یلوه: بعید است آن دو ساختمان فرمانیه به پرسپولیس برسد !

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 661 ] - 8 روز پیش
یلوه: بعید است آن دو ساختمان فرمانیه به پرسپولیس برسد !

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می گوید 7 میلیاردی که از شرکت کارگزار پرسپولیس دریافت شده، ظرف امروز و فردا در حساب بازیکنان خواهد نشست. رضا یلوه معاون اقتصادی ...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس می گوید 7 میلیاردی که از شرکت کارگزار پرسپولیس دریافت شده، ظرف امروز و فردا در حساب بازیکنان خواهد نشست.

رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس مقابل درب ورودی باشگاه در پاسخ به سوال خبرنگاران که از او در رابطه با قرارداد کارگزار  پرداخت 7 میلیارد به پرسپولیس پرسیدند، گفت: هفته گذشته با توجه به الحاقیه باید روز گذشته به ما 7 میلیون پرداخت می کردند که پرداخت شد و در خردادماه هم باید طبق جدول پرداختی های بعدی انجام شود. این پول پرداخت شده و باید از خزانه دریافت شود. این پول ظرف امروز و فردا در حساب بازیکنان خواهد نشست.

او در رابطه با اینکه 110 میلیارد به عنوان کف پرداخت شرکت آتیه داده پرداز در قرارداد نیامده است، عنوان کرد: این را نمی دانم چرا اینقدر نشر پیدا کرده است. این کف در قرارداد آمده و امضا شده و هیچ مشکلی ندارد.

از یلوه در مورد خصوصی سازی و افزایش دارایی های باشگاه پرسپولیس پرسیدند که او اینطور پاسخ داد: آقای دکتر رسول پناه در حال پیگیری هستند. ما از قبل با وزارت ورزش هم روی ایستگاه مترو در ورزشگاه تختی تهاتر کردیم. قرار است ورزشگاه کاظمی به پرسپولیس برسد و در میان دارایی ها حساب شود. آن دو ساختمانی (دو ساختمان در فرمانیه که طبق ادعای نمایندگان مجلس متعلق به باشگاه پرسپولیس است) که می گفتند ولی کارهای حقوقی زیادی دارد. بعید می دانم که انجام بشود. باز در حال پیگیری است.

از یلوه پرسیده شد که آیا ارائه کردن 5 درصد سهام باشگاه پرسپولیس و استقلال به بازار بورس می تواند ضامن موفقیت این طرح باشد که او گفت: در مورد بورس کارها توسط خود سازمان خصوصی سازی انجام می شود. ابتدا باید کشف قیمت شود و حالا مرحله به مرحله سهام بیشتری واگذار می شود. حالا 5 درصد و 10 درصد اولیه برای کشف قیمت است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن