bahrami_head

پیغام صریح و دوباره یحیی به باشگاه

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1416 ] - چهارشنبه, 7 خرداد 1399

پیغام صریح و دوباره یحیی به باشگاه

این برای اولین بار نیست که یحیی گل محمدی از حفظ تمام نیروهای فعلی اش برای فصل بعد می گوید. این حرف ها تازه نیست و تازگی ندارد اما احتمالاً همانگونه که در بازن... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیغام صریح و دوباره یحیی به باشگاه

این برای اولین بار نیست که یحیی گل محمدی از حفظ تمام نیروهای فعلی اش برای فصل بعد می گوید. این حرف ها تازه نیست و تازگی ندارد اما احتمالاً همانگونه که در بازن...

ارتش سرخ دات كام :

این برای اولین بار نیست که یحیی گل محمدی از حفظ تمام نیروهای فعلی اش برای فصل بعد می گوید. این حرف ها تازه نیست و تازگی ندارد اما احتمالاً همانگونه که در بازنشر مصاحبه سرمربی پرسپولیس توسط خبرگزاری ها مشهود بود، جمله «90درصد بازیکنان فعلی را می خواهم» بولد و تبدیل به تیتر این گفت و گو خواهد شد.

یحیی در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاهش با همان صدای آرام و تونالتیه بدون نوسانش می گوید غیر از سه چهار نفر که البته جدایی بعضی از آنها قطعی شده، بقیه نفراتش را می خواهد. این نکته مهم را البته گل محمدی حدود سه هفته پیش در برنامه ورزش و مردم هم گفته بود و در واقع مصاحبه اخیر حکم تأکیدی بود بر حرف های قبلی اش.

البته که شنیدن این حرف از زبان سرمربی پرسپولیس کاملاً طبیعی است. پرسپولیس با این نفرات و با این شاکله تیمی سه بار متوالی قهرمان شده و تا قهرمانی چهارم فاصله ای ندارد. یحیی خوب می داند حفظ این تیم به منظور موفقیت مهم ترین و اصلی ترین هدف برای فصل آینده خواهد بود اما از خودش چه کاری برمی آید غیر از تأکید روی این اصل اساسی؟

یحیی برای چندمین بار تأکید می کند مهره های اصلی اش باید حفظ شوند اما انگار گوش کسی در باشگاه بدهکار نیست. سرمربی پرسپولیس در لابه لای صحبت هایش کدهایی درباره برخی بازیکنان می دهد که خواستار جدایی ‎اند و با توجه به بندهایی که در قراردادشان وجود دارد می توانند پرسپولیس را رها کرده و به یکی از پیشنهادهای شان پاسخ دهند.

یحیی با باز کردن این مسائل قصد دارد باشگاه را آگاه کند که تا دیر نشده بجنبید و دست روی دست نگذارید وگرنه با این وضعیت اقتصادی باشگاه و شرایطی که بر فوتبال حکمفرما شده جایگزین کردن هر یک از این نفرات حکم یک مأموریت غیرممکن را خواهد داشت.

گل محمدی می گوید غیر از بیرانوند و استوکس، یکی دو نفر هم از پرسپولیس جدا خواهند شد که می توان حدس زد یکی از آنها کریستین اوساگونا باشد، اما او نگران این است که این آمار به شکل غیرمترقبه ای افزایش یابد و برخی بازیکنانی که کادر فنی روی آنها حساب ویژه ای باز کرده ساز جدایی کوک کرده و به یکباره دست مربیان را در پوست گردو بگذارند.

گل محمدی به عنوان مسئول فنی تیم و شخصی که بیشتر از این فصل در فصل آینده زیر ذره بین هواداران و رسانه ها خواهد بود احساس مسئولیت کرده و از حالا به مسئولان باشگاه آلارم می دهد که دست بجنبانند. او امسال تیمی آماده و در صدر جدول را از کالدرون در اختیار گرفت، اما فصل بعد باید تیم خودش را بسازد؛ تیمی که همچنان توقعات را بالا برده و با کوچک ترین لغزش مورد شدیدترین نقدها قرار خواهد گرفت.

یحیی سکوت نکرده و به باشگاه هشدار می دهد از همین حالا و با شروع دوباره لیگ به فکر تیم فصل آینده باشند اما حواس هیچ کس در باشگاه نیست و انگار این مهم را در اولویت بندی های شان فراموش کرده اند. البته هر بار که مصاحبه ای از سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس می بینیم او طوری وانمود می کند که همه چیز تحت کنترل است و به موقع در این خصوص اقدامات لازم عملی خواهد شد، اما به نظر می رسد نه مقدمه چینی در این خصوص صورت گرفته و نه باشگاه پلن مشخصی برای مذاکره با بازیکنان فعلی و مهم تیم در جهت حفظ آنها و برآورده کردن خواسته های شان دارد.

حدود یک ماه قبل سرپرست موقت باشگاه در صحبت ‎هایش با نام بردن از بازیکنانی که شایعاتی مربوط به جدایی شان به گوش می رسید یکسری حرف های کلی مطرح کرد و نقل قول هایی از این نفرات به زبان آورد که به هیچ وجه امیدبخش نبود. از این جهت قاطعانه می گوییم امیدبخش نبود که با مروری بر آن نقل قول ها و مصاحبه رسول پناه مشخص می شود او به هیچ وجه پیچیدگی های فصل نقل و انتقالات و بازی های مخصوص بازیکنان و مدیر برنامه ها را بلد نیست و نمی داند در آن بازه زمانی چه شهرآشوبی انتظارش را می کشد. با این حال تأکید دوباره یحیی و اهتمام رسانه ها به این مسأله، شاید چرت مسئولان باشگاه را بپراند و آنها را به تکاپو بیندازد. فعلاً منتظر واکنش مسئولان باشگاه به خواسته یحیی می مانیم تا ببینیم از حدود یک ماه قبل تا امروز آیا اقدامی در این خصوص صورت گرفته و اصلاً باشگاه برنامه مشخصی برای حفظ ستاره هایش دارد یا با دست روی دست گذاشتن بیش از حد، یحیی آرام و هواداران کم صبر را خشمگین خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news

نظرسنجی

به نظر شما با جدایی بیرانوند پرسپولیس در ادامه لیگ دچار مشکل می شود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن