مجله ارتباط

    melibet

شیری: ائتلاف کنندگان بزرگی پرسپولیس را نمی توانند ببینند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 356 ] - چهارشنبه, 7 خرداد 1399
شیری: ائتلاف کنندگان بزرگی پرسپولیس را نمی توانند ببینند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که برای قهرمان نشدن پرسپولیس ائتلاف می کنند دوست ندارند بزرگی این تیم را ببینند. اگر قهرمان شویم تا سال های سال حتی تیمی ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کسانی که برای قهرمان نشدن پرسپولیس ائتلاف می کنند دوست ندارند بزرگی این تیم را ببینند. اگر قهرمان شویم تا سال های سال حتی تیمی نمی تواند نزدیک این رکورد هم شود.
مهدی شیری روز چهارشنبه در گفت و گویی در خصوص شرایط این روزهای خودش و پرسپولیس، هجمه هایی که علیه پرسپولیس وجود دارد و شانس قهرمانی سرخپوشان در لیگ برتر صحبت هایی را مطرح کرد که متن کامل آن را در زیر می خوانید:

*از شروع تمرینات بگو، به نظرت تصمیم ادامه لیگ درست بود؟
به نظرم تصمیم درستی بود. برخی  در این شرایط،  کرونا را مطرح می کنند اما مسوولان برگزاری شجاعانه جلوی این فشارها ایستادند و می خواهند بازی ها برگزار شود.

*به نظرت چرا می گویند لیگ به خاطر کرونا تعطیل شود؟
سوال من از آنهایی که می گویند لیگ لغو شود، این است که اگر کرونا تا یک سال دیگر وجود داشت باید چه کار کنیم؟ آنهایی که می گویند لیگ لغو شود می دانند با شروع مسابقات چیزی به نفعشان نخواهد بود. ما هم تا آخرین قدم برای قهرمانی پا پس نمی کشیم و می خواهیم همه با هم رکوردی استثنایی برای پرسپولیس خلق کنیم.

*در این مدت هجمه زیادی علیه پرسپولیس و قهرمانی احتمالی این فصلش بوده، به نظرت چرا شرایط اینطور شد؟
هجمه ها همیشه وجود داشته. مردم بدانند فوتبال شغل ماست و ما هم باید مثل آن ها شغلمان را انجام بدهیم. حال برخی فرافکنی می کنند که لیگ برگزار نشود، به نظر من باید با آنها برخورد جدی شود.

*نظرت در مورد ائتلافی که علیه قهرمان نشدن پرسپولیس درست شده چیست؟

کسانی که این کار را می کنند دوست ندارند بزرگی پرسپولیس را ببینند. امسال اگر قهرمان شویم کاری کردیم که تا سال های سال حتی تیمی نزدیکش هم نمی شود. به خاطر همین امیدوارم که بازی ها برگزار شود تا ما کارمان را تمام کنیم.

*در این چند روز حتی به تونل ضدعفونی پرسپولیس هم ایراد گرفتند، چرا این رفتارها رو می بینم؟
همیشه این حواشی اطراف تیم بزرگ پرسپولیس وجود داشته و به نظر من کار باشگاه و تیم پزشکی برای خریداری و نصب تونل ضدعفونی بسیار حرفه ای بوده. اتفاقا معتقدم در این شرایطی که همه بازیکنان مدام چک می شوند راحت تر می شود از این بیماری پیشگیری کرد.

*به نظرت قهرمانی این فصل پرسپولیس مسجل شده؟
اصلا این طور نیست. 10 امتیاز اختلاف خوبی است اما گول زننده است. ما تیم بزرگی هستیم که بازیکنان بزرگی داریم و همه می دانند شرایط حساس است. به خاطر همین تا لحظه آخر تلاش خود را انجام می دهیم.

*تو در تیم های قبلی هم خوب ضربه ایستگاهی می زدی و هم پنالتی، چرا در پرسپولیس هنوز این فرصت نصیبت نشده؟
یکی از فاکتورهای مثبت فنی من همین مسائل است. البته در پرسپولیس بازیکنان خوبی داریم که هم خوب ایستگاهی و هم خوب پنالتی می زنند. من هم در این شرایط سعی می کنم وظیفه خود را انجام بدهم و به پرسپولیس کمک کنم.

*در طول فصل انتقاداتی نسبت به تو وجود داشت که در حمله خوب نیست یا پاس گل نمی دهد. انتقادها را قبول داری؟
در تیمی مثل پرسپولیس همیشه باید بجنگید و بهترین باشید تا هواداران شما را قبول کنند. معتقدم اگر انتقاد نباشد هیچ فوتبالیستی پیشرفت نمی کند. البته این را هم باید بگویم من این فصل یک پاس گل دادم و دیگر مدافعان چپ تیم هم یک پاس گل دادند. با این وجود تمام تلاشم را می کنم تا در ادامه فصل فصل بهتر باشم.

*از انتخاب پرسپولیس راضی هستی؟
مگر می شود از این انتخاب ناراضی باشم؟  وقتی به پرسپولیس می آیی به تیمی آمدید که بزرگی، شخصیت و قهرمانی به شما می دهد که برای رزومه هر فوتبالیست عالی است. باعث افتخارم است که بازیکن پرسپولیس هستم و تا زمانی که در این تیم باشم همه تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس و شادی هواداران انجام می دهم.

*سوال آخر.  وضعیت قرارداد تو برای فصل بعد چطور است؟
من یک سال دیگر  قرارداد دارم و امیدوارم که سالیان سال برای پرسپولیس بازی کنم و برای هواداران زحمت بکشم. پرسپولیس تیمی مردمی است که بدون هوادارانش هیچ معنی ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet

مجله ارتباط_اخبار

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : بیژن حیدری
پنجشنبه, 26 تیر 1399 / ساعت : 21:00
ماشین سازی
ماشین سازی
0 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی10
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن