حلالی: بازیکنان خارجی فقط پول مفت گرفتند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 185 ] - چهارشنبه, 31 اردیبهشت 1399
حلالی: بازیکنان خارجی فقط پول مفت گرفتند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر این تیم می خواهد به چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر برسد باید حواسش را به ادامه جمع آوری امتیازات بدهد. اسماعیل حل...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر این تیم می خواهد به چهارمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر برسد باید حواسش را به ادامه جمع آوری امتیازات بدهد.

اسماعیل حلالی در گفتگویی درباره تصمیم قطعی مسئولان ورزش کشور مبنی بر شروع دوباره بازی های لیگ برتر فصل جاری گفت: بهترین و عادلانه ترین روش برای تعیین تکلیف باشگاه های لیگ برتری ادامه رقابت ها بود که خوشبختانه با توجه به شرایط کشور در حال اجرا شدن است.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: غیر از پرسپولیس که می تواند رکورد چهار قهرمانی متوالی در لیگ برتر را زده و بار دیگر جام بیاورد تیم های لیگ یک هم امیدوار به صعود خواهند ماند تا حقی از آنها ضایع نشود. پرسپولیس هم اگر می خواهد پوکر قهرمانی کند باید حواسش را به جمع آوری امتیازات بدهد. به هر حال باشگاه هایی هستند که در همین اقتصاد بیمار فوتبال ایران، سرمایه گذاری کرده تا به لیگ برتر یا لیگ قهرمانان آسیا برسند. با برگزاری ادامه بازی های فصل جاری حق هیچکس ضایع نمی شود.

وی راجع به تصمیم وزارت ورزش مبنی بر ممنوعیت باشگاه های پرسپولیس و استقلال تهران برای جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: متاسفانه باید بپذیریم اکثر تیم ها در جذب بازیکن خارجی راه را اشتباه رفتند. سال ها آیین نامه متناسب با فوتبال ایران برای جذب بازیکن نداشتیم و پس از آن هم نقش دلال ها به قدری پررنگ بود که بازیکن خیلی معمولی را با قراردادهای کلان وارد کشور می کردند.

حلالی افزود: متاسفانه بازیکن خارجی در فوتبال ایران پول مفت می گیرد. شاید تعداد بازیکن قابل قبولی که باعث بالا رفتن کیفیت فنی فوتبال باشگاهی شده باشد به اندازه یک انگشتان یک دست هم نبوده باشند.

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به لزوم توجه به فوتبال پایه تاکید کرد: سال ها در رده سنی امید و جوانان مربی بودم. بدون شک دریایی از استعداد داریم که فقط نیاز به ماهیگیر قابل دارد تا آنها را کشف کند و پرورش دهد. شاید یک دهم پولی که صرف خارجی ها کردیم را به فوتبال پایه اختصاص می دادیم تا کنون بازیکنان خیلی خوبی هم رشد داده بودیم.

حلالی خاطرنشان کرد: تصمیم وزارت ورزش برای جلوگیری از ورود بازیکن و مربی خارجی می توانست شامل حال کل فوتبال ایران شود اما وقتی تیم های استقلال و پرسپولیس به عنوان ویترین فوتبال ایران جذب بازیکن نداشته باشند بازهم می تواند مفید باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن