مذاکرات برای تمدید به یحیی و پیروانی سپرده شده است!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 716 ] - 5 روز پیش

مذاکرات برای تمدید به یحیی و پیروانی سپرده شده است!

رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه اسکلت تیم موفق فعلی را حفظ کرده و مانع جدایی بازیکنان مورد اشاره شود، ریش و قیچی را به یحیی گل محمدی و افشین پیروان... 5 out of 5 based on 1 ratings.
مذاکرات برای تمدید به یحیی و پیروانی سپرده شده است!

رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه اسکلت تیم موفق فعلی را حفظ کرده و مانع جدایی بازیکنان مورد اشاره شود، ریش و قیچی را به یحیی گل محمدی و افشین پیروان...

ارتش سرخ دات كام :

رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه اسکلت تیم موفق فعلی را حفظ کرده و مانع جدایی بازیکنان مورد اشاره شود، ریش و قیچی را به یحیی گل محمدی و افشین پیروانی سپرد.

حل مشکلات مربوط به همکاری با کارگزار رسمی پرسپولیس برای دریافت پول سبب شد تا بحث مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان این تیم به تأخیر بیفتد. همین امر موجب شد تا بازیکنان خارجی پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات خود ساز جدایی کوک کنند. مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای اینکه مانع جدایی خارجی های این تیم شود قصد پرداخت طلب بشار رسن، بوژیدار رادوشویچ و کریستین اوساگونا را دارد.

باشگاه پرسپولیس که از سوی وزارت ورزش و جوانان با منع جذب بازیکن و مربی خارجی روبه رو شده است اولویت های خود را برای تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی تعیین کرده است. همچنین قرار است مذاکرات مقدماتی هم با چند بازیکن دیگر از جمله علی علیپور، مهدی ترابی، شجاع خلیل زاده و محمد نادری هم انجام شود. بازیکنانی که قرارداد آن ها در پایان فصل به پایان می رسد یا اینکه به واسطه بند جدایی درصورت رسیدن پیشنهاد خارجی می توانند با پرداخت مبلغی اندک آزاد شوند.

در همین ارتباط شنیدیم رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس برای آنکه اسکلت تیم موفق فعلی را حفظ کرده و مانع جدایی بازیکنان مورد اشاره شود، ریش و قیچی را به یحیی گل محمدی و افشین پیروانی سپرد.

از آنجایی که اغلب بازیکنان پرسپولیس از گل محمدی و پیروانی حرف شنوی داشته یا حداقل با این دو پیشکسوت سرشناس تیم رودربایستی دارند بنابراین رسول پناه زرنگی به خرج داده است. قرار است سرمربی و مدیرتیم پرسپولیس به موازات شروع مجدد تمرینات این تیم مذاکراتی را با بازیکنان داشته باشند.

گفتنی است قرارداد بشار رسن و علی علیپور در پایان فصل جاری با پرسپولیس به اتمام می رسد و باشگاه پرسپولیس باید از همین حالا قرارداد این دو بازیکن کلیدی را تمدید کند. همچنین شجاع خلیل زاده و مهدی ترابی دو بازیکن کلیدی دیگر پرسپولیس به همراه محمد نادری گرچه با این تیم قرارداد دارند، اما به واسطه بند داخل قرارداد خود می توانند در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی از این تیم جدا شوند. هر چند گل محمدی و پیروانی از احترام بالایی نزد بازیکنان پرسپولیس برخوردارند ولی پیش بینی می شود این دو هم کار سختی برای راضی کردن این بازیکنان داشته باشند!


برچسب ها : پرسپولیس perspolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن