اوساگونا: پرسپولیس تیم اول ایران است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 456 ] - سه شنبه, 30 اردیبهشت 1399

اوساگونا: پرسپولیس تیم اول ایران است

 مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی به سوالات مختلف درباره خود پاسخ داد و در خصوص شایعه فسخ قراردادش هم صحبت کرد. پس از اینکه باشگاه پرسپول... 5 out of 5 based on 1 ratings.
اوساگونا: پرسپولیس تیم اول ایران است

 مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی به سوالات مختلف درباره خود پاسخ داد و در خصوص شایعه فسخ قراردادش هم صحبت کرد. پس از اینکه باشگاه پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

 مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی به سوالات مختلف درباره خود پاسخ داد و در خصوص شایعه فسخ قراردادش هم صحبت کرد.
پس از اینکه باشگاه پرسپولیس موفق نشد مطالبات کریستین اوساگونا، مهاجم نیجریه ای خود را  به موقع بپردازد، شایعه ای مطرح شد مبنی بر اینکه این بازیکن قراردادش را با پرسپولیسی ها فسخ کرده و قصد بازگشت به ایران را ندارد.
کریستین اوساگونا در گفت وگویی در خصوص شرایط خود، حضورش در پرسپولیس و شایعه فسخ قراردادش با این باشگاه و... صحبت هایی انجام داد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

*آخرین پرداختی باشگاه پرسپولیس به تو چه زمانی بود و از سوی مدیران این باشگاه چقدر به حسابت واریز شد؟

آخرین پرداختی باشگاه به من 10 هزار دلار بود که پیش از سفرم به نیجریه وارد حسابم شد. پس از آن، در مدیریت باشگاه تغییر و تحولاتی ایجاد شد. با آمدن مدیریت جدید قرار بود باشگاه در فروردین به من پرداختی داشته باشد، اما به این وعده عمل نشد و بعد گفتند که در اردیبهشت پول من را می دهند. با این حال، اردیبهشت هم تمام شد و وعده بعدی مدیران برای پرداخت پول به من 5 خرداد است که امیدوارم این وعده عملی شود.

*شایعه شده بود تو قرار است قراردادت را با پرسپولیس به دلیل همین بدقولی ها فسخ کنی. این موضوع صحت دارد؟
اعتقاد من بر این است که همیشه اصول حرفه ای را رعایت کنم. یعنی اگر باشگاه به تعهداتش در قبال من عمل نکرد، در تمرینات و بازی ها حاضر شوم و پیگیری این ماجرا را به مدیربرنامه هایم بسپارم. با این شرایط، طبعا اگر قرار باشد فسخ قرارداد صورت بگیرد این اتفاق از سوی مدیربرنامه من رقم می خورد.

*آیا از حضور در ایران راضی هستی؟
من سال قبل هم در تیم ذوب آهن اصفهان حضور داشتم و چون از حضور در ایران مرا راضی می کرد، این کشور را به سایر پیشنهاداتم ترجیح دادم. طبیعتا از حضور در ایران راضی هستم. من ابتدای فصل از سپاهان هم پیشنهاد داشتم و حتی تا امضای قرارداد هم پیش رفتیم، اما چون کی روش استنلی قراردادش را با این باشگاه به صورت الکترونیکی تمدید کرد، انتقال من به سپاهان منتفی شد.
من از فولاد خوزستان، تراکتور، شهرخودرو و پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم، اما در نهایت از بین همه آنها پرسپولیس را ترجیح دادم. پرسپولیس تیم اول ایران است و به خاطر هواداران، قهرمانی ها، حضور در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه پرسپولیس تیم شناخته تر شده ای است، پیشنهاد این تیم را قبول کردم. از اینکه به پرسپولیس پیوستم رضایت دارم اما تنها ناراحتی من این است که چرا باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکرده است. با این حال امیدوارم این مشکل هم حل شود.

*گفته می شود تمرینات پرسپولیس به زودی آغاز می شود. تو چه زمانی به ایران برمی گردی؟
باشگاه در حال آماده سازی مقدمات سفر من به ایران است. بلیت بازگشت من تهیه شده و فکر می کنم از ابتدای خرداد که تمرینات آغاز می شود، من هم در دور جدید این تمرینات حضور داشته باشم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن