حیدری: پرسپولیس در پلی استیشن هم قهرمان می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 366 ] - 6 روز پیش

حیدری: پرسپولیس در پلی استیشن هم قهرمان می شود

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس واکنش جالبی به اظهارنظر مدیرعامل تراکتور داشت. سپهر حیدری در گفت وگویی در خصوص اینکه زمان سرگیری لیگ برتر فوتبال کشور مشخص ش... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حیدری: پرسپولیس در پلی استیشن هم قهرمان می شود

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس واکنش جالبی به اظهارنظر مدیرعامل تراکتور داشت. سپهر حیدری در گفت وگویی در خصوص اینکه زمان سرگیری لیگ برتر فوتبال کشور مشخص ش...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس واکنش جالبی به اظهارنظر مدیرعامل تراکتور داشت.

سپهر حیدری در گفت وگویی در خصوص اینکه زمان سرگیری لیگ برتر فوتبال کشور مشخص شده است، اظهار داشت: برگزاری لیگ بهترین راه ممکن در این شرایط بود. می بینیم که کشوری مثل کره جنوبی هم لیگ را شروع کرده پس ما هم می توانیم با آموزش درست به مردم این کار را انجام بدهیم. بالاخره تا زمان کشف واکسن کرونا باید با این بیماری زندگی کنیم.

وی ادامه داد: همه دوست دارند لیگ برگزار شود به غیر از آنها که منافع شان با برگزاری لیگ در خطر می افتد. در این چند وقت دیدیم که بعضی ها چطور بهانه گیری می کردند و حتی از مرگ دلخراش یک نوجوان سوء استفاده کردند تا لیگ را تعطیل کنند. آنها منتظر هستند تا یک نفر عطسه کند و لیگ را تعطیل کنند! سوال من این است که این آقایان حاضر هستند کارخانه ها و شرکت های هواپیمایی و مشاغل خود را به خاطر کرونا تعطیل کنند که حالا می گویند فوتبال به خاطر کرونا تعطیل شود.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: آقایان بهانه می آورند چون تحمل دیدن پوکر قهرمانی پرسپولیس را ندارد. ماجرا وقتی خنده دار می شود که می گویند در صورت لغو لیگ پرسپولیس قهرمان اعلام نشود اما آنها سهمیه آسیایی بگیرند. اینها می ترسند چون می دانند اختلافشان با پرسپولیس خیلی بیشتر از 10 امتیاز می شود.

حیدری گفت: نکته اینجاست که اگر پرسپولیس برای فصل بعد هم همین ثبات را داشته باشد باز هم قهرمان میشود و اصلا اینطور نیست که فکر کنیم سال آینده پرسپولیس مدعی نیست، باید به این شرایط عادت کنند.

وی در واکنش به اظهار نظر عجیب مدیرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرده بود بهتر است قهرمان لیگ را با برگزاری بازی رایانه ای مشخص کنند، گفت: وقتی این صحبت را شنیدم باور می کردم که مدیرعامل تراکتور چنین حرفی زده است البته اگر قرار باشد قهرمان لیگ با پلی استیشن مشخص شود هم باز پرسپولیس قهرمان است. شجاع خلیل زاده پلی استیشن باز قهاری است و هوادارانمان هم خبره  هستند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس ادامه داد: گفتن برخی حرف ها واقعا بچگانه است. آقایان حاضر هستند چنین صحبت های خنده داری بکنند اما پرسپولیس قهرمان نشود. بهتر است که به قدرت رقیب شان احترام بگذارند هرچند هم در پلی استیشن، هم در مار و پله و هم در هر بازی دیگری پرسپولیس قهرمان می شود.

حیدری که 12 سال پیش زننده گل قهرمانی دراماتیک پرسپولیس به سپاهان بود در سالروز این قهرمانی خاطرنشان کرد: اینکه بعد از این همه سال هنوز آن گل و آن قهرمانی برای مردم شیرین است، لطف خداست. خوشحالم که جای کوچکی در قلب هواداران پرسپولیس دارم و همیشه به خاطر این مسئله دو رکعت نماز شکر می خوانم. من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم، زمانی به این تیم آمدم که نصف پولی که در ذوب آهن می گرفتم را گرفتم و کلی علیه من صحبت شد به خاطر همین معتقدم آن گل به سپاهان پاداش سال ها عشق من به پرسپولیس بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن