ها نخواهد بود. اگر 3 هفته به پایان لیگ برتر فوتبال مانده بود در نهایت می توانستند لیگ را به طور کامل برگزار نکنند، اما 9 هفته از بازی ها باقی مانده است و احتمال دارد جایگاه تیم ها دستخوش تغییرات شود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه برخی از تیم ها دوست ندارند بازی ها برگزار شود، بیان کرد: تیم هایی نمی خواهند بازی ها برگزار شود که قادر به اخذ سهمیه آسیایی نیستند و در رتبه های پایین جدول قرار دارند، اما تیم های بالای جدول دوست دارند که مسابقات برگزار شود. به نظرم بازی ها شروع شود حقانیت تیم ها مشخص می شود.

فنونی زاده درباره ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی از سوی سرخابی ها گفت: به نظرم قانون بسیار خوبی است. بازیکنان خارجی برای تیم های استقلال و پرسپولیس دردسر ساز هستند و اکثر آن ها به غیر از یکی - 2 نفر کیفیت لازم را ندارند. برخی از اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل های سابق نقش دلال را ایفا می کردند. آن ها دوست داشتند که بازیکن خارجی بگیرند. البته مربیان خوشحال هستند که قانون منع جذب بازیکنان خارجی گذاشته شد تا از بازیکنان داخلی بیشتر استفاده کنند. معتقدم که بازیکنان داخلی کیفیت بهتری نسبت به بازیکنان خارجی دارند و باید بیشتر از آن ها استفاده شود.

او درباره قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار بیان کرد: قرارداد با کارگزار در زمان مدیریت سابق بسته شده بود و باشگاه باید 30 درصد از درآمد خود را به حساب کارگزار واریز می کرد. مدیران فعلی نمی توانستند این قرارداد را یک طرفه فسخ کنند. اکنون بندی به این قرارداد اضافه کردند تا زیر 10 درصد درآمد حاصله در اختیار کارگزار قرار بگیرد. به نظرم تا زمانی که حامی مالی جدیدی پیدا کنند همکاری با کارگزار فعلی خوب است. من تا جایی که اطلاع دارم رسول پناه نقشه و طرح جدیدی دارد. او دنبال حامی مالی دیگر است تا جایگزین کارگزار فعلی کند.

فنونی زاده درباره اینکه خصوصی سازی سرخابی ها امکان پذیر است یا خیر، گفت: به نظرم خصوصی سازی سرخابی ها صورت نمی گیرد و مسئولان برای اینکه قیمت برند این 2 باشگاه مشخص شود این موضوع را مطرح کرده اند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن