bahrami_head

حسین پور: قانون 5 تعویض به نفع ما جوان ها می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 659 ] - چهارشنبه, 7 خرداد 1399
حسین پور: قانون 5 تعویض به نفع ما جوان ها می شود

سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس که برخلاف دو فصل آخر برانکو در دوران کالدرون و گل محمدی اصلاً بازی نکرده می گوید آماده است تا در صورت برگزاری ادامه رقابت ه...

ارتش سرخ دات كام :

سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس که برخلاف دو فصل آخر برانکو در دوران کالدرون و گل محمدی اصلاً بازی نکرده می گوید آماده است تا در صورت برگزاری ادامه رقابت های لیگ برتر با اشتیاق فراوان برای تیمش به میدان برود. او در مصاحبه با ما از آمادگی بدنی اش برای شروع لیگ می گوید و ظاهراً بیشتر از هر بازیکن دیگری در پرسپولیس منتظر استارت بازی هاست.

*دوران 70روزه بدون حضور در تمرینات تیم چطور گذشت؟
 واقعاً سخت بود چون شغل و کار و عشق ما همین فوتبال است. البته وقتی بازی ها عقب افتاد تمرین انفرادی انجام می دادیم اما تمرین انفرادی کلاً با تمرین تیمی فرق می کند و قابل مقایسه نیست. با این حال خدا را شکر می کنم که تمرینات دوباره شروع شد.

*فکر می کنم هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس منتظر شروع تمرین نبود.
 ما شرایط خوبی در جدول داریم، اما بقیه تیم ها از شرایط پیش آمده سوءاستفاده می کردند و می خواستند بازی ها تعطیل شود.

*شروع تمرینات چطور بود؟
 ما از شنبه شروع کردیم. شرایط مان هم خوب که نه، عالی است. بچه ها واقعاً سرحال و آماده اند. در روز اول تمرینات ما تست یویو دادیم که حدود 60، 70درصد بچه ها آماده بودند. ما که کاملاً آماده ایم اما خدا کند لیگ را لغو نکنند.

*پس خود بازیکنان هم بشدت رعایت می کنند.
 بله، البته یک مقدار اذیت کننده است. هرچند در زندگی بیرون هم همین حساسیت ها وجود دارد اما برای تمرین خیلی بیشتر می شود و هر 5 دقیقه یک بار به ما الکل می زنند.

*در مدت تعطیلی تمرینات تیم تمرین داشتی؟
 فکر می کنم در تمام مدت 70 روز تعطیلات، 2 یا 3 روز متوالی نشد که تمرین نکرده باشم. من در تست آمادگی جسمانی هم که گرفته شد جزو آماده ترین نفرات بودم و جزو 4، 5 نفر عالی قرار گرفتم.

*ظاهراً مربیان هم از شرایط بدنی بازیکنان خیلی راضی اند.
 بله، وقتی بچه ها آمدند تست بدهند مشخص شد که اصلاً بازیکنی نداشتیم که آماده نباشد. همه یا خوب بودند یا عالی. فکر می کنم برای تیم ما یک هفته یا 8 روز تمرین هم کافی بود که به لیگ برگردد. خدا کند لیگ برگزار شود.

*ظاهراً برخی باشگاه ها دوباره نامه نوشته اند که از لیگ کنار می کشند.
 نمی دانم چه اتفاقی می افتد اما همه چیز در حال برگزاری است؛ یعنی فقط فوتبال است که دردسرساز می شود؟ الان همه اداره ها و پاساژها باز هستند و با رعایت نکات بهداشتی می شود فوتبال را هم ادامه داد.

*ظاهراً برخی تیم ها بازیکن کرونایی دارند و همین را بهانه کرده اند.
 خب اینها وقتی مبتلا شده بودند که تمرینات شروع نشده بود و حالا دارند می گویند کرونایی داریم، اما به نظرم موارد بهداشتی طوری که در فوتبال رعایت می شود در هیچ جای دیگری رعایت نمی شود. الان رختکن مان مدام ضدعفونی می شود و در وزنه زدن و بقیه آیتم های تمرینی هم کاملاً رعایت می کنیم. فکر نمی کنم در شغل دیگری مثل فوتبال این موارد را رعایت کنند.

*برخی می گویند چون همه مدام تأکید می کنند پرسپولیس حتماً قهرمان می شود نکند این تیم قهرمانی را از دست بدهد.
 اختلاف امتیاز طوری هست که اگر منطقی هم نگاه نکنید بعید می دانم تیم دیگری به ما برسد، اما قطعاً ما در هر بازی می رویم تا ببریم و در باد این اختلاف 10 امتیازی نمی خوابیم اما وقتی می بینیم تیم های دیگر از این مسأله سوءاستفاده می کنند می گوییم تیم های دیگر به ما نخواهند رسید.

*قانون 5 تعویض هم شاید باعث شود بازی کنی.
 بله، دقیقاً. این قانون به نفع ما جوان ها تمام می شود و باید از آن استفاده کنیم. من شرایطم آنقدر خوب است که اگر دو روز دیگر لیگ شروع شود آماده بازی کردنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن