bahrami_head

علی نژاد: مسئولیت برگزاری یا لغو بازی ها بر عهده فدراسیون است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 378 ] - جمعه, 9 خرداد 1399
علی نژاد: مسئولیت برگزاری یا لغو بازی ها بر عهده فدراسیون است

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: نامه 4 باشگاه لیگ برتری تا امروز به وزارت ورزش ارسال نشده و شاید این مسئول ارسال این نامه در ترافیک گیر کرده است. مهدی علی نژاد ...

ارتش سرخ دات كام :

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: نامه 4 باشگاه لیگ برتری تا امروز به وزارت ورزش ارسال نشده و شاید این مسئول ارسال این نامه در ترافیک گیر کرده است.

مهدی علی نژاد در خصوص اینکه آیا در جریان نامه 4 باشگاه لیگ برتری به وزارت ورزش است عنوان کرد: این نامه که تا الان که با شما صحبت می کنم به وزارتخانه نرسیده است! احتمالا کسی که قرار بود نامه را برساند گرفتاری اش زیاد بوده است. یا در مشهد، یا تبریز تا در قائمشهر مانده است!

وی افزود: اصل نامه 4 باشگاه را نمی دانم کجا است ولی ما نامه ای را دریافت نکردیم. انتشار نامه در رسانه ها و فضای مجازی مسیر اداری را طی نمی مند و قوانین خاص خودش را دارد.

معاون وزیر ورزش خاطر نشان کرد: چیزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفت این بود که مسابقات فوتبال از 22 خرداد در لیگ برتر و دسته اول مجوز صادر کند. این مجوز در راستای بازگشایی پلکانی بود.تقریبا امروز اکثر صنوف و مشاغل بازگشایی شدند و فعالیت خود را آغاز کرده اند. به هر حال باید معیشت مردم هم به خطر نیفتد.

علی نژاد که با برنامه ورزش و مردم صحبت می کرد تصریح کرد: اینکه فدراسیون ها چه تصمیمی بگیرند مربوط به خود فدراسیون ها است. حمیداوی دوست و برادر خود ما است و قدم او روی چشم ما ولی اینکه مسابقات برگزار شود یا نه به فدراسیون مربوط است. در عین حال پروتکلی هم داریم که وزارت بهداشت آن را مصوب کرده است. این موضوع با مطالعه افراد سرشناس پزشکی صورت گرفته و قطعا باید پروتکل اجرا شود.

وی خاطر نشان کرد: کشورهایی مثل آلمان و ایتالیا یا کار خود را شروع کردند یا شروع خواهند کرد.شرایط ایتالیا و اسپانیا از ایران به لحاظ مرگ و میر خیلی بدتر است ولی آنها هم کارشان را آغاز کرده اند. ضمن آنکه این ویروس تا 2 سال در ایران خواهد بود و در پاییز ما موج دوم این ویروس را شاهد هستیم و شرایط سخت تر خواهد بود. آن چیزی که ستاد مبارزه با کرونا به ما ابلاغ کرده در اختیار فدراسیون ها قرار گرفته است و همه چیز به عهده آنها است.

معاون وزیر ورزش عنوان کرد: ما می گوییم آنها مجاز به برگزاری هستند و اجازه دادیم اما برگزاری آن یا عدم برگزاری بازی ها بر عهده فدراسیون فوتبال خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
bahrami_news
چيدمان به ترتيب :
  • امیر پرسپولیسی
    امیر پرسپولیسی :
    تاسفانه در برنامه ورزش و مردم که از سوی مجری استقلالی اداره میشه، ایده تعطیلی لیگ کلیک خورده است. متاسفانه از زمان فوت مرحوم شفیع و اداره شدن برنامه از سوی مجری کیسه کش که گزارش هاش همواره علیه ما بوده است، این برنامه جهت گیری ضد پرسپولیسی پیدا کرده است. امروز مالک شهر خودرو، دعوت شده. ظاهرا قرار شده دیدگاه های ائتلاف منحوس سپاهان. سوراختور. استقلال و پدیده درخصوص تعطیلی لیگ ارائه شود. در حالیکه شرایط پاییز و زمستان سال بعد ممکن اصلا محیا برگزاری بازیها نباشد.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ماشین سازی به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ماشین سازی
ماشین سازی
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : بنیان دیزل
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 20 تیر 1399 / ساعت : 20:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
شاهین بوشهر
شاهین بوشهر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سیدوحید کاظمی
شنبه, 14 تیر 1399 / ساعت : 21:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی ترابی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی ترابی9
2علی علیپور8
3وحید امیری5
4مهدی عبدی3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن