توصیه یحیی به شاگردانش: زود قال قهرمانی را بکنید

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 877 ] - 2 روز پیش

توصیه یحیی به شاگردانش: زود قال قهرمانی را بکنید

شاید در این روزهای کرونایی که استرس و افسردگی یکی از علائم طبیعی رفتار افراد جامعه است، باید حساب پرسپولیس و هوادارانش را از این قاعده مستثنی دانست. تیمی که ر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
توصیه یحیی به شاگردانش: زود قال قهرمانی را بکنید

شاید در این روزهای کرونایی که استرس و افسردگی یکی از علائم طبیعی رفتار افراد جامعه است، باید حساب پرسپولیس و هوادارانش را از این قاعده مستثنی دانست. تیمی که ر...

ارتش سرخ دات كام :

شاید در این روزهای کرونایی که استرس و افسردگی یکی از علائم طبیعی رفتار افراد جامعه است، باید حساب پرسپولیس و هوادارانش را از این قاعده مستثنی دانست. تیمی که رویای پوکر قهرمانی تمام فکرشان را درگیر کرده و برای رسیدن به این مهم حتی خطرهای احتمالی ویروس را به جان خریده و حالا خود را آماده شروع تمرینات و سپس مسابقات می کنند. البته از سوی دیگر اکثر تیم های لیگ برتری موضع سنگینی مقابل این خواسته سرخ ها و همچنین تصمیم تازه وزارت ورزش برای از سرگیری رقابت ها گرفته اند و قطعا این چالش بین موافقان و مخالفان ادامه لیگ برتر فعلا ادامه دارد. هرچه هست ظاهرا لیگ در آستانه ازسرگیری است و قرمزها هم از حالا خود را برای حضور مجدد در مسابقات آماده می کنند.

حریف تدارکاتی، دردسر جدید یحیی
یکی از موضوعاتی که تیم های لیگ برتری برای رسیدن به فرم ایده آل و آمادگی آغاز رقابت ها به آن نیاز دارند، بازگشت بازیکنان به شرایط مسابقه است. هرچند به احتمال زیاد آنها در دوران قرنطینه از فرم مطلوب بدنی هم خارج شده اند، اما سه هفته برای بدنسازی و بازگشت به شرایط خوب بدنی فرصت دارند. به منظور قرار گرفتن بازیکنان در فرم مطلوب بازی هم بازی های تدارکاتی مناسب با فشار پلکانی می تواند کمک زیادی به کادرفنی تیم ها کند که البته در شرایط فعلی برخی موانع باعث شده که تیم های لیگ برتری محدودیت هایی در انتخاب حریفان تدارکاتی شان داشته باشند. با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و به خصوص تهران، یحیی گل محمدی برای انتخاب حریفان تدارکاتی اش دچار تردید شده است. چراکه بازی کردن با تیم های لیگ دو و سه کمی می تواند ریسک ابتلا بازیکنانش را به این ویروس بالا ببرد و از این رو او به سرپرست تیم یادآوری کرده که از بین تیم هایی که بازیکنانش تست کرونا را پشت سر گذاشته اند، برای بازی تدارکاتی با قرمزها دعوت شود که طبعا این مساله دایره تیم هایی که می توانند به عنوان حریف تدارکاتی انتخاب شوند را تنگ تر می کند.

ورزشگاه کاظمی مهیا شد
 یکی از دغدغه های این روزهای تیم های لیگ برتری برای شروع تمریناتشان ایجاد شرایط ایده آل بهداشتی تیم ها در ورزشگاه های محل تمرین برای محافظت از جان بازیکنان شان درمقابل ویروس کرونا است.
هرچند در پروتکل بهداشتی اعلام شده به تیم های لیگ برتر بسیاری از موارد الزامی بوده، اما برخی از باشگاه ها پا را از آن فراتر گذاشته و تجهیزات دیگری را هم با میل شخصی تهیه کرده اند تا امنیت بیشتری را برای بازیکنان تیم ایجاد کنند.
پرسپولیسی ها به عنوان یکی از اولین باشگاه های کشور اقدام به خرید تونل ضدعفونی و نصب آن در محل ورودی بازیکنان کردند تا یک قدم مثبت درجهت ایمن سازی محل تمرین برداشته باشند.
از طرفی دیگر تقسیم کار در ورزشگاه کاظمی صورت گرفته تا هر روز راهروهای منتهی به رختکن، سرویس های حمام و دستشویی، اتاق های کنفرانس و دفترهای کار و تمام محل هایی که بازیکنان، کادرفنی و کادر تدارکات از آنجا استفاده می کنند با مایع ضدعفونی کاملا تمیز شود تا از این جهت هم نگرانی وجود نداشته باشد. سفارش ماسک و دستکش برای اعضای کادرفنی و سایر اعضای تیم هم انجام شده تا از این جهت هم مشکلی وجود نداشته باشد.

تست کرونا و هزینه های گزاف
چهارشنبه پرسپولیسی ها در ورزشگاه درفشی فر حاضر شدند تا تست های لازم درخصوص ویروس کرونا را انجام داده و بتوانند با آرامش خاطر کار خود را در تمرینات تیمی آغاز کنند و البته ظاهرا باید هرچند وقت یک بار این تست از بازیکنان و اعضای تیم گرفته شود.
اما موضوعی که کمی کار را برای سرخ ها و دیگر تیم های لیگ برتری سخت می کند هزینه ای است که هربار باید برای این تست ها پرداخت شود. آن طورکه پرسپولیسی ها می گویند در ازای هر فردی که این تست را پشت سر می گذارد مبلغی بین 400 تا 500 هزار تومان باید پرداخت شود که وقتی در تعداد افرادی که باید در این تست حاضر شوند ضرب می شود، مبلغ قابل توجهی خواهد شد که در دفعات می تواند هزینه های گزافی را روی دست سرخ ها و سایر تیم های لیگ برتری بگذارد.

توصیه یحیی به شاگردانش؛ زود قال قهرمانی را بکنید
همان طورکه در خبرهای بالا داشتیم، بازیکنان و کادر فنی و تدارکات پرسپولیس چهارشنبه در درفشی فر حاضر شده و تست کرونا را پشت سر گذاشتند. این اتفاق باعث شد که کادر پرسپولیس و بازیکنان بعد از مدت ها با یکدیگر دیداری تازه کنند و به گپ وگفت بپردازند. در این صحبت ها موضوعی که خیلی جالب بود و از طرف سرمربی تیم به بازیکنان اعلام می شد این بود که آنها باید تمرکز بالایی روی کارشان داشته باشند و کار را برای قهرمانی تمام شده ندانند.
او همچنین به احتمالات آتی اشاره کرده و گفته که هر لحظه ممکن است تیم های دیگر جوسازی کرده و بازی ها را به تعطیلی بکشند، به همین خاطر آنها نباید از امتیازات هر بازی به سادگی بگذرند و بهتر است تلاش کنند که با کسب حداکثر امتیاز از هر بازی خیلی زود قال قهرمانی را بکنند که اگر به هر دلیلی لیگ مجددا در آستانه تعطیلی قرار گرفت بحثی برای معرفی شدن این تیم به عنوان قهرمان باقی نماند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن