اسدی: این پرسپولیس را نمی توانند متوقف کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 469 ] - 7 روز پیش

اسدی: این پرسپولیس را نمی توانند متوقف کنند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این پرسپولیس را نه با مصاحبه و تعطیل کردن لیگ به بهانه کرونا می توان متوقف کرد و نه درون زمین! ابراهیم اسدی را هواداران پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
اسدی: این پرسپولیس را نمی توانند متوقف کنند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این پرسپولیس را نه با مصاحبه و تعطیل کردن لیگ به بهانه کرونا می توان متوقف کرد و نه درون زمین! ابراهیم اسدی را هواداران پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: این پرسپولیس را نه با مصاحبه و تعطیل کردن لیگ به بهانه کرونا می توان متوقف کرد و نه درون زمین!

ابراهیم اسدی را هواداران پرسپولیس خوب به خاطر دارند. او هم مثل سپهر حیدری گل مهمی در لیگ حرفه ای کشور به ثمر رساند و کمک کرد تیم علی پروین ناباورانه قهرمان نخستین دوره لیگ برتر شود. حالا درست 18 سال از آن قهرمانی و گل ابراهیم اسدی گذشته است. با او درباره شرایط این روز های فوتبال و پرسپولیس حرف زدیم.

*ابراهیم اسدی را همه با آن گلی که در نخستین دوره لیگ برتر زد و منجر به قهرمانی پرسپولیس شد، می شناسند. هنوز هم با آن گل زندگی می کنید؟
سال ها گذشته است، اما هنوز هم هواداران پرسپولیس در کوچه و خیابان محبت دارند و هرجا ما را می بینند از آن روز یاد می کنند.

*استقلال هم می توانست قهرمان شود، اما درانزلی به ملوان باخت و پرسپولیس علی پروین با گل شما قهرمان لیگ برتر شد. خاطره ای از آن روز دارید؟
خیلی شرایط خاصی بود. واقعاً همه استرس داشتیم و همه چیز هم دست خودمان نبود. ملوانی ها خداوکیلی مردانه جنگیدند. حیف است چنین تیم ریشه داری دیگر در لیگ برتر نیست. آن روز هم واقعاً روز عجیبی بود و فکرش را نمی کردم من زننده گل قهرمانی باشم. تازه بعد از مسابقه متوجه شدم که...

* علی پروین چیزی به شما نگفت؟
همه خوشحال بودند و علی آقا هم خیلی شاد بود. واقعاً روز خاصی بود.

*نه به عنوان کاپیتان پرسپولیس بلکه به عنوان کارشناس فکر می کنی برگزاری مجدد مسابقات فوتبال به نفع این رشته، مربیان و بازیکنان باشد یا نه؟
شما باید ببینید در آلمان چه اتفاقی افتاده است. اگر به نفع فوتبال بود مسابقات بوندس لیگا هم تعطیل می شد، اما می بینید ادامه پیدا کرده است. به نظر می رسد اینجا همه به خاطر منافع خودشان حرف از تعطیلی لیگ می زنند.

*بیشترتوضیح می دهید؟
ببینید پرسپولیس چند سالی است خرج خود را از همه تیم ها جدا کرده است. این پرسپولیس را نه با مصاحبه و تعطیل کردن لیگ به بهانه کرونا می توان متوقف کرد و نه درون زمین! بنابراین به این دوستان توصیه می کنم خیلی خودشان را خسته نکنند. پرسپولیس 3 سال گذشته بهترین تیم ایران بوده و در زمین مسابقه به 3 قهرمانی متوالی رسیده است. امروز هم 10 امتیاز اختلاف با تیم دوم جدول در فاصله 9 هفته به پایان لیگ دارد. این تیم باید ستایش شود ولی متأسفانه می بینیم همه علیه پرسپولیس شده اند و این جالب نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن