bahrami_head

رقبای بی ایمان؛ تو چه خوشبختی پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 947 ] - سه شنبه, 6 خرداد 1399

رقبای بی ایمان؛ تو چه خوشبختی پرسپولیس

استراتژی شان روشن است؛ حداکثر فشار را می گذاریم، لیگ را لغو می کنیم و در صورت معرفی پرسپولیس به عنوان قهرمان، باز دوباره دست می گیریم که «جام اسنپی» را به تیم... 5 out of 5 based on 12 ratings.
رقبای بی ایمان؛ تو چه خوشبختی پرسپولیس

استراتژی شان روشن است؛ حداکثر فشار را می گذاریم، لیگ را لغو می کنیم و در صورت معرفی پرسپولیس به عنوان قهرمان، باز دوباره دست می گیریم که «جام اسنپی» را به تیم...

ارتش سرخ دات كام :

استراتژی شان روشن است؛ حداکثر فشار را می گذاریم، لیگ را لغو می کنیم و در صورت معرفی پرسپولیس به عنوان قهرمان، باز دوباره دست می گیریم که «جام اسنپی» را به تیم حکومتی دادند.

راستی که چقدر ترحم برانگیزند کسانی که به جای مبارزه تا آخرین نفس، توسل به مضحکه واژگان را انتخاب می کنند. پرسپولیس فعلی، خوش شانس ترین تیم تاریخ این باشگاه است؛ نه به خاطر اینکه از بازیکنان فوق العاده ای بهره می برد، فقط به این دلیل که رقبایی چنین «بی ایمان» دارد؛ تیم هایی در هراس از رقابت، حریفانی که فاصله هشت یا ده امتیازی را غیرقابل جبران می دانند و حاضر نیستند بخت شان را برای قهرمانی در زمین بیازمایند.

این تیم ها با این تفکر تا ابد به جایی نمی رسند و پناهگاهی جز اتهام زنی های کور و چنگ انداختن به صورت برنده نخواهند داشت. ادعا می کنند فقط به خاطر جان آدم ها مخالف برگزاری لیگ هستند. یک سوال؛ می دانید اسم آخرین تیمی که در اسفندماه با وجود شیوع حداکثری کرونا به تمرینات ادامه داد چه بود؟ ما به شما می گوییم؛ نساجی قائم شهر که تا بیست وهفتم در تهران تمرین کرد و حالا یکی از چهار باشگاهی است که در اعتراض به ازسرگیری لیگ، تهدید به انصراف کرده.

باشگاهی که مالکش «تصادفا» از نزدیک ترین دوستان امیر قلعه نویی به شمار می رود! فرهاد مجیدی تضمین خواسته در صورت برگزاری لیگ، کسی کرونا نگیرد. فرهاد اما توضیح نمی دهد که چرا بیشتر از ده بازیکن لیگ برتری، قبل از شروع تمرینات در به اصطلاح قرنطینه خانگی مبتلا شده اند؟ شما که نگران جان بازیکنانت هستی، چرا به وریا غفوری اجازه دادی بزند به دامن دشت و دمن و بعد کنار بقیه تمرین کند؟ تراکتوری ها که ورد زبان شان شده کرونا و تعطیلی، عکس های مازندران گردی میثم تیموری را دیده اند؟ سرچ کنید، در اینترنت هست.

خداوکیلی شما نگران جان آدم ها هستید؟ نه؛ مشکل شما فقط این است که به معجزه فوتبال «ایمان» ندارید. شما نمی فهمید گل گهری که استقلال را برد، می تواند پرسپولیس را هم ببرد. شما نمی فهمید بازی با تیم های پایین جدولی که برای فرار از سقوط می جنگند، چقدر برای ما دشوار خواهد بود. شما نمی فهمید همین پرسپولیس هفته ششم روی پله هفتم بود و سرمربی اش را در آستانه اخراج می دید، اما آخرش با دو امتیاز اختلاف قهرمان نیم فصل شد.

 اگر فوتبال را درست می شناختید، این همه انرژی را به جای جرزنی صرف مبارزه مردانه می کردید. هجده سال پیش درست در چنین روزی، استقلال یک مساوی ازملوان می خواست تا قهرمان لیگ اول شود، اما در انزلی باخت تا پرسپولیس با بردن فجر، جام قهرمانی را به چهل هزار هواداری تقدیم کند که معجزه ایمان را باور داشتند و به ورزشگاه رفتند. اصلا عشق بازی فوتبال، پاداش دادن به آنهایی است که ناامید نمی شوند و تا آخرین لحظه می جنگند. بارقبایی ازجنس شما، پرسپولیس حکومت را می خواهدچه کار؟

مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن