پرسپولیس آدم آهنی می خواهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 782 ] - جمعه, 2 خرداد 1399

پرسپولیس آدم آهنی می خواهد

قرار است دور جدید تمرینات پرسپولیس به زودی شروع شود و آن ها فقط 21 روز فرصت آماده سازی دارند. تمریناتی که گفته می شود با تعداد نفرات کم آغاز خواهد شد. پرسپولی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پرسپولیس آدم آهنی می خواهد

قرار است دور جدید تمرینات پرسپولیس به زودی شروع شود و آن ها فقط 21 روز فرصت آماده سازی دارند. تمریناتی که گفته می شود با تعداد نفرات کم آغاز خواهد شد. پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

قرار است دور جدید تمرینات پرسپولیس به زودی شروع شود و آن ها فقط 21 روز فرصت آماده سازی دارند. تمریناتی که گفته می شود با تعداد نفرات کم آغاز خواهد شد.

پرسپولیس تا پایان فصل لیگ برتر 9 بازی دارد و باید در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم به میدان برود و اگر تا فینال جام حذفی صعود کند 15 بازی پیش روی آنهاست. 15 بازی باقی مانده یعنی یک نیم فصل کامل لیگ برتر که بازی هایش هم هر 4 روز یک بار انجام می شود و بدنسازی این دوران پرسپولیسی ها باید در حد و اندازه تمرینات نیم فصل لیگ برتر باشد و می شود گفت نیم فصل سوم لیگ برتر از راه رسیده است.

پرسپولیسی ها در شرایطی باید خود را آماده کنند که اجازه برگزاری اردو در شهر های خوش آب هوا را ندارند و باید با گرمای تهران کنار بیایند. در این مرحله از تمرینات نقش اصلی بر عهده بدنساز تیم است. کاری که مارکو، مربی بدنساز پرسپولیس 3 سال به خوبی انجام داد و یکی از دلایل مهم موفقیت های پی درپی پرسپولیس بود. در زمان حضور او پرسپولیس در سه جام بازی می کرد و با وجود کمبود بازیکن در مقاطعی از فصل باز هم شاهد دوندگی بی امان سرخپوشان تهرانی بودیم. مارکو که در بین بازیکنان به آدم آهنی معروف بود با تمرینات سخت و طاقت فرسا بدن بازیکنان را برای بازی های دشوار آماده می کرد. تمرینات مارکو گاهی آن قدر سخت می شد که بازیکنان از انجام تمرینات فرار می کردند، اما این جا بود که فریاد ها و سختگیری های برانکو به داد مارکو می رسید و بازیکنان را مجبور به اجرای صحیح تمرینات می کردند. از خود پرسپولیسی ها هم که به پرسید تمرینات مارکو را بهترین سبک برای آماده سازی می دانستند و تنها دلیلی که باعث می شود فشار تمرینات را تحمل کنند، اعتماد آن ها به مارکو بود. یکی دیگر از ویژگی های مارکو استیلینوویچ تخصص او در فیزیوتراپی بود. مربی بدنساز پرسپولیس در دوران ریکاوری بعد از مصدومیت هم به کمک بازیکنان می آمد و با تمرینات ویژه تحت نظر قرار دادن بازیکنان آن ها به ترکیب اصلی بازمی گرداند. محمد انصاری، محسن ربیع خواه و حسین ماهینی بازیکنانی بودند که در حضور مارکو رباط صلیبی آن ها پاره شد و با تمرینات برنامه ریزی شده مارکو به فوتبال برگشتند و از ابتدای فصل تا به حال بدون مشکل فوتبال شان را دنبال می کنند و بعد از آن اتفاق هنوز مصدوم نشدند. در شرایط فعلی پرسپولیس یک آدم آهنی می خواهد تا بازیکنان را برای ادامه رقابت ها در کمترین زمان ممکن آماده کند. مظاهر رحیم پور بدنساز فعلی پرسپولیس است و در نیم فصل زمان زیادی برای آماده سازی بازیکنان نداشت و به دلیل شیوع کرونا فرصت نشد تا ثمره کار او را ببینیم، اما حالا مأموریت مهمی بر دوش او قرار دارد و باید در زمان کم پرسپولیس را برای ادامه راه قهرمانی آماده کند و علاوه بر آن تیمی بسازد که تا لیگ قهرمانان آسیا مصدوم ندهد و در این بازی ها توانایی جبران نتایج ضعیف دو هفته اول را داشته باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن