رادوشوویچ: پرسپولیس حرفش را در زمین می زند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 614 ] - 2 روز پیش

رادوشوویچ: پرسپولیس حرفش را در زمین می زند

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: حرفمان را در زمین می زنیم و خودمان را ثابت می کنیم و نیازی نیست که به خیلی از صحبت ها توجه کنیم. بوژیدار رادوشوویچ دروازه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رادوشوویچ: پرسپولیس حرفش را در زمین می زند

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: حرفمان را در زمین می زنیم و خودمان را ثابت می کنیم و نیازی نیست که به خیلی از صحبت ها توجه کنیم. بوژیدار رادوشوویچ دروازه...

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: حرفمان را در زمین می زنیم و خودمان را ثابت می کنیم و نیازی نیست که به خیلی از صحبت ها توجه کنیم.

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی، با اشاره به از سرگیری مجدد مسابقات لیگ برتر ایران، گفت: باید در این باره تصمیم منطقی گرفته می شد و فکر می کنم ادامه لیگ کار درستی باشد. از این موضوع بسیار خوشحال هستیم و برای شروع مجدد مسابقات لحظه شماری می کنم.

وی در رابطه با اینکه خیلی ها اعلام کردند با فشار پرسپولیس لیگ ادامه پیدا کرد، افزود: بهتر است به خیلی از صحبت ها توجهی نکرد. پرسپولیس در این سال ها ثابت کرده که بهترین تیم ایران است و در زمین فوتبال خودش را ثابت کرده است. بهتر است دیگر این صحبت ها مطرح نشود و هر کس هم حرفی دارد در زمین مسابقه بزند. کسانی که این حرف ها را مطرح می کنند، بدانند سلامت جامعه برای ما هم حائز اهمیت است. ایران را کشور خودم می دانم و امیدوارم به زودی همه مردم در سلامت کامل به زندگی ادامه دهند اما باید به قوانین احترام گذاشت.

رادوشوویچ تاکید کرد: سلامت مردم از همه چیز مهم تر است اما وقتی اوضاع نسبت به قبل بهتر شده و نمی دانم چرا هنوز افرادی هستند که در مورد فوتبال اظهار نظرهای غیرکارشناسانه انجام می دهند.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط خودش، گفت: مدتی که در کرواسی بودم تمرینات خوبی را انجام دادم. زیر نظرم پدرم تمرینات تاکتیکی و زیر نظر مربی بدنساز هم تمرینات بدنسازی را انجام دادم و حتی نسبت به قبل هم آماده تر هستم و همانگونه که گفتم برای آغاز مسابقات لحظه شماری می کنم.

وی در مورد مطالباتش گفت: مسوولان باشگاه قول دادند در بازگشت به ایران این موضوع را حل می کنند و فکر نکنم از این بابت مشکلی وجود داشته باشد.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یحیی گل محمدی اعلام کرده بازیکنان حق ندارند خود را از الان قهرمان لیگ بدانند، گفت: درست است. هنوز 9 دیدار حساس باقی مانده و باید با حریفانی بازی کنیم که در خطر سقوط هستند. این موضوع کار ما را به مراتب سخت تر می کند. به طور حتم فلسفه ما تا آخرین بازی یک چیز و آنهم پیروزی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام دروازه بان را برای ادامه لیگ مناسب می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 2 تیر 1399 / ساعت : 17:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 1
شهرخودرو
شهرخودرو
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
پنجشنبه, 8 اسفند 1398 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی8
2علی علیپور7
3وحید امیری5
4احمد نورالهی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن